VTM volgende week in teken van 30ste verjaardag

Op zaterdag 26 januari gaan Nathalie Meskens en Tom Van Dyck stevig in de clinch in de tv-première van 'Pippa'. Na vijf jaar huwelijk houden de twee het voor bekeken, maar ze raken het niet eens over de verdeling van hun eigendommen.
De spanning loopt op, maar het gaat pas echt fout wanneer vrienden en familie zich met de zaak bemoeien. Ook Ella Leyers, Peter Van den Begin, Sven De Ridder en Viviane de Muynck schitteren in deze zwarte komedie van Marc Punt, regisseur van o.a. 'Frits & Franky' en 'Matroesjka's'.
Na een korte winterstop vliegt Sandra er op maandag 28 januari weer in met 'Open Keuken met Sandra Bekkari'. Tijdens de eerste week viert ze 30 jaar VTM samen met ex-VTM-presentator Bart Kaëll. Ze maken een hele week klassiekers uit de jaren 90, maar mét een Bekkari-toets.
Maandag 28 januari start de nieuwe scripted realityreeks 'Echte Verhalen: SOS 112'. Die zoemt in op medische interventies. De cases die gebaseerd zijn op waargebeurde verhalen spelen zich af in drie arena’s: de MUG, het ambulanceteam en de spoeddienst. Van ernstige spoedgevallen tot de gekste en meest hartverwarmende verhalen: de verzorgers vervelen zich nooit.
'Blind Getrouwd' is terug! Tien nieuwe singles waagden de gedurfde stap om met een wildvreemde in het huwelijksbootje te stappen. In de eerste aflevering op maandag 28 januari maakt de kijker kennis met 6 van de 10 deelnemers. Hoe reageren ze als ze te horen krijgen dat er een match voor hen werd gevonden? Families en vrienden worden op de hoogte gebracht en de deelnemers gaan op zoek naar een trouwjurk en een kostuum, terwijl de zenuwen zich opstapelen tot dé climax: hun man of vrouw aan het altaar zien staan.
In de laatste aflevering van 'Holland – België' spelen op woensdag 30 januari Louis Talpe, Evi Hanssen en Sven De Ridder tegen het Nederlandse team. Hoeveel kennen ze van de Nederlandse gewoontes, uitdrukkingen en producten?
Op donderdag 31 januari pakken acht 80-jarigen hun koffers voor de reis van hun leven in 'De Wereld Rond met 80-jarigen'. Samen met Olga Leyers en Sieg De Doncker maken ze een onvergetelijke roadtrip in 8 verschillende landen, verspreid over 4 continenten, te beginnen in het Amerikaanse 'Dallas'.
Op vrijdag 1 februari blaast VTM 30 kaarsjes uit. Dat wordt gevierd met een grote verjaardagsshow vanuit het Pop-Up Theater in Puurs. De show '30 jaar VTM' wordt een non-stop aaneenschakeling van verrassende tv-momenten, met programma's en gezichten van vroeger en nu.
DOSSIER: 30 jaar VTM
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De jury van 'KRO-NCRV Lief gebaar Award 2025' is bekend
- Tv- en radiopresentator Robert Jensen overleden op 52-jarige leeftijd
- Marco van Basten legt zijn tv-werk voor Ziggo Sport voorlopig neer
- Jeroen Van Dyck doet intrede als toyboy van Marianne in 'Thuis'
- Malou Petter is terug bij de NPO als presentator 'EenVandaag'
- NTR herhaalt vrijdag documentaire over Astrid Roemer
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': mantelzorgers overbelast maar overheid vraagt hen meer te doen
- Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'
- EK Handbal 2026 mannen exclusief live bij Ziggo Sport
- Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord in 'Dealen met Coke'
- Coen & Sander introduceren 'Nederlandstalige top 100' bij JOE met marathonuitzending
- Recordaantal versprekingen in week van 'Het Verboden Woord' op Qmusic
- Componist der Nederlanden Camiel Jansen co-presentator NPO Klassiek-programma 'Podium'
- NPO 3FM en NPO FunX vieren 40 jaar Eurosonic Noorderslag
- Chaos bij Qmusic: verboden woord 'beetje' zorgt direct voor ongekende reeks versprekingen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten' -
VTM Series brengt adrenaline van ER terug
Kijktip van de dag

In de toekomst woedt er oorlog tussen de mens en een AI-leger. Joshua is een voormalig agent van de speciale eenheid die rouwt om de verdwijning van zijn vrouw. Hij wordt gerekruteerd om de Schepper, de architect van de geavanceerde AI, op te sporen en te doden. Deze architect heeft een mysterieus wapen ontwikkeld dat niet alleen de oorlog maar ook de mensheid kan beëindigen.
'The Creator', film uit 2023 met oa. John David Washington en Gemma Chan, om 20.30 uur op Play.

































