538 Koningsdag volledig uitverkocht

Ruim drie weken voor de start is 538 Koningsdag volledig uitverkocht. Dit betekent dat op donderdag 27 april veertigduizend feestgangers samen met nationale en internationale artiesten én alle 538-dj's de verjaardag van onze koning zullen vieren.
Op deze 29e editie van het event, waarvan de 8e op een oranje gekleurd Chasséveld in Breda, maken onder anderen Armin van Buuren, Chef'Special, Lucas & Steve, DI-RECT, Davina Michelle, Snollebollekes, Claude, Maan en Goldband deel uit van de line-up. Thuisblijvers hoeven niks te missen: het event is de hele dag live te volgen op radio én tv.
Line-up
Van dance tot bands en van beukhits tot Brabantse meezingers. Tijdens 538 Koningsdag zetten de grootste nationale én internationale artiesten van dit moment het Chasséveld op z'n kop. De line-up bestaat uit 2 Brothers on the 4th Floor, Afrojack, Armin van Buuren, Bankzitters, Chef'Special, Claude, Davina Michelle, DI-RECT, Django Wagner, Donnie, FLEMMING, Frans Duijts, Froukje, Gerard Joling, Goldband, Hannah Mae & Metejoor, Het Feestteam, Jaap Reesema, Jan Biggel, Joel Corry, Kraantje Pappie, Kris Kross Amsterdam, La Fuente, Lucas & Steve, Maan, Mart Hoogkamer, Miss Montreal, Nielson, Paul Elstak, Nakatomi, Rolf Sanchez, RONDÉ, S10, SERA, Sjaak, Snelle, Snollebollekes, Son Mieux, STUK, Sunnery James & Ryan Marciano, Suzan & Freek, The Dean en DJ de Makelaar, Willy William en Zoë Tauran.
Coco Hermans, Radio Director 538: 'Dit jaar is het alweer de 29e editie van 538 Koningsdag, een mooie traditie waar we ook dit jaar samen met onze luisteraars, artiesten en collega's het Chasséveld op z'n kop gaan zetten. Met een waanzinnige line-up met meer dan 40 artiesten en zoveel enthousaiste oranje feestvierders is 538 Koningsdag 2023 nu al gegarandeerd één groot feest!'
Luisteraars die geen toegangskaarten hebben weten te bemachtigen, maken van 17 t/m 26 april alsnog kans op de allerlaatste kaarten via een speciale winactie op Radio 538 en via Facebook en Instagram.
Live te volgen op radio en tv
Thuisblijvers hoeven niks te missen: het event is van 12.00 tot 22.30 uur live te volgen op Radio 538 en TV 538 (bij alle aanbieders te zien op kanaal 538). Op SBS6 is van 12.00 tot 17.45 uur een live registratie – en van 23.55 tot 00.55 uur een samenvatting van de dag te zien in ‘het Beste van 538 Koningsdag 2023’.
538 Koningsdag
Met veertigduizend feestvierders, nationale en internationale artiesten en alle 538-dj’s viert Radio 538 op donderdag 27 april traditiegetrouw Koningsdag. Het wordt de 29e keer dat de radiozender een fysiek Oranje-event organiseert en de 8e keer in Breda.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Voetbalfans winnen: Telenet brengt Jupiler Pro League en topcompetities terug op Play Sports
- Reünie-aflevering 'Een Vergetelijk Mooie Reis' bij MAX
- Mysterieuze raadsels en historische keerpunten in mei op The HISTORY Channel
- Songfestival-kandidate Essyla in Wenen voor eerste repetitie
- Komt jouw woondroom maar niet van de grond? Schakel ‘Blind Gekocht’ in!
- Wim Willaert gaat op afzondering in 'Door de Bomen'
- 4 en 5 mei 2026: herdenken en vieren bij de NOS
- TV5MONDE over Cannes Filmfestival in mei
- Ontdek wat de Disney Channels deze maand te bieden hebben
- In mei nieuwe seizoenen en premières op BBC NL met extra kijktips op BBC NL+
- JOE roept mei uit tot Topmaand: elke vrijdag een gloednieuwe top 100
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Westerkwartier
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ronald Giphart start boekenclub in 'De Taalstaat' en leest samen met luisteraars
- Een week lang de beste R&B en hiphop aller tijden in de 'NPO BLEND Top 1000'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht
Kijktip van de dag

Anne en Hannelore geven de experten twee opties: een woning voor Anne alleen of een huis voor hen samen. Britt en Nils hopen dan weer op een laagbouwwoning voor henzelf en hun dochtertje Gloria.
'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.



































