Sesamstraat, Jean-Marie Pfaff-Duits en Fame in nieuwe afleveringen van 'Wat een Jaar!'

donderdag 2 december 2021

Het weekend wordt deze vrijdag afgetrapt met gloednieuwe afleveringen van 'Wat Een Jaar!', het bekende show- en spelprogramma waarin host Koen Wauters samen met teamcaptains Nathalie Meskens en Jonas Van Geel terugkeert in de tijd.

Deze week stappen ze met Marleen Merckx en Pascal Braeckman in de teletijdmachine naar het jaar 1982. Het jaar waarin Brits premier Thatcher de Argentijnen verdrijft uit de Falklandeilanden, prinses Grace Kelly tragisch verongelukt en popgroep Duran Duran meisjesharten over de hele wereld verovert. Jonas kruipt in de huid van lead singer Simon Le Bon terwijl Koen zich helemaal inleeft in de rol van John Taylor, de bassist van de populaire eighties groep. In felle outfits en met een glas Kir Royale in de hand, nemen ze de kijkers mee op een trip down memory lane doorheen het fabuleuze jaar 1982.


Marleen Merckx vertelt over hoe haar carrière van start ging in 1982: 'Ik moest tijdens mijn ingangsexamen absurde zaken naspelen, van een bord spaghetti tot een smeltend ijsblokje. Ik was bang dat ik niet ging slagen, dus heb ik op twee paarden gewed en zowel voor de kleinkunst- als de acteeropleiding mijn ingangsexamen gedaan. Uiteindelijk ben ik gestart in de kleinkunstopleiding, maar ik kan écht niet zingen. Gelukkig hadden ze dat snel door en ben ik alsnog in de acteerschool beland', vertelt ze. Eén van haar eerste rollen was die van een boerenmeisje in een film van Robbe De Hert en ze was ook te zien in 'Brussels By Night' in 1982.


Tijdens de quiz passeert het legendarische interview met Jean-Marie Pfaff de revue, waarin hij na een match in een geïmproviseerd Duits-klinkend taaltje de reporter te woord staat. 'Blauw ist meine liebelingskleure', klinkt het hilarisch.

'Wat Een Jaar!', vanaf vrijdag 3 december om 20.40 uur bij VTM en ook op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.

'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:30
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026 magazine
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:45
    Edmond & Lucy
    10:55
    Vos en Haas
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:45
    Familie
  • 10:45
    Rich Kids Go Skint
    11:30
    Gordon Ramsay's 24 Hours to Hell and Back
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:45
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:55
    Stargate SG-1
  • 08:45
    Geen uitzending
    16:00
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:15
    Oogappels
  • 10:30
    Modern Family
    11:20
    Manifest
  • 10:45
    Storage Wars
    11:15
    Geen uitzending
  • 10:30
    Come Dine with Me: The Professionals
    11:15
    Hello Goodbye NL
  • 10:05
    Snapped
    10:50
    Snapped: Killer Couples
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:32
    Het perfecte terras
    10:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 10:35
    Sarah's Sweet Table
  • 10:10
    Murdoch Mysteries
    11:05
    Death in Paradise
  • 10:20
    Below Deck Mediterranean
    11:10
    Below Deck
  • 10:45
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 10:40
    Noord-Zuid-Oost-West
    11:15
    Opium op Oerol
  • 10:40
    No-No
    10:50
    Hoi Duggee