VTM volgende week in teken van 30ste verjaardag

Op zaterdag 26 januari gaan Nathalie Meskens en Tom Van Dyck stevig in de clinch in de tv-première van 'Pippa'. Na vijf jaar huwelijk houden de twee het voor bekeken, maar ze raken het niet eens over de verdeling van hun eigendommen.
De spanning loopt op, maar het gaat pas echt fout wanneer vrienden en familie zich met de zaak bemoeien. Ook Ella Leyers, Peter Van den Begin, Sven De Ridder en Viviane de Muynck schitteren in deze zwarte komedie van Marc Punt, regisseur van o.a. 'Frits & Franky' en 'Matroesjka's'.
Na een korte winterstop vliegt Sandra er op maandag 28 januari weer in met 'Open Keuken met Sandra Bekkari'. Tijdens de eerste week viert ze 30 jaar VTM samen met ex-VTM-presentator Bart Kaëll. Ze maken een hele week klassiekers uit de jaren 90, maar mét een Bekkari-toets.
Maandag 28 januari start de nieuwe scripted realityreeks 'Echte Verhalen: SOS 112'. Die zoemt in op medische interventies. De cases die gebaseerd zijn op waargebeurde verhalen spelen zich af in drie arena’s: de MUG, het ambulanceteam en de spoeddienst. Van ernstige spoedgevallen tot de gekste en meest hartverwarmende verhalen: de verzorgers vervelen zich nooit.
'Blind Getrouwd' is terug! Tien nieuwe singles waagden de gedurfde stap om met een wildvreemde in het huwelijksbootje te stappen. In de eerste aflevering op maandag 28 januari maakt de kijker kennis met 6 van de 10 deelnemers. Hoe reageren ze als ze te horen krijgen dat er een match voor hen werd gevonden? Families en vrienden worden op de hoogte gebracht en de deelnemers gaan op zoek naar een trouwjurk en een kostuum, terwijl de zenuwen zich opstapelen tot dé climax: hun man of vrouw aan het altaar zien staan.
In de laatste aflevering van 'Holland – België' spelen op woensdag 30 januari Louis Talpe, Evi Hanssen en Sven De Ridder tegen het Nederlandse team. Hoeveel kennen ze van de Nederlandse gewoontes, uitdrukkingen en producten?
Op donderdag 31 januari pakken acht 80-jarigen hun koffers voor de reis van hun leven in 'De Wereld Rond met 80-jarigen'. Samen met Olga Leyers en Sieg De Doncker maken ze een onvergetelijke roadtrip in 8 verschillende landen, verspreid over 4 continenten, te beginnen in het Amerikaanse 'Dallas'.
Op vrijdag 1 februari blaast VTM 30 kaarsjes uit. Dat wordt gevierd met een grote verjaardagsshow vanuit het Pop-Up Theater in Puurs. De show '30 jaar VTM' wordt een non-stop aaneenschakeling van verrassende tv-momenten, met programma's en gezichten van vroeger en nu.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: 30 jaar VTM
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Een zieke, een mogelijke dode, een vertrek en een onverwachte plottwist? Met deze 4 vragen gaan de 'Thuis'-fans de zomer in
- Warre is nu echt de absolute 'Blokken'-kampioen!
- Kijkcijfers: donderdag 25 juni 2026
- VRT spreekt Filip Joos aan na uitspraken over Iraans regime tijdens WK-commentaar
- Chaima Saysay verlaat ochtendshow van Radio 2 voor nieuwe uitdaging
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.



































