Tom Barman stelt zeldzame Sunball-chair voor aan dealers in 'Stukken van Mensen'

zaterdag 9 november 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Muzikaal bezoek in de vijfde aflevering van 'Stukken Van Mensen', want Tom Barman komt op de proppen met een zeer zeldzaam stuk.

Het is een feloranje Sunball uit 1969, waarvan er maar zo'n 50-tal gemaakt zouden zijn. De frontman van dEUS heeft er jaren van genoten, maar wil nu plaats maken voor iets anders. En wie vintage-stoelen zegt, zegt uiteraard ook Yves Chung. Hij is meteen grote fan van het bijzondere stuk: 'Ik ben er verliefd op!'



Als Tom Barman laat zien hoe de stoel ingeklapt wordt, weten de dealers amper blijf met hun enthousiasme: 'Dat zijn objecten waar je instant vrolijk van wordt', aldus Bie Baert. En ook Paul ziet deze original wel staan in zijn verkoopzaal: 'Zelfs ik met mijn antieke smaak zie het graag.' Maar met Yves hebben de dealers toch een geduchte tegenstander: 'Ik heb zeer grote interesse, ik ga er niet om liegen. Ik zou hem heel graag willen, want ik heb zoiets nog nooit gehad. Ik heb het zelfs nog nooit in het echt gezien!'

Daarnaast krijgen de dealers nog twee tennisrackets onder hun neus geschoven, eentje van Justine Henin en eentje van Kim Clijsters. Ook Dieter Steenhaut, de tekenaar van Jommeke, komt langs met een originele cover van Jef Nijs.

'Stukken van Mensen', zaterdag 9 november om 20.55 uur op Play4 en GoPlay.


Stukken van mensen op tv
Donderdag 18 juni om 19u30  »
Play 4
Vijf topdealers worden bezocht door verkopers met een missie: een exclusief pronkstuk voor een zo hoog mogelijke prijs aan de man brengen.
Donderdag 18 juni om 23u10  »
Play 4
Vijf topdealers worden bezocht door verkopers met een missie: een exclusief pronkstuk voor een zo hoog mogelijke prijs aan de man brengen.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

K3 Originals Karen, Kristel en Kathleen

Het aftellen is begonnen. De repetities worden intenser, het decor wordt onthuld en de laatste aanpassingen worden doorgevoerd. En dan eindelijk: dé grote dag. Wat gebeurt er wanneer Karen, Kristel en Kathleen samen het podium betreden?

'K3 Originals: Het verhaal van Karen, Kristel en Kathleen', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:15
    De Faker
    03:00
    VRT NWS laat
  • 01:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:10
    Biggen Bouwers
    06:00
    Tik Tak
  • 07:10
    LEGO Friends: The Next Chapter
    05:05
    Geen uitzending
  • 01:15
    Geen uitzending
    09:45
    Wordt aangekondigd
  • 06:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:40
    Most Daring
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:50
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 07:00
    Manifest
    02:05
    This Is Us
  • 06:40
    SEAL Team
    02:05
    UFO Cowboys
  • 06:45
    The Real Housewives of Amsterdam
    02:15
    First on Scene
  • 06:55
    Without a Trace
    02:20
    Geen uitzending
  • 04:06
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:09
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:15
    Het Weekmenu
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 06:55
    Ghosts
    02:20
    Call the Midwife
  • 07:10
    Scrubs
    02:30
    Below Deck Mediterranean
  • 02:25
    NOS Journaal
    03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 02:30
    Nieuwsuur
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 07:15
    Noddy, de detective
    02:15
    De pufclub