Van 8 danskoppels naar 7 in 'Sterren Op De Dansvloer'

Afgelopen vrijdag waren er gemiddeld 932.131 Vlamingen –marktaandeel van 42,3%- op de afspraak voor de eerste aflevering van het tweede seizoen van 'Sterren op de Dansvloer'. Op het piekmoment genoten zelfs 1.079.603 kijkers van de danspassen van onze bekende landgenoten en hun professionele danspartners.
A
lle BV's en hun danspartner zetten hun beste beentje voor om hun Standard- of Latin-dans tot een goed einde te brengen én de professionele jury te overtuigen. Die keek met haviksogen toe, noteerde elke misstap, nam geen blad voor de mond en gaf onderstaande punten:
- Catherine Moerkerke en Pascal : 26
- Pieter Loridon en Daisy : 25
- Marlène de Wouters en Wim : 24
- Herbert Flack en Ellen : 23
- Sandrine en Guy : 22
- Valerie De Booser en Arend : 21
- Mathias Coppens en Nicky : 20
- Piet Huysentruyt en Martine : 16
Televisiekok Piet Huysentruyt en zijn danspartner Martine bengelen na één week onderaan het klassement, maar dat hoeft niet het einde van hun dansavontuur te betekenen. In de 2de aflevering van 'Sterren op de Dansvloer', die op vrijdag 26 januari 2007 rechtstreeks wordt uitgezonden, worden immers alle danskoppels terug op de dansvloer gevraagd. Pas op het einde van de uitzending wordt er afscheid genomen van het eerste duo.
Voor Piet Huyenstruyt en Martine, Mathias Coppens en Nicky, Catherine Moerkerke en Pascal, en voor Marlène de Wouters en Wim staat de rumba in hun dansboekje geschreven.
De rumba is de enige slow bij de Latin-dansen. Het is een sensuele liefdesdans waarin het spel van aantrekken en afstoten tussen man en vrouw een belangrijke rol speelt. Verleidelijke poses, hitsige heupbewegingen en heel wat wervelende draaibewegingen bepalen deze uitdagende dans. In de rumba zijn verleidelijke gezichtsuitdrukkingen niet verplicht.
Voor Valerie De Booser en Arend, Pieter Loridon en Daisy, Sandrine en Guy, en voor Herbert Flack en Ellen staat de quickstep op het programma. En dat is de vrolijkste van de ballroomdansen. Tijdens de quickstep lijkt het of de dansers elegant op hete kolen dansen. De twee voeten komen vaak tegelijk los van de vloer. De quickstep is door al het springwerk een fysiek zware dans. De dansers kunnen maar beter sterke enkels hebben want naast de sprongen staat snel bewegen en draaien centraal bij de quickstep.
Tijdens het moment suprême worden de dansduo's begeleid door de live-band, die wervelende arrangementen van hedendaagse popnummers brengt en classics die in een modern, swingend jasje werden gestopt. De danskoppels hebben zelf de song gekozen waarop ze dansen en dat levert een zeer gevarieerde affiche op:
- Piet Huysentruyt & Martine dansen de rumba op "Sometimes you can't make it on your own" van U2.
- Sandrine & Guy dansen de quickstep op "Lust for life" van Iggy Pop.
- Mathias Coppens & Nicky dansen de rumba op "Hurt" van Christina Aguilera.
- Valerie De Booser & Arend dansen de quickstep op "Walking on sunshine" van Katrina And The Waves.
- Marlène de Wouters & Wim dansen de rumba op "Falling into you" van Celine Dion.
- Herbert Flack & Ellen dansen de quickstep op "Let's face the music"van Nat King Cole.
- Catherine Moerkerke & Pascal dansen de rumba op "Perfidia" van Xavier Cugat.
- Pieter Loridon & Daisy dansen de quickstep op "I don't mean a thing" van Geoff Love.
De prestaties worden beoordeeld door de professionele juryleden Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus. Maar vanaf deze week is het laatste woord voor de kijkers. Zij en zij alleen bepalen welke koppels ze in de volgende liveshow van "Sterren op de Dansvloer" willen weerzien en voor welk dansduo het avontuur is afgelopen. De danskoppels zullen er dan ook alles aan doen om het publiek te overtuigen met gratie en sierlijkheid.
De kijker die de reacties van de BV's en hun professionele danspartners wil bekijken, de rapporten van de jury wil bestuderen, wallpapers wil downloaden, … zijn mening over het programma kwijt wil of de danspassen wil ontleden, kan hiervoor 7 op 7 en 24u op 24 terecht bij www.vtm.be.
Voor de digitale kijker is er nog meer goed nieuws. iWatch, de on demand-service van VTM, biedt o.a. elke show aan om te herbekijken, samen met "101 Vragen' aan de BV's of hun leukste momenten uit het VTM-archief.
'Sterren Op de Dansvloer', vrijdag 26 januari om 21.20 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 2007
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wilfred Genee presenteert nieuw programma 'Mi Dushi: Wat is dan liefde?'
- Kijk vanaf zondag 'How Close Can I Beach' op HGTV
- Driedelige documentaire 'Big Girls Wanted: Escaping Pearadise' op TLC
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Wouter is Davy te slim af in 'B&B Zoekt Lief'
- 'Petrus in het Land' met Pride-special over geloof, liefde en acceptatie
- Kijk 'Belgian Party': jaarlijkse apotheose van de Nationale Feestdag met muziek en vuurwerk op Proximus Showcase
- Nieuw seizoen van 'Woeste Grond' van start
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Radiospecial over vrouwenstraten in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Giel Beelen komende weken te horen in de ochtend van Radio Veronica
- Dit hoor je deze week in 'FM op 5'
- Qmusic-dj’s Tom & Bram schudden de Nederlandse zomer op met 'Shake Up Your Day'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug
Kijktip van de dag

Peter Parker is ontmaskerd en kan zijn normale leven niet langer scheiden van zijn superheldenbestaan. Hij schakelt de hulp in van Doctor Strange, in de hoop dat hij alles ongedaan kan maken, maar dat brengt risico's met zich mee. Wanneer een spreuk fout gaat, verschijnen er gevaarlijke vijanden uit andere werelden die Peter dwingen om uit te zoeken wat het werkelijk betekent om Spider-Man te zijn.
'Spider-Man: No Way Home', film uit 2021 met oa. Tom Holland en Zendaya, om 20.30 uur op VTM 3.
































