Veel bekentenissen in de laatste aflevering van 'Liefde voor Muziek'

Dertien muzikale toppers vierden de voorbije weken de tiende verjaardag van 'Liefde voor Muziek' tijdens een heuse jubileumeditie. In de slotaflevering houden de artiesten een reünie en kiezen ze niet enkel hun favoriete covers, maar blikken ze ook terug op de mooiste momenten van het afgelopen seizoen.
Én ze beantwoorden enkele prangende vragen zoals ‘wie was de pechvogel van de week’ en ‘wie kan het best koken’. Het antwoord op die laatste vraag blijkt alvast niét ‘Koen Wauters’ te zijn.
De award ‘pechvogel van de week’ gaat naar Tourist LeMC. Hij lag tijdens de opnames ziek in bed. 'Er is één uitzending waarin Tourist niet aan het woord komt en waarin hij zelfs amper in beeld te zien is, maar ik denk niet dat mensen thuis dat gezien of gemerkt hebben', aldus Koen Wauters. Tourist LeMC kan er intussen om lachen en kreeg de allerbeste zorgen in Frankrijk: 'Ik werd daar goed gesoigneerd en heb kunnen uitzieken in mijn ‘Montpelliees’ bedje.'
Of er bij 'Liefde voor Muziek' gefeest wordt? In het ene seizoen al wat meer dan in het andere, zo blijkt. De artiesten geven toe het één avond bont gemaakt te hebben, maar dat was wel uit het zicht van de camera's. Al duikt tijdens de aflevering onverwacht bewijsmateriaal op, want Laura Tesoro liet het fotorolletje van haar wegwerpcamera ontwikkelen. Jasper Steverlinck: 'Er waren er een paar die hun hart vasthielden toen Laura die enveloppe met foto’s boven haalde. Ik ook, hoor. Ik dacht: Wat gaat daar op staan? Ik wist niet meer wat ik gedaan had!' Al is er één moment dat iedereen zich levendig kan herinneren: terwijl Laura Tesoro vanop het kookeiland stevig meezong met één van haar favoriete nummers, belandde de plakkerige vliegenvanger die aan het plafond hing in haar haren. 'Ik heb het er gelukkig uitgekregen, maar ik was toch bang. Ik dacht dat ik mijn haar zou moeten afknippen!'
In de voorbije tien jaar van 'Liefde voor Muziek' passeerden maar liefst 62 getalenteerde artiesten de revue. Niet enkel de sterren uit het tiende seizoen blikken tijdens de slotaflevering terug op hun muzikale week, ook talenten als Christoff (seizoen 1, 2015), Margriet Hermans (seizoen 9, 2022), Cleymans & Van Geel (seizoen 7, 2021) en Bart Peeters (seizoen 3, 2017) halen in deze aflevering herinneringen op aan hun editie.
Margriet Hermans: 'Wat een herinneringen heb ik aan dat programma. Wàt een souvenirs. Mijn hart begint er sneller van te kloppen.'
'Liefde voor Muziek', dinsdag 21 mei om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen 'Yous & Yay in het Wild' op NPO 3
- Verrassing! Patrick Van Der Vorst mengt zich opnieuw onder de 'Stukken Van Mensen'-dealers
- Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO'
- NTR presenteert de eerste ramadanserie voor de hele familie 'All You Can Eid'
- NTR viert ramadan met verhalen die verbinden
- Dagelijks aandacht voor Paralympische Winterspelen 2026
- Vernieuwd seizoen voor 'Iedereen Verlicht'
- Minister Femke Wiersma bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
- Sky Radio Valentijn Top 50 te horen tijdens Valentijnsdag
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA
Kijktip van de dag

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.
'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.



































