Valt de expeditie voor Tom Van Dyck in het water? 'Zijn vlucht is gecanceld'

maandag 13 januari 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Als de expeditieleden aan de vooravond van hun vertrek in Namibië staan, heeft Henk-Jan nog een vervelende mededeling. Tom Van Dyck, die iets later richting Namibië reisde wegens een theatervoorstelling, zijn vlucht werd op het laatste moment afgelast, vertelt Henk-Jan'.

'Tom stond in de rij om te boarden, maar zijn vlucht is gecanceld'. Verbazing alom bij de expeditieleden, en ook Tom is van zijn melk: 'Ze hebben alle moeite gedaan om een oplossing te vinden, en die oplossing is dat ik terug naar huis kan gaan.'


Als Henk-Jan vertelt dat Tom ten vroegste morgenavond zal toekomen en de expeditieleden dus zonder hem moeten vertrekken, is de teleurstelling groot. 'Het is geen optie dat wij wachten?', vraagt Janne zich nog af. Maar Henk-Jan pikt er meteen op in dat ze een helse tocht moeten afleggen in 13 dagen. Met de hitte die op dat moment heerst in Namibië, is een beetje reserve inbouwen broodnodig volgens hem. 'Tom zou het ook niet tof hebben gevonden om ons op te houden', vult Linde nog aan.

Maar ook zonder Tom beginnen Nathalie, Willem, Frank, Linde, Janne, Flo en Omar vol goeie moed aan hun expeditie doorheen de uitgestrekte Namib-woestijn. Met 46°C op de thermometer, nemen ze plaats achter hun loodzware kar en ploegen ze zich een weg door het losse zand. En niet alleen de hitte en de moeilijke ondergrond, maar ook de felle wind speelt hen parten.


'De Expeditie: Namibië', maandag 13 januari om 21.15 uur op Play4 en GoPlay.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    De Hoppers
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 08:35
    Mr. Magoo
    05:00
    Geen uitzending
  • 08:30
    Move On
    01:15
    Geen uitzending
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:20
    Urk!
  • 06:00
    Qmusic
    01:50
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:05
    Geen uitzending
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:20
    De Tafel van Tine
  • 08:20
    Fuller House
    02:35
    Geen uitzending
  • 08:30
    Two and a Half Men
    02:20
    Geen uitzending
  • 07:55
    Het Blok
    02:25
    Geen uitzending
  • 08:30
    Fear Thy Neighbour
    02:15
    Geen uitzending
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:33
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:35
    Het Weekmenu
    02:05
    Peppe's Toscane
  • 08:05
    Midsomer Murders
    02:50
    Father Brown
  • 08:05
    The Kardashians
    02:05
    Cougar Town
  • 08:30
    NOS Journaal
    02:10
    EenVandaag
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:30
    Charlie en Lola
    02:25
    Eva