Wie worden de eerste finalisten van '2 Sterren Restaurant'?

Zowel Stove, het restaurant van Roel Vanderstukken & Kürt Rogiers, als The Blue Boxs van Bieke Ilegems & Erik Goossens hebben er een eerste service opzitten. En dat was voor beide duo's even slikken.
Ze werden meteen met de neus op de harde feiten gedrukt: een restaurant runnen is niet van de poes. Op dinsdag 29 mei wordt er écht om de knikkers gestreden. Beide restaurants krijgen Sergio Herman en recensent Luc Hoornaert, foodie en culinair auteur, over de vloer. Hun deskundig oordeel bepaalt wie doorgaat naar de finaleweek van '2 Sterren Restaurant'.
Het wordt de duo’s niet makkelijk gemaakt, want met maar liefst 3 services staan ze voor een loodzware dag. Allemaal hebben ze de nodige ingrepen doorgevoerd om hun service deze keer beter te doen. Werpt die nieuwe aanpak ook vruchten af? O.a. burgervader Renaat Landuyt en Roels partner Anne-Sophie Balsing schuiven de voeten onder tafel in Brugge en Leuven. Tijdens de zware dubbele avondservice krijgen de restaurants nog belangrijker bezoek over de vloer. Zowel Sergio Herman als recensent Luc Hoornaert hebben elk 1 ster uit te delen, die bepaalt welk duo naar de finale mag. Bij een gelijkstand geven de punten van de betalende klanten de doorslag. Welk duo mag zijn restaurant opnieuw openen voor de finale?
'Na de try-outs is het moment aangebroken waarop de duo’s zelfstandig moeten opereren', weet Sergio Herman. 'Zowel in de keuken als in de zaal. Ik ben super benieuwd.' Bij zijn aankomst in Brugge schiet het stressniveau in de keuken de hoogte in. Het voorgerecht slaat Sergio met verstomming. 'Zijn dit sardines met steroiden?', klinkt het. 'Ik heb zulke grote sardines nog nooit in mijn leven gezien.' Wanneer het tempo plots de hoogte in moet, stijgt de nervositeit in de keuken. Ook bij Roel & Kürt is de spanning voelbaar tijdens het bezoek van Sergio. Het hapje is echter meteen een voltreffer. 'Dit is alles wat een hapje moet zijn', besluit Sergio. Kunnen Roel & Kürt die lijn doortrekken in hun menu?
Bij de komst van Luc Hoornaert in Brugge laten de gevolgen van de dubbele service zich merken. De vermoeidheid is er groot. Toch zijn Bieke & Erik vastberaden nog één keer te knallen. Hun originele concept valt alvast in de smaak. In Leuven maakt recensent Luc Hoornaert snel kennis met hét pijnpunt van Stove: de lange wachttijden tussen voor- en hoofdgerecht. Het smakenpallet dat Roel op tafel tovert zal dus sterk genoeg moeten zijn om één en ander recht te trekken… Na de loodzware service breekt voor de 2 duo’s een belangrijk moment aan. Naar wie gaan de sterren van Sergio Herman en Luc Hoornaert? Wie stoot door naar de finale van '2 Sterren Restaurant' en neemt het daarin op tegen Marie & Andy of Herman & Jacques? En voor wie stopt het avontuur?
'2 Sterren Restaurant', dinsdag 29 mei om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De Tafel van Tine' plots onderbroken door technische storing
- Mona Mina Leon genomineerd voor International Emmy Award voor haar hoofdrol in Streamz Original 'Holy Sh!t'
- 'Chilean miners rescue' vanaf vrijdag op National Geographic
- NPO doet weer mee aan het Eurovisie Songfestival
- Kijkcijfers: dinsdag 22 september 2026
- 'Kotmadam Sergeant' krijgt bezoek van haar man Roland
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': verwaarloosde gebitten bij kwetsbare ouderen
- Seppe staat om 5 uur ’s ochtends al in kamerjas en op pantoffels aan zijn bedrijf in Knokke
- 'Emo wint het altijd van ratio': Jinnih en Danira botsen in tweestrijd aan De Ronde Tafel
- VRT NWS-documentaire 'Italië voorbij de droom' gaat op zoek naar migratieverhalen van vroeger en nu
- Peter Van de Veire danst opnieuw 24 uur tegen kanker
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild'
Kijktip van de dag

Twintiger Emma trok naar Hawaii voor haar studies en verloor er haar hart aan surfen. Haar buurman en mede-Belg George vocht voor de VS in Irak en Afghanistan. Het duo neemt Karine mee in de wondere wereld van het prachtige eiland. Onder meer surfen, met haaien duiken en een ontroerend bezoek aan Pearl Harbor staan op het programma.
'Home Sweet Home: Vlamingen in Amerika', om 20.50 uur op VRT 1.



































