Sesamstraat, Jean-Marie Pfaff-Duits en Fame in nieuwe afleveringen van 'Wat een Jaar!'

donderdag 2 december 2021

Het weekend wordt deze vrijdag afgetrapt met gloednieuwe afleveringen van 'Wat Een Jaar!', het bekende show- en spelprogramma waarin host Koen Wauters samen met teamcaptains Nathalie Meskens en Jonas Van Geel terugkeert in de tijd.

Deze week stappen ze met Marleen Merckx en Pascal Braeckman in de teletijdmachine naar het jaar 1982. Het jaar waarin Brits premier Thatcher de Argentijnen verdrijft uit de Falklandeilanden, prinses Grace Kelly tragisch verongelukt en popgroep Duran Duran meisjesharten over de hele wereld verovert. Jonas kruipt in de huid van lead singer Simon Le Bon terwijl Koen zich helemaal inleeft in de rol van John Taylor, de bassist van de populaire eighties groep. In felle outfits en met een glas Kir Royale in de hand, nemen ze de kijkers mee op een trip down memory lane doorheen het fabuleuze jaar 1982.


Marleen Merckx vertelt over hoe haar carrière van start ging in 1982: 'Ik moest tijdens mijn ingangsexamen absurde zaken naspelen, van een bord spaghetti tot een smeltend ijsblokje. Ik was bang dat ik niet ging slagen, dus heb ik op twee paarden gewed en zowel voor de kleinkunst- als de acteeropleiding mijn ingangsexamen gedaan. Uiteindelijk ben ik gestart in de kleinkunstopleiding, maar ik kan écht niet zingen. Gelukkig hadden ze dat snel door en ben ik alsnog in de acteerschool beland', vertelt ze. Eén van haar eerste rollen was die van een boerenmeisje in een film van Robbe De Hert en ze was ook te zien in 'Brussels By Night' in 1982.


Tijdens de quiz passeert het legendarische interview met Jean-Marie Pfaff de revue, waarin hij na een match in een geïmproviseerd Duits-klinkend taaltje de reporter te woord staat. 'Blauw ist meine liebelingskleure', klinkt het hilarisch.

'Wat Een Jaar!', vanaf vrijdag 3 december om 20.40 uur bij VTM en ook op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Container Cup' (Play)

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?

'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    De Hoppers
    08:10
    #LikeMe
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 08:35
    Mr. Magoo
    08:00
    Ongezien
  • 08:25
    Move On
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    12:40
    The Motorway
  • 06:00
    Qmusic
    04:55
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 08:35
    Geen uitzending
    15:25
    Murder in a Small Town
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    07:45
    Geen uitzending
  • 08:15
    Wild Cards
    07:20
    Sullivan's Crossing
  • 08:20
    The Perfect Storm
    06:05
    Noah
  • 08:30
    Tot op de Graat
    07:45
    Smossen Mag
  • 08:05
    Shades of Blue
    08:15
    Stolen Baby: The Murder of Heidi Broussard
  • 04:02
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:22
    Het zelfbouwhuis
    08:00
    Een Uur Sorry Music
  • 08:30
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    08:00
    Foodies & The City
  • 08:30
    Midsomer Murders
    07:00
    Death in Paradise
  • 08:05
    The Kardashians
    07:15
    Grey's Anatomy
  • 08:30
    NOS Journaal
    07:35
    Compilatie Tijd voor MAX
  • 08:00
    BinnensteBuiten
    03:20
    Nieuwsuur
  • 08:30
    Charlie en Lola
    07:55
    Rubble & Crew