Van 'love boobies' tot 'oesters': testosteron gehalte stijgt in de 'Bake Off' tent

dinsdag 1 december 2020

Na de ongewone eliminatie van vorige week, zien de bakkers hun toekomst weer door een roze bril. Het thema is dan ook 'la vie en rose' en de tent verandert in een smeltkroes van liefde, optimisme en ondeugende gebakjes.

De weergoden zijn de bakkers deze week gunstig gezind, zelfs van roze wolkjes is er geen sprake. Voor een keer geen koeken, maar wel een nieuwe vijand: chocolade. De bakkers maken een eetbare pralinedoos, gevuld met 24 geparfumeerde pralines.


Alexandra schiet uit de startblokken en verstopt haar smaakbommetjes, afgewerkt met knettersuiker, in een prachtig gedecoreerd parfumdoosje. David vereeuwigt de herinnering aan zijn bobonne in een bonbon van violet. Carlota lacht eerder groen wanneer ze worstelt met het tempereren van de chocolade. Jens wil zijn tweede kans met twee handen grijpen en gaat voor perfectie.

De technische opdracht van deze week is een concept van chocolatier Dominique Persoone (momenteel te zien in Junior Bake Off op Telenet). Deze keer is er geen grijze zone, want Dominique legt stap voor stap uit hoe onze bakkers de beste 'love boobies' kunnen produceren. Testosteron alom, oesters à volonté.

Als spektakelstuk maken de bakkers een gravity cake, opgedragen aan een geliefde. De baktent ontploft bijna wanneer de bakkers onverwacht bezoek krijgen van het thuisfront. Zij kijken toe hoe hun geliefden aan de slag gaan met dino’s, reusachtige kersen en zelfgemaakte noedels.

Na drie spannende proeven moet de jury kleur bekennen: één bakker drijft weg op een heerlijke roze wolk terwijl de ander op de zwarte lijst komt te staan. Één ding is zeker: aan het einde van de dag is er, ondanks die roze bril, zeker witte rook.

'Bake Off Vlaanderen', woensdag 2 december om 20.35 uur op VIER.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Het Huis
    21:30
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 18:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    Terzake
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Geen uitzending
  • 20:00
    Florentina
    20:30
    Familie
  • 18:50
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Alle Remmen Los!
  • 20:05
    How I Met Your Mother
    20:30
    After We Collided
  • 19:45
    Top 20 Funniest
    20:35
    Get Carter
  • 20:05
    S.W.A.T.
    20:50
    The Couple Next Door
  • 19:55
    Keeping Up Appearances
    20:35
    Rupel
  • 19:30
    Stukken van mensen
    20:35
    Komen Eten
  • 19:45
    FBI: International
    20:35
    Happy Face
  • 19:45
    Highway Thru Hell
    20:35
    The First 48
  • 19:35
    The Block Australia
    20:35
    Het Blok
  • 19:45
    Snapped
    20:30
    Snapped: Killer Couples
  • 20:23
    Trends Doc
    20:56
    Z-Energy
  • 20:11
    Het appartement
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 20:00
    Meat Timon
    20:40
    Lekker Messy
  • 20:10
    Hudson & Rex
    21:00
    Hope Street
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 18:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    NOS WK Avond
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:30
    Kijken met Caspers
  • 20:05
    Dertigers
    20:40
    De slimste mens België