Zuinig leven, maar toch genieten in een nieuw seizoen van 'Don't Worry Be Happy'

Money makes the world go round, maar wat als je plots alles kwijt geraakt , wat als je nooit wat gehad hebt, wat als je worstelt om rond te komen? Wat als je geld niet belangrijk vindt. Niet voor iedereen is the sky the limit, niet iedereen heeft het breed.
Deze levenskunstenaars leven heel zuinig en toch voelen ze zich de koning te rijk. Het leven is mooi als je het maar wil zien . Maar hoe doe je dat zonder veel geld?
Jean Pierre Letienne leeft al drie jaar in zijn busje. Vroeger had JP een tattooshop, maar hij sloot zijn zaak en koos voor de vrijheid. Als kleine jongen groeide hij op zonder vader. Hij heeft dyslexie en zijn moeder stuurde hem naar het buitengewoon secundair onderwijs. Daar werd zijn tekentalent ontdekt door een leraar die zich over hem ontfermde. JP werkt zo weinig mogelijk om zoveel mogelijk te kunnen tekenen. Hij doucht met vier liter water en al zijn bezittingen passen in vier plastic dozen.
Marieke Van Coppenolle erfde van haar opa een stuk bos. Ze bouwde er een plek waar mensen met een burn out terecht kunnen. Zelf woont Marieke in een bestelwagen. Adept van slow cooking, slow cleaning, slow everything. Een douche nemen duurt een halve dag. Koffie zetten een uur. Marieke leeft ook extra zuinig: elk washandje heeft vier zijden!
Jan Bucquoy verdiende vroeger veel geld als kunstenaar en regisseur van La vie sexuelle des Belges en Camping Cosmos met o.a. Lolo Ferrari. Hij deed alles op en woont nu in een huurappartement in Brussel. Hij bezit enkel nog films en boeken, maakt nog steeds 'slipkunst' en speelt elke week op Lotto. Dan kan je telkens enkele dagen lang denken wat je met 100 miljoen zou doen.
Jan Degraeuwe en Sandy Saelens zorgen samen voor tien kinderen. Na een moeilijk verleden hebben ze nu hun eigen zaak. Met hun - café/krantenwinkel/kledingwinkel/juwelenwinkel/alles in één - hebben ze hun schulden weggewerkt. Sandy beheert het budget heel strikt om zo elk jaar één keer met iedereen op vakantie te kunnen.
Oude Bekenden
Louis en Hubert krijgen regelmatig bezoek van mensen die hen kennen uit het programma. Ze houden daarom een gastenboek bij. En deze week worden de b(r)oers verwacht in de televisiestudio van 'De Cooke & Verhulst Show'. En daar verloopt de styling op een wel heel bijzondere manier.
Jo Lernout is na een jarenlang verblijf op de Filipijnen van plan zich opnieuw te vestigen in Vlaanderen. Twintig jaar geleden ging het spraaktechnologiebedrijf L&H failliet. Jo wilt nu opnieuw ondernemen en gaat op zoek naar investeerders. Hij werkt ook aan een autobiografie.
Ook de Davidsons zijn opnieuw van de partij. De familie rond vader Eddy Peirmans kreeg sympathie en steunbetuigingen van over heel Vlaanderen na het overlijden van mama Els. De familie trekt dit keer naar Lloret de Mar. 'Want het was Els haar grote wens dat haar asse daar zou worden uitgestrooid.'
En Levenskunstenaar Floris neemt een bad in 't zeetje, maar speelt zijn broek kwijt in Knokke.
'Don't Worry Be Happy', vanaf donderdag 27 januari om 20.35 uur op Play4 en GoPlay.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Erik Van Looy trapt het nieuwe seizoen van 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang
- 'In Transit' toont de strijd van Indigo voor een leven buiten genderhokjes
- Ook VTM zendt het verhaal van slachtoffers seksueel misbruik in 'Het Bestaat' uit voor een breed publiek
- KRO-NCRV lanceert 'Alle Dagen Druk': een chaotische talkshow over ADHD voor kinderen én ouders
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- BNXT League live van start op Play Sports
- Een oktober vol nieuwe avonturen en griezelplezier met Cartoon Network
- Dit potje kookt 24Kitchen in oktober
- BBC Belgium in oktober: nieuwe zaken, oude geheimen en bovennatuurlijke chaos
- Ontdek wat National Geographic te bieden heeft in oktober
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
Multimedia SPOTLIGHT
-
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

Een Syrische academica in Amsterdam ontvangt beelden van een bloedbad onder burgers, gepleegd door een onbekende officier tijdens de oorlog in Syrië. De beelden laten haar niet los. Ze spoort de dader op en doet zich voor als 'Anna' om via Facebook contact te leggen, waarna ze hem verleidt tot een reeks onthullende gesprekken.
'Killing Anna', om 22.40 uur op VRT Canvas.



































