'Boer zoekt Vrouw Special': hoe is het met boer Theo en met Jan & Pauline?

zaterdag 6 juni 2020

Na 55 logeerweken, meer dan 75 baby's en vele huwelijken gaat Yvon Jaspers terug naar een aantal boeren die we de afgelopen 15 jaar in Boer zoekt Vrouw hebben gezien.

Yvon gaat bij ze langs om te horen hoe het leven hen is vergaan, hoe ze terugkijken op hun zoektocht en: of de liefde nog in hun leven is?


In de vierde aflevering (zondag 7 juni) blikt Yvon Jaspers met boer Theo terug op hoe hij in 2015 via 'Boer zoekt Vrouw' de liefde zocht. Dat ging niet over rozen: de ongemakkelijke stiltes die vielen tussen Theo en 'zijn' drie vrouwen Ria, Nancy en Sandra staan hem nog duidelijk op het netvlies. Theo is single en heeft inmiddels zijn (kaas)boerderij verkocht. Die vrijheid maakt hem heel gelukkig en hij doet alleen maar dingen die hij leuk vindt. Zo helpt hij een boer in de buurt met zijn koeien en runt hij soms een boerderij voor boeren die een paar dagen weg willen.

Zo verschillend als boer Jan en Pauline leken, zo bijzonder is het dat ze al twaalf jaar gelukkig samen zijn! Het stel was in de 'Boer zoekt Vrouw'-uitzending van 2008 niet aan elkaar gekoppeld. De Rotterdamse Pauline logeerde bij varkensboer Gerard, maar werd niet zijn vrouw. Datzelfde seizoen deed ook boer Jan mee, die samen met zijn moeder op de boerderij in Friesland woonde. Hij hoefde geen keus te maken: zijn drie vrouwen verlieten hem uit eigen beweging. Maar op de 'Boer zoekt Vrouw Afterparty' liepen de twee elkaar tegen het lijf en het klikte meteen. Sindsdien wonen ze samen in het kleine Friese dorpje van Jan. Helaas heeft het stel een verdrietige tijd achter de rug. Jans moeder is vorig jaar overleden en ze hebben het financieel een aantal jaar niet makkelijk gehad. Hun voorgenomen huwelijk is om die reden niet doorgegaan. Toch houdt hun liefde ondanks die tegenslagen goed stand. Voor Yvon reden om te ontdekken wat het geheim van hun liefde is.

'Boer zoekt Vrouw Special', zondag 7 juni om 20.20 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' - Ezra (VTM)

De allerlaatste auditiedag is aangebroken. De plaatsen voor de Callback zijn schaars, de Golden Tickets nog schaarser. Onder anderen een dansende advocaat, een dokter en een klassieke ballerina wagen hun kans.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:10
    #LikeMe
    02:20
    Journaallus
  • 08:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 08:00
    Waiko
    05:45
    Geen uitzending
  • 08:05
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    01:10
    The Good Doctor
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 05:10
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:20
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 07:15
    Geen uitzending
    02:20
    De Tafel van Tine
  • 08:00
    FBI
    02:20
    Geen uitzending
  • 08:00
    MacGyver
    02:15
    Pawn Stars
  • 08:00
    Het Blok
    02:25
    Geen uitzending
  • 07:35
    Shades of Blue
    02:20
    FBI
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:13
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Becoming Meewis
    02:25
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 07:50
    Death in Paradise
    02:30
    Blue Lights
  • 08:10
    The Kardashians
    02:05
    Scrubs
  • 08:00
    Even tot hier
    02:00
    EenVandaag
  • 08:05
    Petrus in het land
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:10
    Yoga mee met Roos
    02:15
    NPO Doc: Alles moet beter