Wie verdient de hemel in 'Bake Off Vlaanderen'?

dinsdag 20 december 2022

Vorige week viel er niemand af, maar dat betekent wél dat er deze week 2 bakkers de tent moeten verlaten. Het thema van de week is 'Tussen hemel en hel' en als eerste proef moeten de bakkers 3 pralines serveren.

De hel is voor de meesten dichterbij dan de hemel in deze chocoladeproef. Voor Elisa zijn pralines maken een primeur en ze levert dan ook een zwaar gevecht met tijd. Allemaal willen ze de jury van hun sokken blazen met bijzondere vullingen zoals rijstpap, miso, yacon, komkommer en zelfs spek. De jury wordt sowieso verrast door deze speciale keuzes, maar of die hen allemaal naar hogere sferen brengen is natuurlijk nog maar de vraag.


Voor bakker Erik hing het leven jaren geleden plots aan een zijden draadje. Een zware diagnose gaf hem nog maar weinig tijd. Maar hij had geluk en een zware behandeling zorgde ervoor dat hij onverwacht weer volledig genas. Zo dicht kunnen hemel en hel soms bij elkaar liggen. Erik trok er belangrijke levenslessen uit.

Bij de technische proef is er even consternatie in de tent. Iedereen moet de tent verlaten, enkel Elisa blijft achter. Aan haar wordt gevraagd een Hot Lava-cake te bakken, noem het een pikante moelleux. Timing, timing, timing wordt dan ook heel belangrijk. Elk kwartier komt er een andere kandidaat binnen gedruppeld; Herman en Regula zullen elke vijftien minuten de baksels van 1 kandidaat jureren. Maar zal elke kandidaat wel met de tijdsdruk kunnen omgaan?

In de spektakelproef trakteren de bakkers de jury op hun eigenste romantische fantasie in taart. We komen te weten hoe Erik zijn vrouw ten huwelijk vroeg in Marioepol en wat Sylvia in de juiste stemming brengt. Elisa ziet dan weer de romantiek in de verboden liefde en Fatima kruidt het geheel af met een luipaardprint en rode pumps. Saskia zegt het met bloemen en Axl serveert champagne op zijn ‘Dark Wedding’. Na deze proef zal de goesting aangewakkerd zijn, dat is zeker.

De lat wordt door iedereen hoog gelegd, dus het afscheid van de twee afvallers, wordt geen pretje.

'Bake Off Vlaanderen', woensdag 21 december om 21.00 uur op Play4 en GoPlay.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:30
    Thuis
    14:55
    Clips
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:45
    Yetili vertelt
    14:54
    Rintje
  • 14:15
    Wittekerke
    15:30
    Gooische Vrouwen
  • 13:45
    B&B zoekt Lief NL: Winter
    15:05
    MasterChef Australië
  • 14:20
    The Pursuit of Happyness
    16:25
    Chicago P.D.
  • 13:55
    MacGyver
    15:45
    Xena: Warrior Princess
  • 14:40
    'Tis the Season to Be Merry
  • 14:50
    Geen uitzending
    15:20
    Joe
  • 14:15
    Blind Gekocht NL
    15:25
    De Tafel van Ruben
  • 14:20
    Doc
    16:05
    Castle
  • 14:30
    Bar Rescue
    15:25
    Pawn Stars
  • 14:40
    Gin & Tonic, around the world in 80 gins
    14:55
    Piet Patron
  • 14:30
    Snapped
    15:15
    24 Hours in Police Custody
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:33
    Mijn tuin
    14:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 14:35
    Chris Cooks Cymru
    15:10
    Vlaamse Klassiekers
  • 14:10
    The Wives
    15:05
    All Creatures Great and Small
  • 14:10
    NCIS
    15:00
    NCIS: Los Angeles
  • 14:40
    NOS Journaal
    15:35
    Ivo op zondag
  • 14:05
    Het Uur van de Wolf
    15:10
    Jongstof
  • 14:45
    Coop Troop
    14:55
    Agent Binky