Valt de expeditie voor Tom Van Dyck in het water? 'Zijn vlucht is gecanceld'

maandag 13 januari 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Als de expeditieleden aan de vooravond van hun vertrek in Namibië staan, heeft Henk-Jan nog een vervelende mededeling. Tom Van Dyck, die iets later richting Namibië reisde wegens een theatervoorstelling, zijn vlucht werd op het laatste moment afgelast, vertelt Henk-Jan'.

'Tom stond in de rij om te boarden, maar zijn vlucht is gecanceld'. Verbazing alom bij de expeditieleden, en ook Tom is van zijn melk: 'Ze hebben alle moeite gedaan om een oplossing te vinden, en die oplossing is dat ik terug naar huis kan gaan.'


Als Henk-Jan vertelt dat Tom ten vroegste morgenavond zal toekomen en de expeditieleden dus zonder hem moeten vertrekken, is de teleurstelling groot. 'Het is geen optie dat wij wachten?', vraagt Janne zich nog af. Maar Henk-Jan pikt er meteen op in dat ze een helse tocht moeten afleggen in 13 dagen. Met de hitte die op dat moment heerst in Namibië, is een beetje reserve inbouwen broodnodig volgens hem. 'Tom zou het ook niet tof hebben gevonden om ons op te houden', vult Linde nog aan.

Maar ook zonder Tom beginnen Nathalie, Willem, Frank, Linde, Janne, Flo en Omar vol goeie moed aan hun expeditie doorheen de uitgestrekte Namib-woestijn. Met 46°C op de thermometer, nemen ze plaats achter hun loodzware kar en ploegen ze zich een weg door het losse zand. En niet alleen de hitte en de moeilijke ondergrond, maar ook de felle wind speelt hen parten.


'De Expeditie: Namibië', maandag 13 januari om 21.15 uur op Play4 en GoPlay.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' - Marjan & Mattias (VTM)

Vandaag trouwen Mattias en Marjan, waarna we kennismaken met Ellen en Matti. Kan Matti, een vader van twee jonge kinderen, het hart veroveren van Ellen, een vrouw die na een intens kankertraject weer op zoek gaat naar liefdesgeluk?

'Blind Getrouwd', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:10
    De Noodcentrale
    23:50
    Thuis
  • 23:15
    Prime Minister
    00:52
    Het weer
  • 23:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:00
    Chicago Med
    00:00
    Kotmadam Sarafian
  • 22:30
    Wouter Deprez - Speech
    00:00
    Border Security: Australië
  • 23:05
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    00:05
    Grosse Pointe Garden Society
  • 22:55
    America's Toughest Jails
  • 22:50
    ER
    00:30
    Suits
  • 22:55
    Chez Bompa Lawijt
    23:25
    'Allo 'Allo!
  • 23:10
    Jade en de Belgen
    00:00
    De Tafel van Gert
  • 22:45
    Friends
    23:50
    Modern Family
  • 22:45
    The Ark
    23:50
    NCIS: Los Angeles
  • 23:15
    Love It or List It UK
    00:20
    MasterChef UK
  • 22:25
    Without a Trace
    23:20
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:43
    CEO van mijn leven
    23:28
    Business Branding
  • 23:10
    De perfecte badkamer
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Lekker Messy
    23:30
    Hidden Gems
  • 23:00
    The Chelsea Detective
    00:45
    Miss Scarlet and the Duke
  • 22:30
    Nine Perfect Strangers
    23:30
    White Collar
  • 23:15
    NOS Journaal Laat
    23:45
    Eva
  • 22:45
    Meisjes van de Goede Herder
    23:35
    De Nachtzoen
  • 23:05
    A Beautiful Mess
    00:00
    De Grannies van Amsterdam