Steven Delaere verbreekt magisch wereldrecord in 5de studioshow van 'Belgium's Got Talent'

Nadat vorige vrijdag heel Vlaanderen rood kleurde voor Rode Neuzen Dag, is 'Belgium's Got Talent' er deze week terug met een goedgevulde studioshow.
Speciaal voor Sinterklaas hebben Koen Wauters en Laura Tesoro 8 cadeautjes meegebracht, die het podium – soms letterlijk – in vuur en vlam zetten. Welke 2 acts verdienen hun plekje in de grote finale van 20 december?
De vijfde studioshow wordt net dat tikkeltje spannender voor Koen en Laura. Zij supporteren voor hun golden buzzer Younes Ghezzal (Ronse), die tijdens zijn auditie stuntte met een voetbal. De volgende ronde haalde hij net niet, tot Laura hem halsoverkop terugriep en beloonde met een druk op de golden buzzer. Younes heeft intussen hard getraind voor zijn nieuwe act en belooft nog spectaculairdere tricks. Spectaculair wordt ook de act van Katie Kirkland (Lommel). Geef haar een plafond en een paraplu en ze brengt een sterk staaltje luchtacrobatie. Die passie kreeg ze 15 jaar geleden te pakken, toen haar vader een circusschool oprichtte. In de studioshow zoekt Katie opnieuw hogere regionen op, deze keer met een oude fiets.
Halloween is al even achter de rug, maar niet voor Studio Adagio (Meise). Zij hopen te verrassen met een creepy en duistere act waarin ze dans en gymnastiek combineren. De tijgerpakjes uit hun auditie maken deze keer plaats voor een spinnenpak. Geen danspakjes voor Gerrit Leroy en zijn PDM Big Band (Ronse), wel heel veel zonnebrillen. De Ray Charles-fan kreeg voor zijn auditie 4 ja’s van de jury en brengt nu een nieuwe song met 'heel veel power, heel veel schwung en heel veel sexy zonnebrillen.'
Verhalen vertellen met hun dans, dat is de missie van dansgroep ARTA Company (Leuven). Ze bezorgden de hele Stadsschouwburg kippenvel met hun auditie en werden beloond met een staande ovatie én een plek in de studioshows. Hun nieuwe act vertelt een verhaal dat recht naar het hart grijpt. Ook Steven Delaere (Gent) werd na zijn magische auditie beloond met een staande ovatie. Dan Karaty vond zijn goochelact de strafste auditie die hij ooit zag en World’s Got Talent-waardig. Dankzij de golden buzzer van de kijkers staat Steven in de studioshows, waar hij iedereen verbaast met een nieuwe goochelact én een wereldrecord.
F&B Acrobatics (Slovenië) wil aan zo veel mogelijk Got Talents over de hele wereld meedoen. Daarvoor kwamen ze op hun hoverboard helemaal uit Slovenië naar ons land. Vorig jaar moesten ze door een blessure afhaken voor de studioshows, maar deze keer gaan ze voor niets minder dan een finaleplek. Stelten en een hoverboard: meer hebben ze daarvoor niet nodig. 'De laatste act is een act met een kapsel', zo kondigt Laura de slotact aan. Onder dat kapsel schuilt een ijzersterke zangeres: Nathalie Makoma (Schaarbeek). Haar vertolking van Tina Turner was voor de jury een cadeau om naar te kijken en te luisteren. Het dak van de studio gaat er dit keer opnieuw af met een klassieker van Tina Turner: Nutbush City Limits.
'Belgium's Got Talent', vrijdag 6 december om 20.35 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wie stoot door naar de liveshows? Laatste Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen'
- 'Door de Bomen' laat gasten weer ontsnappen aan dagelijkse druk
- Nieuw seizoen van '90 Day Diaries' op TLC
- Omroep ZWART en BNNVARA lanceren 'Die Andere Late Night'
- Yvon Jaspers reist door Nederland in nieuw seizoen 'Onze Boerderij: De Oogst'
- Bart Appeltans test toilet in 'Huis Gemaakt': 'Met een spot op mijn hoofd zien de buren mij zéker zitten'
- Dit alles zie je in mei bij RTL
- Koningsdagconcert 2026 vanuit Dokkum
- Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance': Puya laat danspartner Daxia vallen tijdens lift
- Dit eet je deze week met 'Dagelijkse Kost'!
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk
Kijktip van de dag

22 teams van de Vlaamse universiteiten en twaalf hogeschoolploegen nemen het tegen elkaar op. Enkel de acht beste stoten door naar de kwartfinales. De aftrap wordt gegeven door Drama van de LUCA School of Arts, dat het opneemt tegen Tandheelkunde van de KUL.
'Campus Cup', om 21.25 uur op VRT Canvas.




































