VT4 pakt vanaf woensdag uit met 'Castle'

Vanaf woensdag 23/9 zal misdaad nooit meer hetzelfde smaken. Niet alleen keert de onweerstaanbare Simon Baker terug met nieuwe afleveringen van 'The Mentalist', ook de internationale successerie 'Castle' gaat van start.
Om 20.40 uur keert Patrick Jane terug op VT4 in 'THE MENTALIST'. Met gemiddeld 300.000 kijkers – een piek van 470.000 - en een gemiddeld marktaandeel van 19 procent op zenderdoelgroep 15-44 jarigen, was deze serie de best scorende Amerikaanse fictieserie van dit voorjaar op een Vlaamse zender.
Op 23 september lanceert VT4 ook de gloednieuwe Amerikaanse kijkcijferhit 'CASTLE', van de makers van 'X-Files' en 'Prison Break'. Voor de lancering start VT4 op 23 september eenmalig met een dubbelaflevering.
THE MENTALIST
Simon Baker is terug als Patrick Jane in 'The Mentalist'. Als geen ander weet hij met zijn messcherpe observatietechnieken als geen ander misdaden op te lossen. Protocol is aan hem niet besteed. Zijn charmante aanpak doet de tric. VT4 gaat verder met nieuwe afleveringen van het eerste seizoen om dan naadloos over te gaan op het spannende tweede seizoen. Simon Baker is dit jaar genomineerd voor een Emmy als beste acteur in een dramaserie. De serie won dit jaar al de People's Choice Award.
CASTLE
Vanaf woensdag 23 september trekt de onweerstaanbare Richard Castle direct na T'he Mentalist' op onderzoek. Bij de lancering op VT4 zijn er uitzonderlijk twee afleveringen. Nadien start de avond met 'The Mentalist' om 20.40 uur, 'Castle' om 21.40 uur en Criminal Minds om 22.35 uur.
'Castle', van het Amerikaanse ABC, is een echte kijkcijferhit in de States. Maar liefst 11,6 miljoen kijkers zaten bij de eerste aflevering in de Verenigde Staten aan de buis gekluisterd, waarmee de serie een van de beste seizoenspremières ooit beleefde. Het gemiddelde voor het eerste seizoen, uitgezonden tussen maart en mei 2009, bedroeg 10,3 miljoen en was in de Verenigde Staten een van de best bekeken nieuwe series van dit jaar.
Richard Castle is een beroemde misdaadauteur. Net op het moment dat zijn roem hem begint te vervelen en hij kampt met een writer's block, wordt hij benaderd door het NYPD. Het politiekorps van New York zit een moordenaar op de hielen, die voor zijn misdaden inspiratie lijkt te halen uit de boeken van Castle. De schrijver, die toe is aan een nieuwe uitdaging, besluit het NYPD met zijn opdracht te helpen. Hij werkt hierbij samen met de aantrekkelijke detective Kate Beckett. Terwijl Beckett als politieagente volgens het boekje functioneert, houdt Castle er veel creatievere manieren op na. Ook na de eerste zaak blijft het misdaadkoppel actief om de meest onverklaarbare zaken van New York op te lossen.
'The Mentalist' om 20.40 uur en 'Castle' om 21.40 uur, elke woensdag vanaf 22 september 2009 op VT4.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- ‘Sing Again' keert terug met derde seizoen vol bekende gezichten
- Kijkcijfers: maandag 2 november 2026
- Van banale ergernissen tot grote conflicten in het nieuwe seizoen van 'Vrederechters'
- Nieuwe dramaserie 'Pro Deo' over een klein en strijdbaar advocatenkantoor
- Anastasya Chernook openhartig in 'Het Huis': 'Mijn vader heeft me heel veel vernederd'
- 'Boerderij van Dorst' ontvangt Sophie Straat en Dai Carter
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Onzichtbare zorg
- Sahar Meradji volgt Joodse Nederlanders in nieuwe EOdocs-serie
- Geheime recensenten schuiven aan in 'Mijn Restaurant', maar bij LABO loopt het helemaal mis…
- 'Meldpunt Actueel' en 'Villa VdB' over de groeiende druk op mantelzorgers
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
Kijktip van de dag

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.
'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

































