Tom Barman stelt zeldzame Sunball-chair voor aan dealers in 'Stukken van Mensen'

zaterdag 9 november 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Muzikaal bezoek in de vijfde aflevering van 'Stukken Van Mensen', want Tom Barman komt op de proppen met een zeer zeldzaam stuk.

Het is een feloranje Sunball uit 1969, waarvan er maar zo'n 50-tal gemaakt zouden zijn. De frontman van dEUS heeft er jaren van genoten, maar wil nu plaats maken voor iets anders. En wie vintage-stoelen zegt, zegt uiteraard ook Yves Chung. Hij is meteen grote fan van het bijzondere stuk: 'Ik ben er verliefd op!'



Als Tom Barman laat zien hoe de stoel ingeklapt wordt, weten de dealers amper blijf met hun enthousiasme: 'Dat zijn objecten waar je instant vrolijk van wordt', aldus Bie Baert. En ook Paul ziet deze original wel staan in zijn verkoopzaal: 'Zelfs ik met mijn antieke smaak zie het graag.' Maar met Yves hebben de dealers toch een geduchte tegenstander: 'Ik heb zeer grote interesse, ik ga er niet om liegen. Ik zou hem heel graag willen, want ik heb zoiets nog nooit gehad. Ik heb het zelfs nog nooit in het echt gezien!'

Daarnaast krijgen de dealers nog twee tennisrackets onder hun neus geschoven, eentje van Justine Henin en eentje van Kim Clijsters. Ook Dieter Steenhaut, de tekenaar van Jommeke, komt langs met een originele cover van Jef Nijs.

'Stukken van Mensen', zaterdag 9 november om 20.55 uur op Play4 en GoPlay.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Billie heeft een gitaar gekregen voor zijn verjaardag en heeft een bandje opgericht met Saartje. Boma werpt zich op als manager. Billie en Saartje moeten van school een BV interviewen, en Billie heeft Jan Leyers uitgenodigd. Boma vindt dit een goede gelegenheid om professioneel advies te vragen. De dames zijn in alle staten door het nakende bezoek. Carmens frituur heeft niet genoeg meer te doen. Er moet dringend naar nieuwe klanten worden gezocht.

'FC De Kampioenen', om 20.15 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:30
    Recht op recht
    15:35
    Flikken Maastricht
  • 13:00
    Zomerbeelden