Woensdag is het all or nothing voor Thomas en Sofie in 'Blind Gekocht'

Thomas en Sofie zakken in de vijfde aflevering van 'Blind Gekocht' met een bang hartje af naar Sint-Truiden, waar ze eindelijk hun afgewerkte woning te zien krijgen. Tijdens hun eerste rondleiding waren ze allesbehalve enthousiast en ook Bart had zo zijn twijfels bij de aankoop van deze karakterloze woning.
Worden Thomas en Sofie alsnog verliefd op hun nieuwe thuis of hebben Bart en Béa de bal dit keer volledig misgeslagen?
Cherifa en Rachid wonen samen met hun vier kinderen op Het Kiel in Antwerpen, maar het huis is te klein geworden. Béa weet dus wat haar te doen staat: een groter huis zoeken. En alsof dat nog niet moeilijk genoeg was, hebben Cherifa en Rachid nog een stevige verrassing in petto voor de 'Blind Gekocht'-makelaar: 'In onze religie is het niet toegestaan om bij banken te lenen tegen intrest. We gaan pas een woning kunnen kopen, zodra dit huis verkocht is. We willen echt niet onder de 260.000 euro verkopen. Anders blijven we lekker thuis.' Alle druk ligt nu op de schouders van Béa.
En de kijkers maken kennis met een nieuw koppel: Floortje en Nadia. Floortje en Nadia zijn twee pittige en zorgzame vrouwen die sterk in hun schoenen staan. Ze zijn al vier jaar samen en stapten in 2019 in het huwelijksbootje. Ze werken allebei als opvoedster van mensen met een ernstige meervoudige beperking. Ze leerden elkaar ook kennen op het werk. Op dit moment wonen ze nog in het huis van Nadia’s oma, maar ondanks de beperkte renovatie is en blijft het een verouderde woning. Ze zijn al twee jaar intensief op zoek naar een nieuwe thuis, want ze hebben een kinderwens. Er gaat geen dag voorbij zonder een bezoekje aan de verschillende immosites en ze hebben al meer dan 20 huizen bezocht. Zonder succes. Ze werken allebei in shiften waardoor een huisbezoek samen opzetten gemakkelijker gezegd is dan gedaan. Ze knappen daarnaast ook enorm af op serieuze verbouwingen, omdat ze er naar eigen zeggen niets van kennen. Kobe, Bart en Béa to the rescue om Nadia en Floortje op weg te helpen in de volgende belangrijke fase in hun leven. Voor hun gezinswoning leggen ze 300.000 euro op tafel.
'Blind Gekocht', woensdag 12 mei om 20.35 uur op Play4.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nu wordt het menens: 'The Voice' gaat helemaal live!
- Een huwelijkscrisis neemt een ongeziene grootte aan in 'The Miniature Wife'
- Heerlijke Vlaamse fictie bij VRT en Streamz: opnames gestart van 'Chantal' 4, 'Kassa Kassa' 2 en 'Onder Vuur' 4
- National Geographic viert 100 jaar Sir David Attenborough
- Muziekformat 'Play that Song' trekt deze zomer opnieuw door Vlaanderen
- EO zendt 'Attenborough: Wild London' uit op 100e verjaardag van Sir David Attenborough
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': AOW-korting terecht of onterecht?
- Isabelle Beernaert zet de puntjes op de i in 'So You Think You Can Dance'
- Wining & dining met 'slechte urinestraal' en 'ammoniakgeur' in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'
- Viktor keert terug naar zijn favoriete kapsalon waar 30 jaar lang niets veranderde
- Qmusic brengt K3 en Donnie samen voor het Foute Anthem van 2026
- Luistercijfers: Beste aprilmaand ooit voor radio van DPG Media
- JOE-dj's Coen & Sander gaan de strijd aan met de swipe-verslaving en introduceren 'Mei Smartphonevrij'
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand
Kijktip van de dag

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.
'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.



































