VT4 pakt vanaf woensdag uit met 'Castle'

Vanaf woensdag 23/9 zal misdaad nooit meer hetzelfde smaken. Niet alleen keert de onweerstaanbare Simon Baker terug met nieuwe afleveringen van 'The Mentalist', ook de internationale successerie 'Castle' gaat van start.
Om 20.40 uur keert Patrick Jane terug op VT4 in 'THE MENTALIST'. Met gemiddeld 300.000 kijkers – een piek van 470.000 - en een gemiddeld marktaandeel van 19 procent op zenderdoelgroep 15-44 jarigen, was deze serie de best scorende Amerikaanse fictieserie van dit voorjaar op een Vlaamse zender.
Op 23 september lanceert VT4 ook de gloednieuwe Amerikaanse kijkcijferhit 'CASTLE', van de makers van 'X-Files' en 'Prison Break'. Voor de lancering start VT4 op 23 september eenmalig met een dubbelaflevering.
THE MENTALIST
Simon Baker is terug als Patrick Jane in 'The Mentalist'. Als geen ander weet hij met zijn messcherpe observatietechnieken als geen ander misdaden op te lossen. Protocol is aan hem niet besteed. Zijn charmante aanpak doet de tric. VT4 gaat verder met nieuwe afleveringen van het eerste seizoen om dan naadloos over te gaan op het spannende tweede seizoen. Simon Baker is dit jaar genomineerd voor een Emmy als beste acteur in een dramaserie. De serie won dit jaar al de People's Choice Award.
CASTLE
Vanaf woensdag 23 september trekt de onweerstaanbare Richard Castle direct na T'he Mentalist' op onderzoek. Bij de lancering op VT4 zijn er uitzonderlijk twee afleveringen. Nadien start de avond met 'The Mentalist' om 20.40 uur, 'Castle' om 21.40 uur en Criminal Minds om 22.35 uur.
'Castle', van het Amerikaanse ABC, is een echte kijkcijferhit in de States. Maar liefst 11,6 miljoen kijkers zaten bij de eerste aflevering in de Verenigde Staten aan de buis gekluisterd, waarmee de serie een van de beste seizoenspremières ooit beleefde. Het gemiddelde voor het eerste seizoen, uitgezonden tussen maart en mei 2009, bedroeg 10,3 miljoen en was in de Verenigde Staten een van de best bekeken nieuwe series van dit jaar.
Richard Castle is een beroemde misdaadauteur. Net op het moment dat zijn roem hem begint te vervelen en hij kampt met een writer's block, wordt hij benaderd door het NYPD. Het politiekorps van New York zit een moordenaar op de hielen, die voor zijn misdaden inspiratie lijkt te halen uit de boeken van Castle. De schrijver, die toe is aan een nieuwe uitdaging, besluit het NYPD met zijn opdracht te helpen. Hij werkt hierbij samen met de aantrekkelijke detective Kate Beckett. Terwijl Beckett als politieagente volgens het boekje functioneert, houdt Castle er veel creatievere manieren op na. Ook na de eerste zaak blijft het misdaadkoppel actief om de meest onverklaarbare zaken van New York op te lossen.
'The Mentalist' om 20.40 uur en 'Castle' om 21.40 uur, elke woensdag vanaf 22 september 2009 op VT4.
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jeroen Van Dyck doet intrede als toyboy van Marianne in 'Thuis'
- Malou Petter is terug bij de NPO als presentator 'EenVandaag'
- Pathé vertoont nieuwe HBO Original 'A Knight at the Seven Kingdoms' vier dagen voor release
- 'Brieven aan Hueting': over de getuigenissen die Nederland niet wilde horen
- Tom Hanks maakt zijn debuut op The HISTORY Channel met documentaire over Tweede Wereldoorlog
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': mantelzorgers overbelast maar overheid vraagt hen meer te doen
- Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'
- EK Handbal 2026 mannen exclusief live bij Ziggo Sport
- Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord in 'Dealen met Coke'
- 'Mysteriejagers' zoekt verder: wie heeft het gedaan?
- Componist der Nederlanden Camiel Jansen co-presentator NPO Klassiek-programma 'Podium'
- NPO 3FM en NPO FunX vieren 40 jaar Eurosonic Noorderslag
- Chaos bij Qmusic: verboden woord 'beetje' zorgt direct voor ongekende reeks versprekingen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Maarssen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten' -
VTM Series brengt adrenaline van ER terug -
Eindelijk ontmaskerd! King Krab, wie ben je echt?
Kijktip van de dag

Nicolas krijgt in Polen onverwacht gezelschap van vrijgezel Tine. Nicole belandt in Oostenrijk bij de spraakzame B&B-uitbater Dirk. Benjamins complimenten vallen in Zürich niet overal in goede aarde bij kinderoppas Inn.
'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.

































