3FM DJ Jamie Reuter aan de slag voor PowNed

dinsdag 31 augustus 2021

Radio DJ Jamie Reuter gaat op NPO 3FM aan de slag voor omroep PowNed. Jamie is met het gelijknamige programma op dit moment al twee nachten in de week te horen bij 3FM namens KRO-NCRV, een avontuur dat zij vanaf aanstaande woensdag 1 september voortzet onder een nieuwe vlag.

Daarnaast is Jamie binnenkort te zien als reporter voor het online 'PowNews'.


Jamie (27) draagt haar hart op de tong en maakt radio met een flinke dosis zelfspot en een vette knipoog. Ze is altijd nieuwsgierig naar bijzondere verhalen en zet die mensen ook graag in de schijnwerpers. En laat dit nou net perfect samenkomen in de nacht van 3FM. Met pittige gesprekken, fun en veel muziek sleept ze de luisteraar de nacht door.

Jamie: 'Ik heb er onwijs veel zin in om namens PowNed de luisteraar te blijven bedienen met de beste muziek en aansprekende verhalen op de allerleukste radiozender van Nederland. En ik ben heel blij met de kansen die PowNed mij biedt als verslaggever voor 'PowNews'. Ik wil onrecht op een luchtige manier bespreekbaar maken. Bullshit aanpakken en daarbij vooral jezelf niet te serieus nemen. Ik heb heel veel zin in dit nieuwe avontuur!'

Met Jamie is PowNed na lange tijd weer terug op de publieke popzender. Van 2010 tot 2015 presenteerde Rob Stenders voor de omroep op 3FM. Florent Luycx, interim Hoofd Radio bij PowNed is verheugd met de nieuwe zendtijd: 'Jamie en haar programma sluiten perfect aan bij onze jonge doelgroep. Sterker: Jamie ís de doelgroep. Een welkome aanvulling op ons radio-aanbod.'

Jamie is iedere dinsdag- en woensdagochtend tussen 2.00 en 4.00 uur te beluisteren op NPO 3FM.


DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:15
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:40
    Geen uitzending