538-dj Julia van Reyendam wint Marconi Award voor Aanstormend Talent

538-dj Julia van Reyendam is door een vakkundige jury verkozen tot grootste talent binnen de radiowereld. Donderdag ontving zij de Marconi Award voor Aanstormend Talent tijdens het jaarlijkse RadioRing Gala.
Julia van Reyendam tijdens de uitreiking van de Marconi Award: 'Toen ik 12 was, zei ik al tegen mijn ouders dat ik deze prijs een keer wilde winnen en nu is het zover! Mega vet om waardering te krijgen voor het allerleukste wat er is om te doen!'
Dave Minneboo, Creative Director Radio over Julia: 'We zijn ontzettend blij met Julia in het 538-team; ze is een spring in het veld, heeft een uniek stemgeluid, een enorme drive en is ontzettend veelzijdig. We zien talent in haar, zijn blij dat we haar een podium kunnen geven op 538 én trots dat haar harde werk door een vakkundige jury is beloond met deze onderscheiding. Met de winst van Julia wordt een stem gegeven aan vrouwelijk geluid op de radio en hopelijk motiveert dit vrouwelijke makers hun droom net zoals Julia achterna te gaan.'
Als groot fan was Julia ruim tien jaar geleden al vaak te vinden in 'De Frank en Vrijdag Show'. Één bezoekje werd een wekelijks uitje. Toen ze tegen Frank Dane zei dat ze ooit graag bij 538 wilde werken, zei hij: 'Kom later als je groot bent maar terug!' en dat deed ze. Julia is vanaf eind 2022 verbonden aan de zender en momenteel iedere zaterdag en zondag tussen 07.00 uur en 09.00 uur én op zondagavond tussen 18.00 uur en 21.00 uur te horen. Daarnaast presenteert ze samen met 538-dj’s & vrienden Bas Menting, Dylan Boet en Jordi Warners de podcast 'Rondje Op De Zaak'.
Marconi Awards
De Marconi Awards zijn onderdeel van het Gouden RadioRing Gala waar jaarlijks verschillende radioprijzen worden uitgereikt. De Marconi Awards worden gekozen door een vakjury met afgevaardigden uit de branche. In totaal zijn er drie juryprijzen: Marconi Award Oeuvre, Marconi Award Beste Zender en dus Marconi Award Aanstormend Talent. De vakjury bestond voor deze editie uit: Menno Barreveld (Qmusic), Wendy Beenakker (BNR Nieuwsradio), Tim op het Broek, Mandy Woelkens (NPO Radio 1/Omroep Zwart), Carine Lacor (NPO Klassiek/AVROTROS), Chanelva Rier (NPO FunX), Dennis Ruyer (Radio 538), Gijs Staverman (Radio 10), Martijn Zuurveen (RadioCorp) en Wibo Dijksma (juryvoorzitter).
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dina Tersago roept kijkers van 'Huis Gemaakt' op tot meer respect: 'Niemand verdient haat'
- Erik Dijkstra duikt in spraakmakende non-fictieverhalen in nieuw programma 'Goed Verhaal'
- Liefde, leugens en loslaten in slotseizoen 'Dertigers'
- Nieuw seizoen van 'My Lottery Dream Home' op HGTV
- 'Carrie op Vrijdag' blijft dan toch bestaan
- Derde seizoen van 'Batwheels' op Cartoonito
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- Veel actie en spanning maandag in 'Blauw'
- Cartoonito lanceert derde seizoen van 'Batwheels'
- Co-sleepingkamer van Sofie en Giovanni bezorgt Daan kopzorgen: 'Heel mijn plan valt in duigen'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
- Luistercijfers: JOE noteert recordmaand, Qmusic zes jaar op rij nummer één
Multimedia SPOTLIGHT
-
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre!
Kijktip van de dag

De tweede finalist wordt bekendgemaakt en dat betekent ook dat één koppel vlak voor de finish afvalt. Na maanden keihard werken, trekken de koppels naar een luxe retreat om al het stof voorgoed af te spoelen, maar de rust is van korte duur.
'Huis Gemaakt', om 21.10 uur op VTM.



































