Saskia de Coster als 'Vakantiegast' op Zweeds vlot

maandag 19 november 2012

Schrijfster Saskia de Coster vaart in Zweden mee met een vijfkoppig gezin op een zelfgemaakt vlot. Enkel het weer lijkt niet mee te willen. Iwein Segers probeert het te maken als surfer en Véronique De Kock treedt in Tenerife op als vervangster van Willy's Agnes.

Vlotte(n) tocht
Saskia de Coster arriveert bij haar vakantiegasten op een kampeerterrein ergens in Zweden. De schrijfster maakt er kennis met Luc en Ann en met hun drie tienerkinderen Mauro, Evy en Robin. Het vakantieplan is simpel en duidelijk: Een vlot bouwen en er dan een rivier mee afvaren. Dat het ondertussen water giet mag de pret niet bederven. Saskia probeert van de kinderen alvast de beste vistechnieken onder de knie te krijgen.

Surfende Segers
Iwein Segers is ondertussen helemaal doordrongen van de geest van de eerste bewoners van Canada. Hij geeft iedereen van het gezin waarmee hij op vakantie is een persoonlijke Indiaanse naam. Nu hij de outdoor-microbe helemaal te pakken lijkt te hebben laat hij zich zelfs door Energieke Eland, Woelige Wombat, Gefocust Gems en Gidsende Goudvis overhalen om surfles te volgen in de Stille Oceaan. Met plankenkoorts is Iwein duidelijk vertrouwder dan met plankvastheid.

Een dag zonder Agnes
In het all-in hotel op Tenerife mist Willy zijn Agnes die in het ziekenhuis ligt. Véronique De Kock is uiteraard niet zo vertrouwd als vrouwlief, al blijkt ze wel wat gemeen te hebben met Agnes. 'Dat is toevallig hetzelfde klopke dat wij gebruiken als een van de twee buiten is', reageert Willy wanneer Véronique aanklopt. Véronique toont zich een waardige vervangster wanneer Willy voor het eerst in negen vakanties een dag beleeft zonder Agnes. Toch is de vreugde duidelijk groot wanneer Agnes eindelijk het ziekenhuis mag verlaten. De hele hotelstaf wacht haar op en Willy houdt het even niet meer droog.

'De Vakantiegast', dinsdag 20 november om 22.20 uur op VIER.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pano' (VRT NWS)

In oktober en november vorig jaar signaleerde men op verschillende plaatsen in België drones. Ze verschenen boven meerdere militaire bases en luchthavens. Brussels Airport moest zelfs meerdere keren tijdelijk sluiten. Minister van Defensie Theo Francken en legerstafchef Frederik Vansina gaven herhaaldelijk toelichting in de media.

'Pano', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:25
    Dag & nacht
    22:10
    VRT NWS laat
  • 21:05
    En toen was er New Wave
    21:55
    De ideale wereld
  • 21:35
    Dag & nacht
    22:20
    Geen uitzending
  • 20:35
    Huis Gemaakt
    21:50
    Sergio Over De Grens
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:20
    Border Security: Australië
  • 20:35
    Mona Lisa Smile
    22:25
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 20:35
    Primal
    22:15
    Badge of Honor
  • 20:50
    Clan
    22:50
    ER
  • 20:35
    Lang Leve
    21:40
    De Planckaerts
  • 21:15
    Verslaafd!
    23:05
    Klopjacht
  • 20:35
    King Richard
    23:05
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    Doom Patrol
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Komen Eten
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:36
    Z-Nieuws
    21:47
    Z-Beurs
  • 21:30
    Hobbyklus
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:35
    Ware Delicatessen
    22:05
    De Sterrenkaart
  • 21:00
    Father Brown
    22:00
    London Kills
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:35
    Heel Holland Bakt Elke Dag
    22:25
    Pauw & De Wit
  • 21:25
    Dit is de kwestie
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:20
    Nachtdieren USA
    22:00
    De Fiksers