Restaurants uit 'Ja, Chef!' draaien op volle toeren enkele weken na heropening

maandag 30 november 2020

Financieel blijft 2020 ook voor de toprestaurants in ons land een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw.

De vijf restaurants zijn opnieuw open en draaien op volle toeren. De eerste recensenten en foodbloggers zijn alweer van de partij. Fouten moeten vermeden worden. 'Perfectie is de maatstaf', zegt chef Pajtim Bajrami.


De koks vinden opnieuw geluk in lekkere producten en koken. Martijn Defauw van restaurant 'Rebelle' doet mee aan de kookwedstrijd 'Soilmates' waarbij ze vegetarische gerechten moeten maken met producten uit de tuin van 'Le Monde des Milles Couleurs’' Filip De Pauw kweekt allerlei zaken in zijn eigen tuin. 'Zo leer je over de smaken', vertelt hij ons.

Covid-19 zorgt opnieuw voor annulaties
Na enkele weken waarin meer mogelijk was voor de restaurants, gooit Covid-19 opnieuw roet in het eten. Filip De Pauw ziet bij zijn restaurant 'Jerom' in Antwerpen de annulaties toenemen. Lode De Roover staat dan weer voor een moeilijke beslissing. Trainen hij en zijn team nog verder voor de prestigieuze wedstrijd 'Bocuse D'Or Europe'? Het is belangrijk dat er duidelijkheid is. Alle chefs moeten ook in het oog houden welke gasten uit Antwerpen komen. Zij moeten op tijd thuis kunnen raken voor de avondklok!

Ook financieel blijft 2020 een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw. 'Natuurlijk hebben we ambitie om ook door te groeien in de gidsen, maar ik vind het belangrijker om nu te gaan voor een vol restaurant', verklaart Thijs Vervloet.

'Ja, Chef!', dinsdag 1 december om 20.35 uur op VIER.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Time:out' (VRT MAX)

Fré wil naar Ibiza vertrekken met Brecht én Julie en Milou. Daniël reageert niet goed op Rani’s plan. Tarik probeert Ellis op afstand te houden. Vera wil Louis weer aan haar kant krijgen.

'Time:Out', om 21.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:20
    NYPD Blue
    02:25
    De Branche-Expert
  • 00:55
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    01:30
    Geen uitzending
  • 01:00
    Anoniem
    01:10
    Geen uitzending
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:15
    Joe
    05:50
    Rediscovering Christmas
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:25
    De Tafel van Gert
    02:35
    Geen uitzending
  • 01:05
    Superman & Lois
    02:00
    How to Get Away With Murder
  • 00:40
    The Paddock
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:55
    Masterchef New Zealand
    02:05
    A Place in the Sun
  • 00:55
    Cold Case
    02:15
    Geen uitzending
  • 00:11
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Extra
  • 00:00
    Oh What A Night
    01:32
    Kan ik het ook?
  • 01:30
    Winterse Kost
    01:40
    De Dagschotel
  • 01:30
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:05
    London Kills
  • 01:05
    NCIS: Los Angeles
    02:05
    NCIS
  • 01:05
    Pauw & De Wit
    01:55
    EenVandaag
  • 01:25
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:00
    A Beautiful Mess
    01:55
    Welkom Terug