Wie verdient de hemel in 'Bake Off Vlaanderen'?

Vorige week viel er niemand af, maar dat betekent wél dat er deze week 2 bakkers de tent moeten verlaten. Het thema van de week is 'Tussen hemel en hel' en als eerste proef moeten de bakkers 3 pralines serveren.
De hel is voor de meesten dichterbij dan de hemel in deze chocoladeproef. Voor Elisa zijn pralines maken een primeur en ze levert dan ook een zwaar gevecht met tijd. Allemaal willen ze de jury van hun sokken blazen met bijzondere vullingen zoals rijstpap, miso, yacon, komkommer en zelfs spek. De jury wordt sowieso verrast door deze speciale keuzes, maar of die hen allemaal naar hogere sferen brengen is natuurlijk nog maar de vraag.
Voor bakker Erik hing het leven jaren geleden plots aan een zijden draadje. Een zware diagnose gaf hem nog maar weinig tijd. Maar hij had geluk en een zware behandeling zorgde ervoor dat hij onverwacht weer volledig genas. Zo dicht kunnen hemel en hel soms bij elkaar liggen. Erik trok er belangrijke levenslessen uit.
Bij de technische proef is er even consternatie in de tent. Iedereen moet de tent verlaten, enkel Elisa blijft achter. Aan haar wordt gevraagd een Hot Lava-cake te bakken, noem het een pikante moelleux. Timing, timing, timing wordt dan ook heel belangrijk. Elk kwartier komt er een andere kandidaat binnen gedruppeld; Herman en Regula zullen elke vijftien minuten de baksels van 1 kandidaat jureren. Maar zal elke kandidaat wel met de tijdsdruk kunnen omgaan?
In de spektakelproef trakteren de bakkers de jury op hun eigenste romantische fantasie in taart. We komen te weten hoe Erik zijn vrouw ten huwelijk vroeg in Marioepol en wat Sylvia in de juiste stemming brengt. Elisa ziet dan weer de romantiek in de verboden liefde en Fatima kruidt het geheel af met een luipaardprint en rode pumps. Saskia zegt het met bloemen en Axl serveert champagne op zijn ‘Dark Wedding’. Na deze proef zal de goesting aangewakkerd zijn, dat is zeker.
De lat wordt door iedereen hoog gelegd, dus het afscheid van de twee afvallers, wordt geen pretje.
'Bake Off Vlaanderen', woensdag 21 december om 21.00 uur op Play4 en GoPlay.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Zedenadvocate Manon Cop over haar expertise in 'Justice For All'
- 'Beestenboel' op de boerderij met Janny en André
- 'The Bicycle Race': BN’ers in heldhaftige strijd door India
- Deze tien deelnemers gaan de strijd aan in 'De Box'
- Een liefdevolle roadtrip met alzheimer in NPO Doc: 'Ons Campertje'
- Dit zie je woensdag in 'Ik Vertrek'
- Deze opvallende zaken zie je dinsdag in 'De Rechtbank'
- James Cooke sluit seizoen van 'JAMES & co' af met spectaculaire finale
- Dinsdag in 'Focus': zwanger dankzij de wetenschap
- Onbekend schilderij duikt op in 'Geheimen van het Museum'
- 'De Twintigers' van Klara zijn terug! Dit jong talent kleurt de toekomst van klassieke muziek, jazz en global
- Genomineerden Qmusic Top 40 Awards bekend
- JOE lanceert spannend radiospel 'Coen & Sander: Verstopt!'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Cafe Bistro Rijnbar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser'
Kijktip van de dag

Gorik van Oudheusden staat op een keerpunt in zijn leven. Een jeugd vol trauma's, jaren van alcoholgebruik en het gewicht van succes hebben diepe sporen nagelaten. Hij besluit rigoureus in te grijpen en kiest voor therapie, nuchterheid en zelfonderzoek, in een poging relaties te herstellen en zichzelf opnieuw uit te vinden. Welke obstakels en inzichten komen kijken bij een transformatie als deze? Welke man keert terug op het podium als de strijd met zijn demonen is gestreden?
'Zwangere Guy: Dansen op de vulkaan', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































