Valt de expeditie voor Tom Van Dyck in het water? 'Zijn vlucht is gecanceld'

maandag 13 januari 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Als de expeditieleden aan de vooravond van hun vertrek in Namibië staan, heeft Henk-Jan nog een vervelende mededeling. Tom Van Dyck, die iets later richting Namibië reisde wegens een theatervoorstelling, zijn vlucht werd op het laatste moment afgelast, vertelt Henk-Jan'.

'Tom stond in de rij om te boarden, maar zijn vlucht is gecanceld'. Verbazing alom bij de expeditieleden, en ook Tom is van zijn melk: 'Ze hebben alle moeite gedaan om een oplossing te vinden, en die oplossing is dat ik terug naar huis kan gaan.'


Als Henk-Jan vertelt dat Tom ten vroegste morgenavond zal toekomen en de expeditieleden dus zonder hem moeten vertrekken, is de teleurstelling groot. 'Het is geen optie dat wij wachten?', vraagt Janne zich nog af. Maar Henk-Jan pikt er meteen op in dat ze een helse tocht moeten afleggen in 13 dagen. Met de hitte die op dat moment heerst in Namibië, is een beetje reserve inbouwen broodnodig volgens hem. 'Tom zou het ook niet tof hebben gevonden om ons op te houden', vult Linde nog aan.

Maar ook zonder Tom beginnen Nathalie, Willem, Frank, Linde, Janne, Flo en Omar vol goeie moed aan hun expeditie doorheen de uitgestrekte Namib-woestijn. Met 46°C op de thermometer, nemen ze plaats achter hun loodzware kar en ploegen ze zich een weg door het losse zand. En niet alleen de hitte en de moeilijke ondergrond, maar ook de felle wind speelt hen parten.


'De Expeditie: Namibië', maandag 13 januari om 21.15 uur op Play4 en GoPlay.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.

'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    02:00
    VRT NWS laat
  • 00:35
    Meet Me in the Bathroom
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:05
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:55
    Blind getrouwd: Australië
  • 01:25
    Geen uitzending
    01:55
    How I Met Your Mother
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:25
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 01:10
    SkyMed
    02:00
    This Is Us
  • 00:20
    Into the Storm
    02:20
    Geen uitzending
  • 01:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    02:10
    First on Scene
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:05
    Without a Trace
  • 01:18
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:43
    Kan ik het ook?
    00:00
    Oh What A Night
  • 01:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    01:30
    Foodies & The City
  • 01:05
    Truelove
    01:55
    Agatha Christie's Marple
  • 01:35
    Grey's Anatomy
  • 00:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    05:10
    Nederland in Beweging
  • 01:15
    Buitenhof
    02:15
    Ongehoord Nieuws
  • 01:40
    Die Andere Late Night
    01:55
    EenVandaag