Restaurants uit 'Ja, Chef!' draaien op volle toeren enkele weken na heropening

maandag 30 november 2020

Financieel blijft 2020 ook voor de toprestaurants in ons land een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw.

De vijf restaurants zijn opnieuw open en draaien op volle toeren. De eerste recensenten en foodbloggers zijn alweer van de partij. Fouten moeten vermeden worden. 'Perfectie is de maatstaf', zegt chef Pajtim Bajrami.


De koks vinden opnieuw geluk in lekkere producten en koken. Martijn Defauw van restaurant 'Rebelle' doet mee aan de kookwedstrijd 'Soilmates' waarbij ze vegetarische gerechten moeten maken met producten uit de tuin van 'Le Monde des Milles Couleurs’' Filip De Pauw kweekt allerlei zaken in zijn eigen tuin. 'Zo leer je over de smaken', vertelt hij ons.

Covid-19 zorgt opnieuw voor annulaties
Na enkele weken waarin meer mogelijk was voor de restaurants, gooit Covid-19 opnieuw roet in het eten. Filip De Pauw ziet bij zijn restaurant 'Jerom' in Antwerpen de annulaties toenemen. Lode De Roover staat dan weer voor een moeilijke beslissing. Trainen hij en zijn team nog verder voor de prestigieuze wedstrijd 'Bocuse D'Or Europe'? Het is belangrijk dat er duidelijkheid is. Alle chefs moeten ook in het oog houden welke gasten uit Antwerpen komen. Zij moeten op tijd thuis kunnen raken voor de avondklok!

Ook financieel blijft 2020 een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw. 'Natuurlijk hebben we ambitie om ook door te groeien in de gidsen, maar ik vind het belangrijker om nu te gaan voor een vol restaurant', verklaart Thijs Vervloet.

'Ja, Chef!', dinsdag 1 december om 20.35 uur op VIER.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

Een accordeonensemble verrast de jury met een gedurfde keuze. Een jonge illusionist zet alles op alles met een persoonlijke act. Louis en Seppe raken iedereen met een intense choreografie. Collective X knalt het podium af met bakken energie. Grote dromen botsen op keiharde keuzes. Wie verovert een plek in de volgende ronde?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:25
    Undercover
    16:15
    Home sweet home: Vlamingen in Amerika
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:35
    Aap, Poot, Pies
    15:45
    Saïd & Anna
  • 15:10
    NYPD Blue
    16:10
    Lisa
  • 14:45
    MasterChef Australië
    15:50
    Achter gesloten deuren
  • 14:40
    Mystery 101: An Education in Murder
    16:25
    Chicago Fire
  • 15:40
    Xena: Warrior Princess
    16:35
    Stargate SG-1
  • 15:40
    The Christmas Ornament
    17:15
    Lucky Christmas
  • 15:15
    Joe
    15:45
    Geen uitzending
  • 15:15
    De Tafel van Gert
    16:30
    Kamp Jeroom
  • 15:10
    Doc
    16:05
    Castle
  • 15:35
    Pawn Stars: Best Of
    16:30
    Two and a Half Men
  • 15:15
    A Place in the Sun
    16:10
    Property Brothers
  • 15:15
    24 Hours in Police Custody
    16:10
    World's Most Evil Killers
  • 13:22
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 15:35
    Kan ik het ook?
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:00
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    15:50
    Foodies & The City
  • 15:15
    All Creatures Great and Small
    16:10
    Grantchester
  • 15:05
    NCIS: Los Angeles
    16:55
    The Resident
  • 15:30
    Ivo op zondag
    16:25
    Ik mis je
  • 15:25
    Jongstof
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:40
    De Smurfen
    15:50
    Mojo Fliptop