Streamz & Streamz+ highlights januari 2021

Het einde is in zicht. Het tweede deel van het laatste seizoen van 'Vikings' belooft een epische conclusie te worden van een spetterend historisch spektakel dat ons al jaren in de ban houdt.
Het conflict tussen het Roes-volk en de Vikings werkt toe naar een eindpunt in de nieuwe afleveringen, met gigantische gevolgen voor de helden van dienst.
Ondertussen ontstaat er in Engeland een conflict met de koning van Wessex en is Ubbe vastberaden om nog meer van de wereld te ontdekken.
'Vikings' S6
Vanaf 1 januari doorlopend beschikbaar in Streamz en Streamz+. Inclusief alle vorige seizoenen.
'Cheyenne & Lola'
Vanaf 1 januari doorlopend beschikbaar in Streamz en Streamz+.
Cheyenne (Veerle Baetens) is sinds zes maanden vrij uit de gevangenis en werkt als kuisvrouw op ferry’s. Lola (Charlotte Le Bon) is een ravissante Parisienne, egoïstisch en zonder scrupules, die in Noord-Frankrijk is neergestreken om bij haar minnaar in te trekken. Cheyenne is ongewild ooggetuige wanneer Lola de vrouw van haar minnaar vermoordt, en beseft dat ze met haar strafblad wellicht beschuldigd zal worden van de moord. Ze worden betrapt door een lokale misdaadbaas, die het lichaam laat verdwijnen. Deze gunst zal Cheyenne en Lola allebei meesleuren in een gevaarlijk spel van bedrog en verraad, maar hen tegelijkertijd de kans geven om achter de rug van iedereen een fortuin te verdienen. Eshref Reybrouck ('Undercover') regisseerde de volledige reeks van deze moderne western.
'The Magicians' S5
Vanaf 5 januari doorlopend beschikbaar in Streamz en Streamz+. Inclusief alle vorige seizoenen.
Het voortbestaan van magie werd in seizoen vier van 'The Magicians' op het nippertje gered, maar met tragische gevolgen: de dood van Quentin Coldwater. Het is aan Julia, Alice, Eliot, Margo, Penny en hun vrienden om te leren leven in een wereld zonder Quentin. De magie spat opnieuw van het scherm, de heerlijke quotes vliegen in het rond en er staan ook weer een heleboel nieuwe gevaren voor de deur. 'The Magicians' is nog steeds een must see voor fans fan het fantasygenre. Plezier gegarandeerd.
'Zoey’s Extraordinary Playlist' S2
Vanaf 5 januari doorlopend beschikbaar in Streamz en Streamz+.
Seizoen 1 ook beschikbaar in Streamz en Streamz+.
Niets beter in deze pandemietijden dan een opgewekte serie die bulkt van dans- en musicalnummers. Jane Levy is terug als het titelpersonage dat de bijzondere gave heeft om de gedachten van andere mensen te horen in de vorm van uit de kluiten gewassen muzikale performances. In het tweede seizoen komt ze steeds meer te weten over het hoe en waarom van haar speciale kracht. En het nieuwe seizoen heldert ook de cliffhangers op waarmee het vorige seizoen ons achterliet.
'Batwoman' S2
Vanaf 18 januari, elke week een nieuwe aflevering in Streamz en Streamz+. Seizoen 1 ook beschikbaar in Streamz en Streamz+.
Gotham kan weer op zijn twee oren slapen, want Batwoman is terug in een tweede seizoen van de duistere superheldenserie. Ze wordt deze keer vertolkt door een nieuwe actrice, want Ruby Rose bedankte voor een nieuwe reeks afleveringen en werd vervangen door actrice Javicia Leslie.
'Euphoria Special' Episode 2
Vanaf 25 januari doorlopend beschikbaar in Streamz en Streamz+.
Op seizoen 2 is het nog even wachten, maar ondertussen trakteren de makers van de beste generatiereeks van de afgelopen jaren ons wel op enkele speciale afleveringen. Terwijl de eerste aflevering focuste op hoofdpersonage Rue (Zendaya), zal de tweede special Jules (Hunter Schafer) onder de loep nemen en hoe zij omgaat met het afscheid van Rue. Veel plotdetails zijn er nog niet bekend, maar verwacht je maar al aan straf drama, sterke dialogen en hartverscheurende menselijkheid.
Alle titels uit Streamz zijn ook beschikbaar in Streamz+.
'Capone'
Vanaf 14 januari doorlopend beschikbaar in Streamz+.
Nu hij op vrije voeten is na zijn celstraf van tien jaar te hebben uitgezeten, begint de 47-jarige Al Capone te lijden aan dementie. Zijn gewelddadige verleden laat hem niet met rust.
'Tesla'
Vanaf 29 januari doorlopend beschikbaar in Streamz+.
Nikola Tesla vecht een zware strijd om zijn nieuwe uitvinding van de grond te krijgen. Misnoegd over de hebzucht van zijn concullega Thomas Edison werkt hij aan een wisselstroomgenerator en -motor.
'The Current War'
Vanaf 21 januari doorlopend beschikbaar in Streamz+.
Eind 19e eeuw. Thomas Edison en George Westinghouse raken verwikkeld in een machtsstrijd over de distributie van elektriciteit.
'The Crime Boss'
Vanaf 31 januari doorlopend beschikbaar in Streamz+.
Kyle en Swin volgen de bevelen op van drugsbaas Frog, die zijn handel in Arkansas heeft uitgerold. Zelf hebben de twee knapen de man nooit ontmoet, al komt hier nu verandering in.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- En toen waren ze plots met 12... Twee extra kandidaten duiken op in 'De Mol'
- Eindelijk bevestiging! RTL stopt met 'RTL Tonight' en zet in op nieuwe talkshow met Renze Klamer
- Cruciale week breekt aan in 'Huis Gemaakt': welke koppels verbouwen verder en wiens droom spat uit elkaar?
- NPO reikt Movies that Matter Audience Award uit aan 'Cutting Through Rocks'
- Kijkcijfers: 23, 24, 25 en 26 maart 2026
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Dit zie je in april bij National Geographic
- Dit staat in april op het vuur bij 24Kitchen
- Geniet van een maand met grote filmhits en premières bij Comedy Central
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
- De Nostalgie-luisteraar eert Prince met een plek op nr. 1 in de '80's Top 1500'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk
Kijktip van de dag

Karl Vannieuwkerke blikt samen met zijn gasten vooruit op de 110de editie van de Ronde van Vlaanderen. Wie volgt zondag 5 april de Sloveense wereldkampioen Tadej Pogačar in Oudenaarde op?
'Vive le Vélo, Leve de Ronde', om 21.35 uur op VRT 1.



































