Voor Celine Van Ouytsel gaat het op het laatste moment mis in 'De Vuilste Jobs VIPS'

maandag 10 januari 2022
Foto: VTM 2 - © DPG Media 2022

In de tweede aflevering van 'De Vuilste Jobs VIPS' op VTM GO gaat ex-miss België Celine Van Ouytsel mee op stap met de Gentse professionele cleaners Tom en Matthias. 's Ochtends krijgt ze te horen dat ze samen met de boys de hele dag verstopte leidingen en beerputten zal uitspuiten.

De vrolijke verschijning is niet bang om haar handen vuil maken en amuseert zich te pletter. Maar aan het einde van de dag gaat het helaas mis. Celine blijft haperen aan de ontstoppingsmachine terwijl de slang automatisch oprolt. Het gevolg: een gebroken elleboog.



Naast 'De Vuilste Jobs VIPS' op VTM GO is er op dinsdag 11 januari om 21.45 uur ook een nieuwe aflevering van de 'Vuilste Jobs van Vlaanderen' bij VTM 2. Daarin maakten de kijkers vorige week kennis met de sympathieke broers Ercan en Erdal die gespecialiseerd zijn in het ruimen van septische kelders en beerputten. Het olijke duo baatte voordien een pitazaak uit en ze lachen vaak om de ironie van hun job: 'We hebben eerst de beerputten vol gestoken door de verkoop van pita’s en nu kuisen we ze uit. We verdienen er twee keer aan!'


Verder heeft cleaner Tim de opdracht om een appartement spik en span te maken waar al weken een lijkgeur hangt en het bovendien wemelt van de maden. Geen gemakkelijke opdracht, maar voor Tim is geen klus te lastig!

'De Vuilste Jobs van Vlaanderen', 11 januari om 21.45 uur bij VTM 2 en ook op VTM GO. De nieuwe reeks 'De Vuilste Jobs VIPS' is om 21.45 uur exclusief te zien op VTM GO.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Ellen Callebout, Dominique Persoone, Patricia Kargbo, Amelie Albrecht en Frank Boeckx zijn deze week de gasten van Niels Destadsbader. Amelie vertelt hoe ze haar verloofde leerde kennen via een datingapp. Ozark Henry en tenor Denzil Delaere brengen een beklijvende versie van 'Miss Sarajevo' van Bono en Pavarotti. Isabelle A, Mayorga, Dina Ayada en Stijn Meuris staan ook op het podium. Voor het publiek steekt Niels het nummer 'Roller Coaster' van Danny Vera in een 'eigen' jasje.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Dwars door Vlaanderen
    18:04
    VRT NWS Update
  • 17:40
    Joni Mitchell: Lady Blue
    18:35
    Tattoorist
  • 17:55
    Karrewiet
    18:05
    Lettersoep
  • 17:10
    Helden van hier: Politie Aalst
    18:20
    Florentina
  • 17:25
    MasterChef Australië - Back to Win
    18:30
    De Pfaffs
  • 17:30
    S.W.A.T.
    18:20
    The Goldbergs
  • 17:55
    All New Traffic Cops
    20:35
    Passenger 57
  • 17:35
    ER
    19:10
    Alert: Missing Persons Unit
  • 17:40
    Nonkel Jef
    18:15
    Sturm der Liebe
  • 16:45
    Achter de schermen
    18:05
    Komen Eten
  • 17:55
    So Help Me Todd
    18:50
    The Rookie
  • 17:45
    Family Matters
    18:45
    Pawn Stars
  • 17:35
    A Place in the Sun
    18:30
    MasterChef UK
  • 17:15
    The Body in the Locker
    18:45
    Fear Thy Neighbour
  • 16:01
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:57
    Mijn tuin
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:50
    Apero - Dining
    18:25
    De Dagschotel
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:05
    Hope Street
  • 17:50
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Sportjournaal
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Journaal Regio
  • 18:00
    De Proefkeuken
    18:25
    Welkom thuis