Restaurants uit 'Ja, Chef!' draaien op volle toeren enkele weken na heropening

Financieel blijft 2020 ook voor de toprestaurants in ons land een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw.
De vijf restaurants zijn opnieuw open en draaien op volle toeren. De eerste recensenten en foodbloggers zijn alweer van de partij. Fouten moeten vermeden worden. 'Perfectie is de maatstaf', zegt chef Pajtim Bajrami.
De koks vinden opnieuw geluk in lekkere producten en koken. Martijn Defauw van restaurant 'Rebelle' doet mee aan de kookwedstrijd 'Soilmates' waarbij ze vegetarische gerechten moeten maken met producten uit de tuin van 'Le Monde des Milles Couleurs’' Filip De Pauw kweekt allerlei zaken in zijn eigen tuin. 'Zo leer je over de smaken', vertelt hij ons.
Covid-19 zorgt opnieuw voor annulaties
Na enkele weken waarin meer mogelijk was voor de restaurants, gooit Covid-19 opnieuw roet in het eten. Filip De Pauw ziet bij zijn restaurant 'Jerom' in Antwerpen de annulaties toenemen. Lode De Roover staat dan weer voor een moeilijke beslissing. Trainen hij en zijn team nog verder voor de prestigieuze wedstrijd 'Bocuse D'Or Europe'? Het is belangrijk dat er duidelijkheid is. Alle chefs moeten ook in het oog houden welke gasten uit Antwerpen komen. Zij moeten op tijd thuis kunnen raken voor de avondklok!
Ook financieel blijft 2020 een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw. 'Natuurlijk hebben we ambitie om ook door te groeien in de gidsen, maar ik vind het belangrijker om nu te gaan voor een vol restaurant', verklaart Thijs Vervloet.
'Ja, Chef!', dinsdag 1 december om 20.35 uur op VIER.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief': recordaantal koppels vinden de liefde
- Kijkcijfers: 12, 13 en 14 juni 2026
- Welmoed Sijtsma ruilt WNL voor eigen late night-talkshow bij RTL
- 'Familie' schrijft geschiedenis met ongeziene seizoensfinale
- Michaël Moens, finalist van ‘De Mol’ 2024, overleden
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- 'Dagelijkse Kost' sluit het seizoen in schoonheid af aan de Belgische kust
Multimedia SPOTLIGHT
-
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was
Kijktip van de dag

De schatrijke mediatycoon William Parrish staat op het punt om zijn 65ste verjaardag te vieren. Maar hij nadert het eind van zijn leven, dat voelt hij. Op een dag wandelt De Dood, in de gedaante van Joe Black, zijn huis binnen om William mee te nemen naar het hiernamaals. Maar na een ontmoeting met Williams dochter Susan besluit Joe zijn plannen te herzien. Hij doet William een voorstel: William mag nog een tijd blijven leven, als hij Joe in ruil alle geheimen van het leven leert.
'Meet Joe Black', film uit 1998 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op VTM 3.



































