Voorlopig laatste week 'Komen Eten' met de jury van 'Bake Off Vlaanderen'

zondag 22 september 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Voor de voorlopig laatste week van 'Komen Eten' gaan de vaste juryleden van Bake Off Vlaanderen de keuken van hun collega's verkennen. Herman Van Dender, Dominique Persoone, Regula Ysewijn en Wim Opbrouck nemen plaats aan de eettafel.

De culinaire juryleden bekend om hun deskundige en soms pittige commentaar in Bake Off Vlaanderen, stappen uit hun vertrouwde rol en koken deze keer voor elkaar. Het belooft een smakelijke week te worden met meer dan alleen hun liefde voor bakken.

De week begint in Dilbeek, waar de bekende chocolatier en patissier Herman Van Dender de spits afbijt. Al acht jaar lang is Herman de vaste taartenproever in Bake Off, maar nu neemt hij zelf de volledige verantwoordelijkheid op zich. Bekend om zijn werk in het koninklijk paleis, waar hij een brigade van chefs heeft, wordt hij in Komen Eten uitgedaagd om zonder team zijn kookkunsten te tonen. De verwachtingen zijn hoog, vooral als Herman zijn indrukwekkend dessert serveert.

De spanning stijgt wanneer Wim vol verbazing is bij het proeven van Hermans dessert: "dit is echt in your face" aldus Wim.

Verder in de week krijgen we een kijkje in de keuken van Dominique Persoone, de rock-’n-roll chocolatier, de charmante Regula Ysewijn met haar passie voor de Britse bakcultuur, en Wim Opbrouck zelf, die zijn liefde voor koken en bakken op geheel eigen wijze zal presenteren. Wie van hen wordt dé favoriet aan tafel, en wie heeft stiekem toch de grootste bakkwaliteiten?

‘Komen Eten', maandag 23 september vanaf 18u op GoPlay en om 22u15 op Play4




TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:21
    Flikken Maastricht
    07:30
    Stresskippen
  • 13:00
    Herfstbeelden
    00:40
    Nachtlus
  • 15:37
    De Sintkrant
    07:00
    Kaatje zingt
  • 15:25
    NYPD Blue
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:05
    Blind Getrouwd UK
    02:40
    Geen uitzending
  • 15:40
    You're Not You
  • 15:20
    'Allo 'Allo!
  • 14:40
    The Truth About Christmas
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 15:40
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 15:30
    De Tafel van Gert
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 15:15
    Fire Country
    06:35
    Coroner
  • 15:15
    NCIS: Los Angeles
    12:30
    Cobra Kai
  • 15:30
    The Block Australia
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 15:25
    Buried in the Backyard
    12:55
    Snapped
  • 15:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:30
    Roger
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 15:35
    de Chalet, 3 chefs, een feest
    12:30
    Het Weekmenu
  • 15:10
    Hope Street
    06:35
    Death in Paradise
  • 14:55
    Below Deck Sailing Yacht
    12:55
    Storage Wars
  • 15:25
    Ik mis je
    13:00
    NOS Journaal
  • 15:35
    Nu te Zien!
    13:00
    NOS Journaal
  • 15:20
    Mega Mindy
    12:35
    Peperbollen