Zoektocht naar een kangoeroewoning in 'Blind Gekocht' dreigt te mislukken

zondag 27 april 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Kleinzoon Laurens (30) en vrouw Fien (30) dromen er al lang van om onder één dak te wonen met oma Tilly (78) en opa Eddy (78). Maar ondanks het mooie budget van €725.000 slagen Sophie en Dorien er niet in om een pand op de kop te tikken waar ze een gezellige kangoeroewoning van kunnen maken.

Eddy en Tilly zijn geboren en getogen in Niel en zouden er dan ook heel graag blijven wonen. Maar in de kleine regio die ze hebben opgegeven, lijkt het onmogelijk om een gepast huis te vinden. Daarom gaan Sophie en Jani langs om te vragen of ze de regio mogen uitbreiden.


'Kunnen we nog zeggen dat het stopt voor ons?', vraagt Tilly angstig als Jani en Sophie met de lastige vraag komen aankloppen. Tilly staat absoluut niet te springen om de locatie uit te breiden: 'Ik ben bang voor isolatie', geeft ze toe. En ook Sophie begrijpt die bezorgdheid: 'Ik denk dat wij het onderschatten hoe het is voor oudere mensen als ze uit hun vertrouwde leefomgeving worden gehaald. In Niel zijn ze alles gewoon, kennen ze de mensen, krijgen ze hulp… Het is een combinatie van alles dat het moeilijk maakt om dit te aanvaarden.'


Lenna en Narek kregen in de vorige aflevering hun aangekocht appartement te zien, maar werden er absoluut niet warm van. En als ze hoorden dat interieurstylist Daan hun appartement onder handen ging nemen, kelderde het enthousiasme naar een dieptepunt. Ondanks dat, wil Daan alles uit de kast halen om zijn eerste 'Blind Gekocht'-project te doen slagen. Maar daarvoor zal hij eerst nog een lastig gesprek moeten voeren met het koppel, want hij heeft zo'n €25.000 te kort om te kunnen verwezenlijken wat hij voor ogen heeft.

Met klamme handjes en een gezonde portie stress geeft Daan het Brussels appartement een complete make-over. Hij wil zijn eerste reveal uiteraard goed doen, dus heeft hij kosten nog moeite gespaard. Jani, Tom, Daan en Sophie kijken vol spanning toe hoe Lenna en Narek zullen reageren op hun afgewerkte appartement.

'Blind Gekocht', maandag 28 april om 21.15 uur op Play4 en op GoPlay.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nieke heeft een nieuwe kennis, Armand. Hij is een zeer galante jongen die in pruiken handelt. Hij verkoopt Jef een haarstukje en maakt hem wijs dat hij op Clark Gable gelijkt. Jef is in de wolken. Armand valt in eenieders smaak, maar schijn bedriegt.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:30
    Het weer (laat)
    22:35
    Goesting
  • 21:00
    Sporza: EK Atletiek 2026
    23:00
    The French Connection
  • 22:30
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:45
    Suzan & Freek: We Vieren Het Leven
    23:05
    Marktkramers
  • 22:15
    Smeris
    00:15
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 20:35
    State of Play
    22:45
    The Bank Job
  • 22:30
    Trinity Is Still My Name
    00:40
    Ozark Law
  • 22:10
    ER
    00:30
    Departure
  • 22:30
    Benidorm
    00:00
    Drie mannen onder een dak
  • 21:15
    Any Way the Wind Blows
    23:45
    Celebrity Klopjacht
  • 22:15
    The Rookie
    00:05
    Best Medicine
  • 22:20
    300: Rise of an Empire
    00:20
    Police Academy 3: Back in Training
  • 21:50
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    01:20
    De weddingplanners: van chaos naar champagne
  • 22:15
    Ctrl+Alt+Desire
    23:10
    Garage Sale Mysteries: Murder in D Minor
  • 22:02
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 22:11
    De perfecte tuin
    22:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 22:20
    Meat Timon
    23:00
    Lekker Messy
  • 21:55
    Happy Valley
    00:05
    Ripper Street
  • 22:10
    Law & Order: Special Victims Unit
    23:05
    NCIS
  • 22:25
    Tatort: Over grenzen
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 20:15
    VPRO Zomergasten
    23:25
    Mirakel n°71
  • 20:30
    NOS Sport: EK Atletiek 2026
    23:20
    Holy Sh!t