Wellens en Wee in het Tsjechische Tabor

woensdag 21 december 2005

Het is een bewogen week geweest voor Bart Wellens. Na zijn zege in Essen vorige zaterdag, werd zijn overwinning van zondag in de Druivencross in Overijse gisteren toch nog door de UCI geschrapt.

I


n 'Wellens & Wee' gaat het er morgen, donderdag, voorlopig nog wat luchtiger aan toe.

Senna, de hond van Erwin Vervecken, is ervandoor gegaan. En dat is wel heel vervelend, want Erwin wil zo meteen met z'n ploegmaats gaan trainen in het bos. Voor echte veldrijders gaat er niks boven een bostraining.

Van de Kempische bossen naar Tabor in Tsjechië. Hier staat morgen een belangrijke wedstrijd voor de wereldbeker op het programma.

In het hotel probeert coach Danny De Bie uit te vissen hoe z'n mannen er voorstaan.

Fidea-renner Zdenek Stybar rijdt vandaag voor eigen volk. En daar willen ook z'n Belgische gastouders bij zijn. Gunther en Monique krijgen voor het eerst de familie van Zdenek te zien. Zdeneks zus en moeder kunnen het duidelijk goed vinden met de gastouders.

Enkele dagen later lijkt het noodlot toe te slaan. Bart is ziek en het is niet meteen duidelijk hoe erg het allemaal is. In het team heerst verslagenheid. Ook Lucien en Wiske zijn er niet gerust op. Het Fidea-team traint intussen verder zonder Bart Wellens. De regen en de kou blijven de zieke kopman bespaard. Volgende zondag staat de prestigieuze cross van Asper-Gavere op het programma. Is hij dan terug fit? Of betekent dit het einde van zijn seizoen?

'Wellens & Wee', donderdag 22 december om 20.20 uur op VT 4.

Persbericht SBS Belgium
http://vt4.be
Meer artikels over Play4

DOSSIER: Wellens en Wee

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 17:55
    The Office
    18:20
    The Kim Dynasty: A Family Affair
  • 18:05
    Lettersoep
    18:25
    Waiko: reis door de ruimte
  • 17:05
    Ze Zeggen Dat
    18:20
    Florentina
  • 17:35
    MasterChef Australië - Back to Win
    18:40
    Home and Away
  • 17:40
    9-1-1
    18:25
    The Goldbergs
  • 17:50
    Police Interceptors
    20:35
    In the Line of Fire
  • 17:40
    ER
    19:10
    S.W.A.T.
  • 17:55
    Nonkel Jef
    18:25
    Sturm der Liebe
  • 18:00
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    19:05
    De Container Cup
  • 17:55
    Fire Country
    18:45
    The Rookie
  • 17:45
    3rd Rock From the Sun
    18:50
    Pawn Stars: Best Of
  • 18:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
    19:00
    Masterchef USA
  • 17:15
    The Murdaugh Murders
    18:45
    Fear Thy Roommate
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:52
    Mijn tuin
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:45
    Apero - Dining
    18:15
    De Zomerkeuken
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:50
    Below Deck Mediterranean
    18:45
    Grey's Anatomy
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:20
    NOS Sportjournaal
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Journaal Regio
  • 18:00
    Checkpoint
    18:25
    De eerste keer