Sergio Herman en Marcelo Ballardin beslissen welk duo eerste finalist 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' wordt

Bar Nazar in Mechelen, Pistache in Oostende en Pinocchio in Hasselt: zij strijden verder voor de eindwinst in 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' op donderdag 12 november om 20.40 uur bij VTM.
Sergio Herman en Marcelo Ballardin beslissen welk duo rechtstreeks door mag naar de finale. Niets ontsnapt aan hun kritische oog: 'Ik heb het gevoel dat ik in een yogacentrum zit', merkt Sergio in één van de restaurants op.
Pinocchio kreeg inmiddels Marcelo Ballardin en Sergio Herman op bezoek. Hun nieuwe menu bleek niet over de hele lijn een succes. De chefs vonden het lekker, maar is het ook een finale-gerecht? Dat beseft ook Claudia: 'Wij hebben het getest en de meningen zijn heel erg verdeeld. Dus we zijn eigenlijk nog nergens en we gaan naar ons hart moeten luisteren en de knoop doorhakken.' Zij krijgen nog hoog bezoek: de burgemeester van Hasselt komt bij hen langs.
Het voorgerecht van Ayse en Lorenzo zag er voor de chefs alvast veelbelovend uit, maar vinden ze het ook lekker? Voor het hoofdgerecht koos het koppel voor heek, een kabeljauwsoort. Daarbij gebruiken ze een pistachecrème die Sergio te vettig vindt. De chefs merken ook dat ze allebei aan eenzelfde gerecht werken in plaats van het werk te verdelen. De gasten zijn alvast positief: 'het is een Turks restaurant op niveau'. Zal dit zich ook in goede punten vertalen?
Bij de tweeling Deborah en Jasmina is het hoofdgerecht geen hoogvlieger. 'Ze hebben er veel werk in gestoken, maar je ziet het werk niet', aldus Marcelo. En Sergio vult aan: 'Het is een moeilijk gerecht omdat ik het niet echt begrijp. Ik kick er niet op…' Ook de sfeer in het restaurant is rustig, heel erg rustig. 'Ik heb het gevoel dat ik in een yogacentrum zit…', zegt Sergio. Het dessert is een super lekkere afsluiter voor de chefs, maar is dat ook voldoende voor een ticket naar de finale?
De chefs kiezen in de aflevering van donderdag een rechtstreekse finalist en houden hierbij ook rekening met de mening van de gasten. Welk hobbykokduo gaat als eerste door naar de finale en zet een stap richting de 50.000 euro?
Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Mijn Keuken Mijn Restaurant', donderdag 12 november om 20.40 uur bij VTM.
https://vtm.be/
vtm
vtm.be
Meer artikels over VTM
Meer artikels over Lecter Media NV
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Nieuwe serie 'Neighborhood Watch' op HGTV
- 'Podium Klassiek' zoekt kandidaten voor Masterclass Operazang Tania Kross
- Bekerfinale voetbal voor het eerst in jaren niet op tv
- Kijkcijfers: woensdag 22 april 2026
- 'Meldpunt Actueel' over zelfbeschikking bij het levenseinde
- Kookavontuur Ruben Van Gucht aan zijden draadje na diepe snijwonde
- 'NPO Doc: Alles moet beter' op NPO 3
- Donderdag in 'Zembla': Gokkers in je tijdlijn
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz
Kijktip van de dag

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?
'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.



































