Tweede halve finale 'BV Darts' met Hannelore Simoens, Kamal Kharmach en Kenji Gooris wordt echte thriller

Vorige week veroverden Andy Peelman en Olivier Deschacht de eerste twee plekken in de grote finale van 'BV Darts'. In de tweede halve zijn er nog drie gretige gegadigden voor de twee overgebleven finaleplaatsen.
Hannelore Simoens, Kenji Gooris en Kamal Kharmach trainden de voorbije weken ook op de gevreesde dubbels met coach Kim Huybrechts. Ook zij starten nu hun wedstrijden vanaf 301 punten. Die aangepaste regels zorgen voor extra zenuwen en frustratie bij de halve finalisten. 'Ik ben zelfs een petitie gestart tegen die domme dubbels, maar niemand wilde mee', verzucht Hannelore.
Darts is het volledige leven van de BV's gaan bepalen. Bij Kamal is het darten zelfs in de try out voor z'n nieuwe zaalshow binnengeslopen. Hij vuurt dus enkele welgemikte dart grappen af op zijn gewillige testpubliek in de Arenbergschouwburg. Benieuwd of ze ook de definitieve eindejaarsconference zullen halen.
Ook Hannelore liet de voorbije weken geen kans onbenut om op haar dubbels te trainen. En dat gaat in goed gezelschap altijd beter. Ze trok naar vrouwen dartclub 'De Lolly's' voor extra tips en krijgt ook thuis in haar womancave bezoek van Celine Van Ouytsel. Celine ligt al even uit het 'BV Darts' tornooi, dus reden te meer om last woman standing Hannelore een hart onder de riem te komen steken.
Het is ondertussen overduidelijk: de kandidaten die het vlotst de dubbels zullen raken, gaan door naar de grote finale. Ook Kenji heeft thuis met ma en pa stevig doorgetraind op het betere millimeterwerk. En wat blijkt: vooral mama Kelly is een verborgen talent. Kenji: 'Ons mama? Als die aan 'BV Darts' zou meedoen, die zou dat los kunnen winnen.'
Voor één van deze drie halve finalisten houdt het 'BV Darts' avontuur hier op. Voor zenuwen, twijfels of een slechte dag is nu geen plaats meer. Wie mikt de pijltjes het meest feilloos naar die gevreesde dubbels? De tweede halve finale eindigt in ieder geval op een thriller...
'BV Darts', donderdag 2 december om 20.35 uur bij VTM 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'JAMES & co' stuurt Hanne undercover naar het optreden van de K3 Originals als mogelijke vervangster voor Karen
- Van dagschotels naar dementie: Danni 'Pascalleke' Heylen speelt tante Cleo in 'Florentina'
- 'Over de A4': de mensen achter het werk op de drukste snelweg van Nederland
- 'Je Zal Het Maar Hebben' viert 25ste seizoen
- Vijf nieuwe afleveringen KRO-NCRV's 'Carnavalshart' over feest, veerkracht en traditie
- Man wordt veroordeeld voor rijden onder invloed in Dendermonde, maar ontkent in 'De Rechtbank'
- Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job'
- 'Focus' onderzoekt: kan medisch onderzoek proefaapvrij?
- Dit zie je dinsdag in 'Geheimen van het Museum'
- NPO Doc: 'Daten voor Beginners' op NPO 2
- NPO Klassiek verdubbelt 'Filmmuziek Toplijst': grootste editie ooit met 400 scores
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio-dj’s Tom & Joe terug met eigen show op Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Journalist Marijn Trio reist naar Oekraïne, waar na vier jaar oorlog nog elke dag talloze gewonde militairen terugkomen van het front. Velen zijn zwaargehavend, fysiek en mentaal. Elk van hen begint thuis aan een nieuw verhaal, aan een leven ná het front. Marijn volgt enkele Oekraïners in hun persoonlijke strijd en wil weten of Oekraïne wel klaar is voor dit titanenwerk.
'Oekraïne na het Front', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































