Restaurants uit 'Ja, Chef!' draaien op volle toeren enkele weken na heropening

maandag 30 november 2020

Financieel blijft 2020 ook voor de toprestaurants in ons land een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw.

De vijf restaurants zijn opnieuw open en draaien op volle toeren. De eerste recensenten en foodbloggers zijn alweer van de partij. Fouten moeten vermeden worden. 'Perfectie is de maatstaf', zegt chef Pajtim Bajrami.


De koks vinden opnieuw geluk in lekkere producten en koken. Martijn Defauw van restaurant 'Rebelle' doet mee aan de kookwedstrijd 'Soilmates' waarbij ze vegetarische gerechten moeten maken met producten uit de tuin van 'Le Monde des Milles Couleurs’' Filip De Pauw kweekt allerlei zaken in zijn eigen tuin. 'Zo leer je over de smaken', vertelt hij ons.

Covid-19 zorgt opnieuw voor annulaties
Na enkele weken waarin meer mogelijk was voor de restaurants, gooit Covid-19 opnieuw roet in het eten. Filip De Pauw ziet bij zijn restaurant 'Jerom' in Antwerpen de annulaties toenemen. Lode De Roover staat dan weer voor een moeilijke beslissing. Trainen hij en zijn team nog verder voor de prestigieuze wedstrijd 'Bocuse D'Or Europe'? Het is belangrijk dat er duidelijkheid is. Alle chefs moeten ook in het oog houden welke gasten uit Antwerpen komen. Zij moeten op tijd thuis kunnen raken voor de avondklok!

Ook financieel blijft 2020 een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw. 'Natuurlijk hebben we ambitie om ook door te groeien in de gidsen, maar ik vind het belangrijker om nu te gaan voor een vol restaurant', verklaart Thijs Vervloet.

'Ja, Chef!', dinsdag 1 december om 20.35 uur op VIER.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Badia, Junes en Volt proberen hun verleden achter zich te laten, maar de Antwerpse onderwereld laat hen niet los. Adamo groeit uit tot een machtige speler in de drugswereld. Zijn vrienden moeten kiezen: blijven ze hem trouw of kiezen ze voor veiligheid?

'Patsers', film uit 2025 met oa. Matteo Simoni, om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Ronde van Lombardije
    17:20
    Sporza: WK Gravel
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 16:30
    Kareltje Kat
    16:55
    Shaun het schaap
  • 16:30
    De Branche-Expert
    17:05
    Code van Coppens
  • 16:05
    Bonje met de buren
    17:05
    Als de brandweer
  • 15:55
    The Good Doctor
    18:50
    Spirit Untamed
  • 16:30
    Caught on Dashcam
    22:30
    Snag
  • 15:35
    A December Bride
    17:10
    A Cape Cod Christmas
  • 16:20
    Geen uitzending
    16:55
    Binnenstebuiten
  • 16:25
    Huizenjagers
    19:20
    Nonkels
  • 15:45
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 16:30
    Two and a Half Men
    20:35
    Justice League
  • 16:00
    Het Roer Om
    20:35
    Oh Oh Den Haag
  • 15:45
    Snapped
    16:40
    World's Most Evil Killers
  • 16:17
    Z-Weekoverzicht
    16:47
    Trends Talk
  • 16:32
    De Branche-Expert
    18:00
    Classics 55
  • 16:15
    Meat Timon
    16:40
    De Smaaktoerist
  • 16:15
    Harry Wild
    17:10
    Art Detectives
  • 16:15
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 16:25
    Gouden Televizier-Ring Gala
    17:56
    Socutera
  • 16:30
    De verwondering
    17:00
    NOS Journaal 17.00 uur
  • 15:30
    Door dik en dun
    16:45
    Checkpoint