Zondag start 'Robland' op VTM

vrijdag 7 april 2006

Rob Vanoudenhoven heeft het in zijn hoofd gehaald om zelf een land op te richten. Het land van zijn dromen: nog beter, mooier en leuker dan België, en met Rob zelf op de troon. Makkelijk wordt het zeker niet want wie koning wil worden van zijn eigen land komt voor onverwachte hindernissen te staan: praktische moeilijkheden, maar ook morele en juridische vraagstukken.

H


indernissen die Rob snel moet nemen, want binnen 8 weken heeft hij een afspraak bij de Verenigde Naties om zijn land te laten erkennen.

Dus begint Rob er gewoon aan. Eerst en vooral zoekt hij een manier om zijn huidige koning in te lichten. Rob wil immers niet dat Albert II zich ongerust maakt – of de staatsveiligheid op hem af stuurt. Vervolgens gaat hij advies inwinnen bij een zonderlinge prins, een gerenommeerde royaltykenner en andere betrouwbare (en minder betrouwbare) deskundigen.

Theoretisch zijn er mogelijkheden genoeg: van infiltratie in een bestaand koningshuis tot een frisse start op een eigen territorium. Praktisch gezien blijkt er echter geen gemakkelijke weg te bestaan. Maar Rob is bijzonder gemotiveerd, want hij heeft een speciale reden om koning te worden, en dus kiest hij de moeilijke weg. Daarvoor start hij een missie die niet zonder risico is.

Rob nodigt in de studio drie Belgische ministers van staat uit: Jean-Luc Dehaene, Willy Declercq en Louis Tobback. Zij houden als neutrale waarnemers het traject van Rob kritisch in de gaten. Maar wie van hen durft de aspirant-koning terechtwijzen als hij de gevaarlijke toer opgaat?

'Robland', zonndag 9 april om 20.45 uur op VTM.

DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Over Mijn Lijf' met Kobe Ilsen en Danira Boukhriss Terkessidis

Kobe en Danira staan voor een zware uitdaging: hun conditie met minstens tien procent verbeteren op drie maanden tijd. Hoe haal je het beste uit je lichaam en hoe bereik je deze ambitieuze doelstelling?

'Over Mijn Lijf', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 00:25
    De popcast
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:40
    NYPD Blue
    03:10
    Geen uitzending
  • 02:00
    Geen uitzending
    07:15
    Achter gesloten deuren
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 02:10
    Xena: Warrior Princess
    01:30
    Geen uitzending
  • 01:30
    Joe
    05:35
    Everything Christmas
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:45
    De Tafel van Tine
    03:00
    Geen uitzending
  • 02:25
    Neighbours: A New Chapter
    03:15
    Geen uitzending
  • 02:20
    Geen uitzending
    07:30
    The Fresh Prince of Bel-Air
  • 02:05
    The Sex Clinic
    02:35
    Love It or List It UK
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:25
    Cold Case
  • 02:16
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:17
    De ambachter
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:15
    Snel, Makkelijk & Lekker
    02:00
    A la carte
  • 02:20
    The Suspicions of Mr Whicher
    02:20
    Outrageous
  • 02:25
    The Real Housewives of Beverly Hills
    02:45
    First Dates Australia
  • 02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:00
    EenVandaag
  • 01:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:30
    Gezond of gelul?
    02:15
    Eva