Alle boeren met twee dates op de boerderij in 'Boer Zoekt Vrouw'

Op alle boerderijen logeren nog twee vrouwen/mannen die hopen de liefde te vinden bij hun boer. De sfeer is anders, de concurrentie is meer voelbaar. Boerin Janine en boer Jouke nodigen vrienden uit om te zien hoe zij reageren op hun dates. Helpt het met het maken van een keuze?
Op de boerderij bij boer Hans is Dinie aan het twijfelen of ze wil blijven of niet. De herinneringen aan haar overleden man zijn nog te vers. Trekt ze haar conclusie? Ze wil eerlijk zijn naar zichzelf en naar Hans.
Bij boer Evert schijnt de zon op het erf en Nans en Maud besluiten daarom lekker te gaan wandelen. Nans heeft het naar haar zin op de boerderij, maar wil graag meer contact met Evert en doet een beroep op zijn gevoel. Dat blijkt nog niet zo simpel. Ze besluit met Maud persoonlijke vragen te verzamelen om zo elkaar beter te leren kennen. Lukt dat ook?
Boerin Janine zorgt ervoor dat ze met beide mannen afzonderlijk genoeg tijd doorbrengt. Christiaan is wat terughoudend en laat niet snel het achterste van zijn tong zien. Sander vindt het fijn als ze met z’n tweetjes zijn en elkaar zo beter leren kennen. Janine heeft haar vrienden uitgenodigd op de boerderij. Een echte vuurdoop voor Christiaan en Sander. Het maakt de keuze van Janine er niet makkelijker op.
Op de boerderij bij boer Rob wordt fanatiek een gezelschapsspel gespeeld. Dit idee van Sonja valt in goede aarde: 'Met mij en Rob is het gewoon leuk.' Wendy is nog steeds nieuwsgierig naar Rob, maar heeft het 'wauw-effect' nog niet. Later op de dag gaan ze de hommelkasten verzamelen. Ook hier maken ze er een spelletje van, wie er eentje vindt, krijgt een beloning.
Bij boer Jouke wordt er alweer hard gewerkt in de stal. Er komt nieuw vee op de boerderij. Voor Jouke en zijn vader is dat iedere keer weer een feestje. Lotte wil wat meer ruimte voelen om elkaar echt te leren kennen en Karlijn vindt Jouke een stoere man die zich niet zo snel gek laat maken. Lotte en Karlijn ontmoeten de vrienden van Jouke. Wat vinden ze van zijn logees?
'Boer Zoekt Vrouw', zondag 17 april om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Actrice Lynn Van Royen duikt op in 'Florentina'
- Excuses van premier Bart De Wever aan Erik Van Looy in 'JAMES & co'
- BNNVARA brengt documentaire over België’s grootste hiphopartiest Zwangere Guy
- Nieuw seizoen van 'Fixer To Fabulous' op HGTV
- Nieuw seizoen van 'Blowing Up History' op Discovery
- Deze zaken zie je dinsdag in 'De Rechtbank'
- 'Focus' onderzoekt lithiumvervuiling van de Rijn: een vloek of een zegen?
- Dit zie je dinsdag in 'Geheimen van het Museum'
- Seizoen 15 van 'Death in Paradise' te zien op BBC First
- Over deze onderwerpen heeft 'Radar' het maandag
- Luisteraar Philippe kraakt de tweede lach van JOE en wordt 19.500 euro rijker
- Roxy Dekker, Sef en Bente grootste kanshebbers '3FM Awards'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
Multimedia SPOTLIGHT
-
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan?
Kijktip van de dag

Advocate Kate McQuean krijgt doodsbedreigingen. Ze stapt naar de politie waar ze kan rekenen op de steun van detective Max Kirkpatrick. Hij besluit haar in veiligheid te brengen in een afgelegen motel, maar ook daar weten haar belagers haar te vinden. Zelfs de hulp van zijn collega-agenten en de FBI mag niet baten. Max vertrouwt niemand meer en neemt zelf de touwtjes in handen om Kate te redden.
'Fair Game', film uit 1995 met oa. Cindy Crawford, om 20.35 uur op VTM 4.



































