Steven Delaere verbreekt magisch wereldrecord in 5de studioshow van 'Belgium's Got Talent'

donderdag 5 december 2019

Nadat vorige vrijdag heel Vlaanderen rood kleurde voor Rode Neuzen Dag, is 'Belgium's Got Talent' er deze week terug met een goedgevulde studioshow.

Speciaal voor Sinterklaas hebben Koen Wauters en Laura Tesoro 8 cadeautjes meegebracht, die het podium – soms letterlijk – in vuur en vlam zetten. Welke 2 acts verdienen hun plekje in de grote finale van 20 december?


De vijfde studioshow wordt net dat tikkeltje spannender voor Koen en Laura. Zij supporteren voor hun golden buzzer Younes Ghezzal (Ronse), die tijdens zijn auditie stuntte met een voetbal. De volgende ronde haalde hij net niet, tot Laura hem halsoverkop terugriep en beloonde met een druk op de golden buzzer. Younes heeft intussen hard getraind voor zijn nieuwe act en belooft nog spectaculairdere tricks. Spectaculair wordt ook de act van Katie Kirkland (Lommel). Geef haar een plafond en een paraplu en ze brengt een sterk staaltje luchtacrobatie. Die passie kreeg ze 15 jaar geleden te pakken, toen haar vader een circusschool oprichtte. In de studioshow zoekt Katie opnieuw hogere regionen op, deze keer met een oude fiets.

Halloween is al even achter de rug, maar niet voor Studio Adagio (Meise). Zij hopen te verrassen met een creepy en duistere act waarin ze dans en gymnastiek combineren. De tijgerpakjes uit hun auditie maken deze keer plaats voor een spinnenpak. Geen danspakjes voor Gerrit Leroy en zijn PDM Big Band (Ronse), wel heel veel zonnebrillen. De Ray Charles-fan kreeg voor zijn auditie 4 ja’s van de jury en brengt nu een nieuwe song met 'heel veel power, heel veel schwung en heel veel sexy zonnebrillen.'

Verhalen vertellen met hun dans, dat is de missie van dansgroep ARTA Company (Leuven). Ze bezorgden de hele Stadsschouwburg kippenvel met hun auditie en werden beloond met een staande ovatie én een plek in de studioshows. Hun nieuwe act vertelt een verhaal dat recht naar het hart grijpt. Ook Steven Delaere (Gent) werd na zijn magische auditie beloond met een staande ovatie. Dan Karaty vond zijn goochelact de strafste auditie die hij ooit zag en World’s Got Talent-waardig. Dankzij de golden buzzer van de kijkers staat Steven in de studioshows, waar hij iedereen verbaast met een nieuwe goochelact én een wereldrecord.

F&B Acrobatics (Slovenië) wil aan zo veel mogelijk Got Talents over de hele wereld meedoen. Daarvoor kwamen ze op hun hoverboard helemaal uit Slovenië naar ons land. Vorig jaar moesten ze door een blessure afhaken voor de studioshows, maar deze keer gaan ze voor niets minder dan een finaleplek. Stelten en een hoverboard: meer hebben ze daarvoor niet nodig. 'De laatste act is een act met een kapsel', zo kondigt Laura de slotact aan. Onder dat kapsel schuilt een ijzersterke zangeres: Nathalie Makoma (Schaarbeek). Haar vertolking van Tina Turner was voor de jury een cadeau om naar te kijken en te luisteren. Het dak van de studio gaat er dit keer opnieuw af met een klassieker van Tina Turner: Nutbush City Limits.

'Belgium's Got Talent', vrijdag 6 december om 20.35 uur op VTM.


BGT

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Het is de laatste ochtend op het eiland. De overgebleven koppels moeten beslissen: willen ze zich binden aan hun partner en samen vertrekken of zullen ze de relatie op het eiland beëindigen. Wie kiest voluit voor de liefde?

'Gestrand op Honeymoon Island - Australië', om 19.10 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    01:00
    Het weer (laat)
  • 18:14
    Treasures of the world
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 18:05
    Waiko
    06:00
    Tik Tak
  • 17:45
    Sara
    07:00
    Jabaloe
  • 17:40
    24 Hours in A&E
    00:10
    Gestrand op Honeymoon Island - Australië
  • 17:25
    Angel
    06:00
    Qmusic
  • 17:55
    All New Traffic Cops
    00:55
    Geen uitzending
  • 17:25
    A Holiday Spectacular
    01:50
    JOE XMAS
  • 18:10
    Sturm der Liebe
    01:25
    Geen uitzending
  • 17:45
    De Slimste Mens Ter Wereld
    01:45
    De Tafel van Gert
  • 17:50
    My Life is Murder
    01:25
    FBI
  • 18:05
    Two and a Half Men
    01:25
    Cobra Kai
  • 17:55
    Komen eten
    01:25
    Love It or List It UK
  • 17:45
    Butchers of the Bayou
    01:05
    My Life is Murder
  • 14:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:13
    Publireportage
    00:00
    Oh What A Night
  • 17:45
    Bon Appetit
    01:50
    Winterse Kost
  • 18:00
    Death in Paradise
    01:45
    Inside Man
  • 17:45
    The Real Housewives of Beverly Hills
    01:00
    Hudson & Rex
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    00:50
    NOS Journaal
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    01:35
    Nieuwsuur
  • 18:10
    Freeks wilde wereld
    00:20
    Onderweg naar liefde