Wie kroont zich tot danskampioen van de feestdagen?

vrijdag 31 december 2021

Wie kroont zich tot danskampioen van de feestdagen? Een fonkelende Kerst ligt ondertussen al achter ons, maar het nieuwe jaar moet nog feestelijk ingewijd worden. En dat doet Play4 op zaterdag 1 januari in 'Dancing With The Stars: Happy New Year'.

James Cooke, Kat Kerkhofs, Ian Thomas, Jani Kazaltzis, Leen Dendievel en Julie Vermeire dansen zich nog één keer helemaal te pletter om die felbegeerde titel van ‘ultieme danskampioen van de feestdagen’ in de wacht te slepen. Maar ook naast de dansvloer wordt het uitzonderlijk warm en gezellig want de zes dansende sterren praten openlijk over hun mooie en minder mooie momenten van het voorbije jaar én ze denken luidop na wat 2022 voor hen zal betekenen. Vanaf volgende week palmt de reguliere cast van 'Dancing With The Stars' de vloer opnieuw in. Want ook daar is het enorm spannend: Nina Derwael, Nora Gharib, Yemi Oduwale, Lotte Vanwezemael, Delphine van Saksen-Coburg en Jonatan Medart strijden nog voor een plekje in de volgende rond in de friends & family aflevering.


Vorige week kon Julie Vermeire niet overtuigen met haar chachacha, wél met haar geweldige energie. Dit keer probeert ze de kromme situatie recht te trekken met een quickstep. En ze is gebrand op beter doen, want dansen is echt haar grote passie.

Ook voor Jani was het nog wat zoeken, maar nu mag hij zich volledig uitleven in zijn favoriete dansstijl: freestyle. Kat scoorde dan weer erg goed met de Argentijnse tango. Het nieuwe jaar mag ze inzetten met een intieme rumba.

Ian kreeg opnieuw erg veel lof na zijn moderne dans en op die vibe probeert hij nu de jury te overtuigen met een compleet andere stijl: jive. Het tempo ligt alvast verschroeiend hoog. Leen kreeg de jury helemaal mee tijdens de quickstep en gaat met Sander voor de chachacha. James start 2022 op nummer 1, maar blijft dat ook zo? Samen met Frank zet hij alles op alles tijdens de paso doble.

'Dancing With The Stars: Happy New Year', zaterdag 1 januari om 19.45 uur op Play4.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Een verpleegkundestudent wordt neergeschoten naast een community college in Houston. De moordenaar vlucht in een rode auto. De rechercheurs construeren de laatste vierentwintig uur van het leven van het slachtoffer.

'Homicide: Hours to Kill', om 20.30 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Zomerbeelden
    06:00
    In bed met Olly
  • 09:00
    Zomerbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 11:10
    Kaatje en de emoties
    05:50
    Geen uitzending
  • 09:30
    Geen uitzending
    05:35
    Kabouter Plop
  • 10:40
    Geen uitzending
    07:20
    Achter gesloten deuren
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 08:55
    Geen uitzending
    05:20
    Always and Forever Christmas
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    06:00
    Team Ochtend
  • 11:05
    NCIS: Hawaii
    02:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 11:00
    Geen uitzending
    07:30
    The Fresh Prince of Bel-Air
  • 10:35
    Big Miracles
    02:35
    The Sex Clinic
  • 10:45
    Hailey Dean Mystery: A Will to Kill
    02:20
    Geen uitzending
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:00
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 10:50
    De Sterrenkaart
    02:40
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 10:15
    Death in Paradise
    02:20
    The Suspicions of Mr Whicher
  • 11:10
    American Pickers
    02:30
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 11:00
    NOS Journaal
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:55
    Buitenhof
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 11:10
    Raad eens hoeveel ik van je hou
    02:30
    Gezond of gelul?