Zoektocht naar een kangoeroewoning in 'Blind Gekocht' dreigt te mislukken

Kleinzoon Laurens (30) en vrouw Fien (30) dromen er al lang van om onder één dak te wonen met oma Tilly (78) en opa Eddy (78). Maar ondanks het mooie budget van €725.000 slagen Sophie en Dorien er niet in om een pand op de kop te tikken waar ze een gezellige kangoeroewoning van kunnen maken.
Eddy en Tilly zijn geboren en getogen in Niel en zouden er dan ook heel graag blijven wonen. Maar in de kleine regio die ze hebben opgegeven, lijkt het onmogelijk om een gepast huis te vinden. Daarom gaan Sophie en Jani langs om te vragen of ze de regio mogen uitbreiden.
'Kunnen we nog zeggen dat het stopt voor ons?', vraagt Tilly angstig als Jani en Sophie met de lastige vraag komen aankloppen. Tilly staat absoluut niet te springen om de locatie uit te breiden: 'Ik ben bang voor isolatie', geeft ze toe. En ook Sophie begrijpt die bezorgdheid: 'Ik denk dat wij het onderschatten hoe het is voor oudere mensen als ze uit hun vertrouwde leefomgeving worden gehaald. In Niel zijn ze alles gewoon, kennen ze de mensen, krijgen ze hulp… Het is een combinatie van alles dat het moeilijk maakt om dit te aanvaarden.'
Lenna en Narek kregen in de vorige aflevering hun aangekocht appartement te zien, maar werden er absoluut niet warm van. En als ze hoorden dat interieurstylist Daan hun appartement onder handen ging nemen, kelderde het enthousiasme naar een dieptepunt. Ondanks dat, wil Daan alles uit de kast halen om zijn eerste 'Blind Gekocht'-project te doen slagen. Maar daarvoor zal hij eerst nog een lastig gesprek moeten voeren met het koppel, want hij heeft zo'n €25.000 te kort om te kunnen verwezenlijken wat hij voor ogen heeft.
Met klamme handjes en een gezonde portie stress geeft Daan het Brussels appartement een complete make-over. Hij wil zijn eerste reveal uiteraard goed doen, dus heeft hij kosten nog moeite gespaard. Jani, Tom, Daan en Sophie kijken vol spanning toe hoe Lenna en Narek zullen reageren op hun afgewerkte appartement.
'Blind Gekocht', maandag 28 april om 21.15 uur op Play4 en op GoPlay.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT Checkweken voeren strijd op tegen desinformatie
- Kijk het nieuwe seizoen van 'Anything But Gray' op HGTV
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- ‘De Container Cup’ terug op Play: topsporters en BV’s opnieuw de arena in vanaf maandag
- Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe 'Blind Gekocht'-woning: 'Hier douche ik mij niet'
- Driedelige special volgt siamese tweeling Sheneeva en Chenelva op weg naar zelfstandigheid
- VRT Canvas brengt documentaire 'Dennis Tyfus - Eindelijk op canvas'
- 'Volle Zalen' dinsdag met Jörgen Raymann
- 'BinnensteBuiten' over 75 jaar Molukse trots in Nederland
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf': Dolly verenigt de Staten
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?
'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.



































