Vanaf maandag draait Peter Van de Veire weer aan 'Het Rad'

zondag 20 december 2020

Geweldig goed nieuws: 'Het Rad' is terug en doet de volledige kerstvakantie schitteren. Vanaf 21 december laat Peter Van De Veire de kandidaten weer draaien aan het rad en puzzels oplossen.

Maar liefst 3000 Vlamingen meldden zich aan voor het nieuwe, feestelijke seizoen en dat deden ze niet zomaar. Want wie 'Het Rad' zegt, zegt prijzen. Wim Opbrouck is opnieuw de magazijnier van de prijzenwinkels en met een totaalwaarde van 320.000 euro zijn de prijzen meer dan de moeite waard. Dit keer kunnen niet alleen de kandidaten hun karretje volladen, maar ook het publiek en de kijkers thuis maken kans op een speciale prijs tijdens deze kersteditie: de Secret Santa. Bovendien kunnen de kijkers op Kerstdag ook hun eigen held uit de zorg extra in de bloemetjes zetten via de website van VIER.


Uiteraard zijn ook de bekende letterzetters opnieuw van de partij en zij hebben het voorbije jaar stuk voor stuk iets opvallends gedaan. En naar goede gewoonte brengen ze ook een geheim over zichzelf mee naar de set. Voor de eerste week trekken SP.A-voorzitter Conner Rousseau, 'The Masked Singer'-winnares Sandra Kim, de bekendste viroloog van België Marc Van Ranst en 'Thuis'-actrice Ann 'Nancy' Pira hun mooiste kerstpak aan om de letterbordjes om te draaien.

Maandag 21 december met Conner Rousseau
Letterzetter in de eerste aflevering is Conner Rousseau. Zal SP.A-voorzitter eindelijk onthullen wat Koning Filip tegen hem zei over zijn sneakers? Kandidaten zijn Céline (23) uit Menen, studente aan de toneelschool in Amsterdam en experte in lipjodelen. Stefaan (36) uit Opwijk is zelfstandig thuisverpleger én blogger. Ellen (44) uit Diepenbeek is bussines manager.

Dinsdag 22 december met Sandra Kim
In de tweede show van het Kerstrad onthult Sandra Kim na 34 jaar haar grootste geheim over haar deelname aan het Eurovisiesongfestival van 1986. Peter ontvangt Sabine (56) uit Sint-Truiden, Shanna (32) uit Brecht en Didier (27) uit Antwerpen. Shanna heeft een wel heel speciaal talent: ze kan enorm goed geiten nabootsen. En Didier besteedde zijn tijd meer dan nuttig tijdens de lockdown, want hij leerde zichzelf morsecode.

Woensdag 23 december met Ann Pira
Actrice Ann Pira, Nancy uit Thuis, is de letterzetter. Ze deelt in het programma wat ze gemeen heeft met Tom Cruise. Kandidaten zijn Xan (20) uit Sint-Denijs, een studente burgerlijk ingenieur, Barman Jethro (30) uit Eeklo en Sylvie (50) uit Machelen

Vrijdag 25 december met Marc Van Ranst
De kerstaflevering van 'Het Rad' is er eentje met een extra strikje rond. Kijkers kunnen via de website van VIER een held uit de zorg in de bloemetjes zetten voor hun inzet het afgelopen jaar. Toepasselijk is Marc Van Ranst de letterzetter van dienst. Hij doet een opmerkelijke onthulling over zijn jeugd. Dieter (43) uit Maledegem, Melissa (28) uit Temse en – hoe kon het ook anders op Kerstdag - Noël (68) uit Genk strijden om de prijzen.

'Het Rad', de hele kerstvakantie om 21.30 uur op VIER.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.

'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:40
    Geen uitzending
    02:10
    Gooische Vrouwen
  • 03:10
    Geen uitzending
    00:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:45
    The Big Bang Theory
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:00
    Xena: Warrior Princess
  • 00:45
    Geen uitzending
    00:25
    Suits
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 03:00
    De Tafel van de Week
    02:05
    De Tafel van Gert
  • 02:50
    Geen uitzending
    01:05
    FBI
  • 03:10
    Geen uitzending
    01:30
    Swamp People
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:45
    Botched
  • 01:55
    Geen uitzending
    01:20
    Big Sky
  • 00:52
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:12
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:50
    Bon Appetit
    01:40
    Winterse Kost
  • 03:20
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 02:55
    The Equalizer
    01:10
    First Dates Australia
  • 01:40
    NOS Journaal
    01:15
    Pauw & De Wit
  • 01:50
    Nieuwsuur
    01:15
    Ongehoord Nieuws
  • 03:00
    First Dates
    01:10
    Hoodfights