'Adventure Time' keert op Cartoon Network

vrijdag 4 december 2020

Twee jaar na de finale van 'Adventure Time' op Cartoon Network keert het popcultuurfenomeen 'Adventure Time' ('Tijd voor Avontuur') terug met een viertal specials.

In de eerste special van het wereldwijde fenomeen is fan favoriet Biemo de held van het verhaal. Biemo is onderweg naar Mars wanneer hij op een geheimzinnig ruimtestation strandt. Hij moet het station redden, maar of dit ook lukt is te zien op 5 december om 8.10 uur, op Cartoon Network.


'Adventure Time' is nog altijd een wereldwijd fenomeen. Volwassenen zijn gek op de verborgen lagen, jongeren gaan op zoek naar de talloze popcultuurreferenties en kinderen krijgen niet genoeg van de doldwaze avonturen van Finn, Jake, Princess Bubblegum, Marceline, Lumpy Space Princess en tal van andere vreemde personages.

Door de jaren heen is de animatiereeks uitgegroeid tot een wereldwijd geliefde franchise, met vertakkingen in de videogame-, mode- en speelgoedwereld. De serie won 7 Emmy’s en sleepte daarnaast nog eens 20 prestigieuze industrieawards in de wacht.

Het verhaal
Biemo is onderweg naar Mars wanneer een schattig buitenaards wezentje, Olijf genaamd, zijn ruimteschip uit koers brengt en hij op een geheimzinnig ruimtestation belandt. Omdat Biemo merkt dat het station in gevaar is, benoemd hij zichzelf tot sheriff en neemt hij Y5, een nieuwsgierig konijn, in dienst om de boel te redden. Zal de samenwerking overwinnen of zullen de machthebbers de goede daden van het aandoenlijke duo dwarsbomen?

De eerste special uit de reeks 'Adventure Time: Distant Lands' is te zien op zaterdag 5 december om 8.10 uur. De special wordt herhaald op 5 december om 13.30 uur en 6 december om 19.45 uur.


Persbericht Media Tornado/Cartoon Network
https://www.cartoonnetwork.nl
Meer artikels over Cartoon Network NL

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Expeditie Gooris' (VTM 2)

De familie duikt in de rijke geschiedenis van Athene. Ze leren de basis van het Grieks en laten zich rondleiden door de stad. Gids Joseph toont hen het Monastiráki-plein en de indrukwekkende ceremonie tijdens de aflossing van de wacht.

'Expeditie Gooris - Citytripping', om 21.45 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 12:25
    Sporza: WK Basketbal Vrouwen Kwalificatie 2026
    14:20
    Winterbeelden
  • 12:50
    Mega Mindy
    13:15
    Monster Shaker
  • 13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 12:50
    MasterChef Australia: Back to Win
    13:45
    Random Breath Test
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:35
    S.W.A.T.
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:00
    All New Traffic Cops
  • 08:55
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 12:55
    De Tafel van Gert
    14:05
    Het Beste Bod
  • 12:55
    Neighbours: A New Chapter
    13:25
    C.S.I. New York
  • 12:15
    MacGyver
    13:10
    The First 48
  • 12:20
    Chateau Meiland
    13:10
    Botched
  • 12:25
    Cold Case Killers
    13:20
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 12:15
    Loïc zot van koken weekmenu
    13:10
    Toasted!
  • 13:00
    Death in Paradise
    14:10
    Kidnapped: The Chloe Ayling Story
  • 12:40
    Scrubs
    13:10
    Cougar Town
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:20
    Pointer
  • 12:55
    Casper en Emma
    13:08
    Zin in Zappelin