Valt de expeditie voor Tom Van Dyck in het water? 'Zijn vlucht is gecanceld'

maandag 13 januari 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Als de expeditieleden aan de vooravond van hun vertrek in Namibië staan, heeft Henk-Jan nog een vervelende mededeling. Tom Van Dyck, die iets later richting Namibië reisde wegens een theatervoorstelling, zijn vlucht werd op het laatste moment afgelast, vertelt Henk-Jan'.

'Tom stond in de rij om te boarden, maar zijn vlucht is gecanceld'. Verbazing alom bij de expeditieleden, en ook Tom is van zijn melk: 'Ze hebben alle moeite gedaan om een oplossing te vinden, en die oplossing is dat ik terug naar huis kan gaan.'


Als Henk-Jan vertelt dat Tom ten vroegste morgenavond zal toekomen en de expeditieleden dus zonder hem moeten vertrekken, is de teleurstelling groot. 'Het is geen optie dat wij wachten?', vraagt Janne zich nog af. Maar Henk-Jan pikt er meteen op in dat ze een helse tocht moeten afleggen in 13 dagen. Met de hitte die op dat moment heerst in Namibië, is een beetje reserve inbouwen broodnodig volgens hem. 'Tom zou het ook niet tof hebben gevonden om ons op te houden', vult Linde nog aan.

Maar ook zonder Tom beginnen Nathalie, Willem, Frank, Linde, Janne, Flo en Omar vol goeie moed aan hun expeditie doorheen de uitgestrekte Namib-woestijn. Met 46°C op de thermometer, nemen ze plaats achter hun loodzware kar en ploegen ze zich een weg door het losse zand. En niet alleen de hitte en de moeilijke ondergrond, maar ook de felle wind speelt hen parten.


'De Expeditie: Namibië', maandag 13 januari om 21.15 uur op Play4 en GoPlay.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.

'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:45
    Sporza: BK Wielrennen
    17:55
    Clips
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:50
    Samson en Marie
    16:00
    Molang
  • 15:20
    The Good Doctor
    16:15
    America's Funniest Home Videos
  • 15:05
    Gordon Ramsay's 24 Hours to Hell and Back
  • 15:00
    The Holiday
    17:20
    9-1-1
  • 15:40
    Stargate SG-1
    16:30
    Cheers
  • 15:45
    Matlock
    16:40
    Suits
  • 15:25
    Joe
    16:00
    Geen uitzending
  • 15:15
    Oogappels
    16:20
    Lang Leve de Liefde
  • 15:45
    Brilliant Minds
    16:30
    This Is Us
  • 14:55
    Seal Team
    15:55
    Leverage: Redemption
  • 15:35
    Gold Coast Ocean Rescue
    16:00
    Property Brothers
  • 15:40
    Spring Break Murders
    16:30
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:44
    Het perfecte terras
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:45
    Meat Timon
    16:25
    Open Vuur
  • 15:50
    The Doctor Blake Mysteries
    17:00
    Death in Paradise
  • 15:45
    Scrubs
    16:10
    American Housewife
  • 15:20
    NOS Journaal
    15:55
    The Great British Bake Off
  • 15:20
    Jongstof
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:50
    Peter Pan
    16:15
    Jungle Book