Wellens en Wee in het Tsjechische Tabor

woensdag 21 december 2005

Het is een bewogen week geweest voor Bart Wellens. Na zijn zege in Essen vorige zaterdag, werd zijn overwinning van zondag in de Druivencross in Overijse gisteren toch nog door de UCI geschrapt.

I


n 'Wellens & Wee' gaat het er morgen, donderdag, voorlopig nog wat luchtiger aan toe.

Senna, de hond van Erwin Vervecken, is ervandoor gegaan. En dat is wel heel vervelend, want Erwin wil zo meteen met z'n ploegmaats gaan trainen in het bos. Voor echte veldrijders gaat er niks boven een bostraining.

Van de Kempische bossen naar Tabor in Tsjechië. Hier staat morgen een belangrijke wedstrijd voor de wereldbeker op het programma.

In het hotel probeert coach Danny De Bie uit te vissen hoe z'n mannen er voorstaan.

Fidea-renner Zdenek Stybar rijdt vandaag voor eigen volk. En daar willen ook z'n Belgische gastouders bij zijn. Gunther en Monique krijgen voor het eerst de familie van Zdenek te zien. Zdeneks zus en moeder kunnen het duidelijk goed vinden met de gastouders.

Enkele dagen later lijkt het noodlot toe te slaan. Bart is ziek en het is niet meteen duidelijk hoe erg het allemaal is. In het team heerst verslagenheid. Ook Lucien en Wiske zijn er niet gerust op. Het Fidea-team traint intussen verder zonder Bart Wellens. De regen en de kou blijven de zieke kopman bespaard. Volgende zondag staat de prestigieuze cross van Asper-Gavere op het programma. Is hij dan terug fit? Of betekent dit het einde van zijn seizoen?

'Wellens & Wee', donderdag 22 december om 20.20 uur op VT 4.

Persbericht SBS Belgium
http://vt4.be
Meer artikels over Play4

DOSSIER: Wellens en Wee

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:35
    VRT NWS laat
    07:30
    Stresskippen
  • 21:30
    Dalgliesh
    00:40
    Nachtlus
  • 22:20
    VRT NWS journaal met VGT
    07:00
    Kaatje zingt
  • 20:35
    The Masked Singer
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:25
    American Gangster
    02:40
    Geen uitzending
  • 22:35
    Point Break
    12:25
    Geen uitzending
  • 20:35
    Basic Instinct
    10:00
    Geen uitzending
  • 22:05
    Three Wise Men and a Baby
    13:55
    Snowmance
  • 22:40
    Zomerrust
    06:00
    Joe
  • 20:40
    The Lord of the Rings: The Return of the King
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 22:30
    FBI
    06:35
    Coroner
  • 22:20
    American Sniper
    12:30
    Cobra Kai
  • 22:35
    Love It or List It UK
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 22:30
    Cold Case
    12:55
    Snapped
  • 22:30
    Trends Talk
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:38
    Publireportage
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 22:00
    Bon Appetit
    12:30
    Het Weekmenu
  • 22:00
    All Creatures Great and Small
    06:35
    Death in Paradise
  • 22:25
    NCIS: New Orleans
    12:55
    Storage Wars
  • 22:20
    Kalm Waes
    13:00
    NOS Journaal
  • 22:20
    Café Kockelmann
    13:00
    NOS Journaal
  • 20:40
    NOS Voetbal: Oefeninterland Vrouwen
    12:35
    Peperbollen