Wat tovert 'Dagelijkse Kost' deze week op je bord?

zondag 6 maart 2022
Foto: Eén/VRT - © Sam Van den Brandt 2019

Jeroen Meus zet in 'Dagelijkse Kost' elke dag van de week een smakelijk gerecht op tafel. Hij bewijst dat koken een plezier is voor iedereen, voor elk moment of evenement en naar ieders smaak. We kijken al even vooruit naar het menu van deze week.

Maandag: Pasta carbonara met gerookt spek en prei
Knapperige blokjes spek, gestoofde prei, pasta en een romige saus met ei en geraspte parmezaan. Dit is het perfecte maandaggerecht. Supermakkelijk en klaar in een wip.


Dinsdag: Gebakken zalm met krieltjes, broccoli en botersaus met vadouvan
Een lekker stukje gebakken vis met gebakken aardappelen, broccoli en een romig sausje met Franse curry. Weer een mooi voorbeeld van klassieke dagelijkse kost.

Woensdag: Gado gad
Een Indonesische maaltijd boordevol groenten is altijd raak. Al zeker in combinatie met de goudbruin gebakken blokjes tofu, zachtgekookte eitjes en krokante kroepoek. Kraakvers, gezond en bovenal superlekker.

Donderdag: Gehaktballetjes met andijviestamppot en picklessaus
Jeroen maakt vandaag de lievelingskost van Johannes van Dam: gehaktballetjes met een stamppot van andijvie. Een heerlijk eerbetoon aan de beroemde Nederlandse gastronoom met een dagelijkse kost-twist.

Vrijdag: Brownietaart met chocolade-ijs
Vandaag worden de zoetekauwen nog eens verwend. Deze chocoladetaartjes met chocolade-ijs zullen inslaan als een bom!

'Dagelijkse Kost', van maandag tot vrijdag om 18.15 uur op Eén.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Boisies pakhuis is in de as gelegd door de IRA en Joan wordt in de gevangenis in elkaar geslagen. Ze komt op borgtocht vrij, maar er hangt haar een gevangenisstraf van tien jaar boven het hoofd. Joan vindt dat Boisie en zij het land uit moeten vluchten. Boisie gaat akkoord en Joan bedenkt een gewaagd plan om de vlucht te financieren.

'Joan', om 20.30 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:40
    De Raad van Soekie
    06:00
    Mr. Magoo
  • 07:00
    Zomerbeelden