Britt Dekker presenteert samen met Wendy van Dijk 'We Want More'

maandag 1 februari 2021

Op vrijdag 13 maart start het tweede seizoen van de succesvolle zangwedstrijd 'We Want More' bij SBS6. De presentatie is deze keer in handen van Wendy van Dijk en Britt Dekker.

Britt neemt vooral het backstagegedeelte voor haar rekening. Verder zijn er natuurlijk de vertrouwde juryleden Ali B, André Hazes, Davina Michelle, Henk Poort en Trijntje Oosterhuis die niet kunnen wachten om te zien én te horen wie er dit seizoen meedoen.


Ook dit jaar zijn de deelnemers heel gevarieerd. Van opera tot fado, van pop tot jazz en van blues tot close harmony, alle muziekgenres komen aan bod. De deelnemers zullen alles in de strijd moeten gooien om minstens vier van de vijf juryleden tot de laatste noot geboeid te houden, want alleen dan zijn ze door. En dat is lastig, want de jury kan elk moment van mening veranderen.

De uiteindelijke winnaar gaat er vandoor met een bedrag van maar liefst 100.000 euro. Wie weet iedereen met zijn stem te ontroeren en raken? Van wie krijgen we niet genoeg?

Britt Dekker: 'Ik vind het een droom dat ik deel mag uitmaken van het presentatieteam van 'We Want More'. Ik had nooit durven dromen dat ik aan zo’n grote zangwedstrijd mee zou mogen werken, dus het voelt als een enorme eer.'

'We Want More' wordt geproduceerd door Talpa Entertainment Producties in coproductie met ITV Studios.

'We Want More', vanaf zaterdag 13 maart om 20.00 uur bij SBS6 en op KIJK.NL.


DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Celebrity MasterChef Vlaanderen' - Ruben Van Gucht (Play)

Opnieuw staat er een MasterClass op het menu. Dit keer krijgen de chefs een spoedcursus Libanese keuken van Ghina Bazzi. Spoed, chaos en tijdsgebrek zijn deel van het geheel. Door zijn blessure greep Ruben Van Gucht naast de immuniteitspin en bovendien leverde de snijwonde hem zes draadjes op. Niet bepaald ideaal om te koken in het heetst van de strijd en de jury heeft geen medelijden.

'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:40
    Het weer (laat)
    22:45
    Chateau Planckaert
  • 22:15
    De ideale wereld
    22:53
    Het weer
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    De Trein
    22:55
    Huis Gemaakt
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:15
    Border Security: Australië
  • 22:25
    The Irrational
    23:20
    Mayans M.C.
  • 22:35
    Columbo
    23:50
    Police Interceptors
  • 22:30
    ER
    00:05
    Suits
  • 22:40
    Baywatch
    23:35
    Nonkel Jef
  • 22:20
    De Container Cup
    23:10
    The Real Housewives of Antwerp
  • 22:35
    Friends
    23:35
    Fuller House
  • 22:25
    Doom Patrol
    23:35
    Blood & Treasure
  • 22:15
    Huizenjagers
    23:15
    A Place in the Sun
  • 22:25
    Shades of Blue
    23:15
    Alaska Daily
  • 22:33
    Trends Doc
    23:05
    Z-Insurance
  • 22:39
    Wonen
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:20
    Becoming Meewis
    23:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 21:00
    An Inspector Calls
    22:50
    Unforgotten
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:10
    Below Deck
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 22:35
    Rutgers Lobby
    23:05
    De dierenarts van Yorkshire
  • 22:10
    Wortelboer en Van Rossem
    23:00
    Van Roosmalen & Groenteman