Welke twee duo's stoten door naar de finale van 'Paradijs zoekt Personeel'?

maandag 21 maart 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Op dinsdag 22 maart draait Zanziblue op volle toeren. Op vraag van de jury werd aan alle gasten van het resort gevraagd om een tevredenheidsenquête in te vullen. De lat ligt heel hoog en de eerste reviews van de klanten zijn slecht: een 6 op 10, en dat is onvoldoende.

De duo’s krijgen een flinke uitbrander van de jury. Ze moeten beter samenwerken en de tevredenheid van de klant altijd centraal stellen. Vooral bij Elise zindert de bolwassing nog na: 'Ik had even een mokerslag. Hoe langer we hier zitten, hoe minder ik mijn gevoel kan leggen in wat we aan het doen zijn. Ik wil voor onszelf uitmaken of we dit gaan kunnen en dat gevoel was ik even kwijt. Maar ik heb er opnieuw zin in!'


Alles voor een tevreden klant, want die reviews moeten beter! Een gast is zijn trouwring verloren ergens in het hotel. Ralph, Elise en Ileen besluiten om er een prioriteit van te maken en de ring terug te vinden.


Omdat klantenreviews steeds meer op de sociale media terechtkomen, krijgen de duo’s vandaag een social media-opdracht. De jury wil zien hoe commercieel de duo’s het resort Zanziblue in de markt kunnen zetten door middel van 3 Instagram-stories.

Hoe langer ze op Zanzibar verblijven, hoe meer de drie overblijvende duo’s België willen achterlaten om hier te komen wonen en werken. 'De druk is heel hoog en er is nog maar weinig tijd om je te bewijzen', klinkt het bij Ileen en Thomas. 'Het is wel fijn te weten dat je bij de laatste drie zit, maar je wil natuurlijk de finale halen.' Ook Stefaan en Inge proberen nuchter te blijven: 'Het gaat zodanig makkelijk dat we onszelf in toom moeten houden om niet té enthousiast te zijn want we beseffen dat we er nog steeds kunnen uitvliegen.' En voor het koppel Elise en Ralph is het duidelijk: 'Wat we écht ontdekt hebben, is dat het onze droom is om iets uit te baten en samen te werken.'

De jury heeft de duo’s samengeroepen voor een nieuwe opdracht: ze moeten een team van personeelsleden aansturen en binnen 6 uur samen een pop-up shop bouwen in het resort. Een belangrijke proef, want vanavond moet opnieuw een duo het paradijs verlaten. De producten die ze te koop aanbieden komen van een lokale organisatie. De pop-up shops staan er natuurlijk niet alleen als decor. De duo’s moeten ook de klanten van het resort ontvangen en proberen hun koopwaar aan de man te brengen.

Ook de jury komt kijken naar het resultaat. Niet alleen de manier waarop ze hun team aanstuurden, is van belang. Ook de look van de shop en hoe ze hun producten verkopen zal meetellen in de beoordeling van de Zanziraad.

Slechts 2 duo’s zullen doorgaan naar de finale en voor één duo eindigt de droom vanavond. De Zanziraad staat voor een moeilijke beslissing…

'Paradijs zoekt Personeel', dubbelaflevering op dinsdag 22 maart om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Elixer' (NTR)

Het bestuur heeft Isabelles onderzoek in Roemenië met Hamza ontdekt en ontslaat haar. Dit, in combinatie met het feit dat ze Art al dagen niet kan bereiken, zorgt ervoor dat ze hevig protesteert. Om reputatieschade te voorkomen, wordt Isabelle gedwongen opgenomen. Art ondervindt nog steeds bijwerkingen van het abrupt stoppen met Aspergon en komt op Bali in ernstige problemen. Julien stelt orde op zaken binnen het bedrijf, terwijl Riekje naar Indonesië afreist om haar kleinzoon te redden. Quinten wil niets meer met de familie te maken hebben. Isabelle vindt belangrijke informatie in Lola's dagboek.

'Elixir', om 22.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    De Zevende Dag
    07:00
    De week van Karrewiet met VGT
  • 23:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 23:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:00
    Telefacts
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 00:00
    Humo's Comedy Cup 2018
  • 00:35
    House
    11:50
    Geen uitzending
  • 23:40
    Columbo
    07:00
    Willy
  • 23:40
    Grumpy Cat's Worst Christmas Ever
  • 00:40
    Walker, Texas Ranger
    06:00
    Joe
  • 00:40
    Grond
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:15
    Fire Country
    06:45
    Bull
  • 22:50
    Casualties of War
    06:50
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Botched
    05:00
    Geen uitzending
  • 00:45
    Buried in the Backyard
    06:55
    Cold Case
  • 00:36
    De CFO podcast
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:24
    Zo doe je het!
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    Tot op de Graat
    07:00
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 00:55
    London Kills
    06:00
    Death in Paradise
  • 00:30
    NCIS
    08:15
    Below Deck Sailing Yacht
  • 00:35
    WNL op Zondag
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 23:30
    NPO Doc: Holding Liat
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:45
    Even tot hier
    07:00
    Ta-daaa!