Restaurants uit 'Ja, Chef!' draaien op volle toeren enkele weken na heropening

maandag 30 november 2020

Financieel blijft 2020 ook voor de toprestaurants in ons land een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw.

De vijf restaurants zijn opnieuw open en draaien op volle toeren. De eerste recensenten en foodbloggers zijn alweer van de partij. Fouten moeten vermeden worden. 'Perfectie is de maatstaf', zegt chef Pajtim Bajrami.


De koks vinden opnieuw geluk in lekkere producten en koken. Martijn Defauw van restaurant 'Rebelle' doet mee aan de kookwedstrijd 'Soilmates' waarbij ze vegetarische gerechten moeten maken met producten uit de tuin van 'Le Monde des Milles Couleurs’' Filip De Pauw kweekt allerlei zaken in zijn eigen tuin. 'Zo leer je over de smaken', vertelt hij ons.

Covid-19 zorgt opnieuw voor annulaties
Na enkele weken waarin meer mogelijk was voor de restaurants, gooit Covid-19 opnieuw roet in het eten. Filip De Pauw ziet bij zijn restaurant 'Jerom' in Antwerpen de annulaties toenemen. Lode De Roover staat dan weer voor een moeilijke beslissing. Trainen hij en zijn team nog verder voor de prestigieuze wedstrijd 'Bocuse D'Or Europe'? Het is belangrijk dat er duidelijkheid is. Alle chefs moeten ook in het oog houden welke gasten uit Antwerpen komen. Zij moeten op tijd thuis kunnen raken voor de avondklok!

Ook financieel blijft 2020 een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw. 'Natuurlijk hebben we ambitie om ook door te groeien in de gidsen, maar ik vind het belangrijker om nu te gaan voor een vol restaurant', verklaart Thijs Vervloet.

'Ja, Chef!', dinsdag 1 december om 20.35 uur op VIER.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    De jaren 90 voor tieners
    21:55
    De repair shop
  • 20:35
    Disease X: Hunting the Next Pandemic
    21:35
    Rise of the Billionaires
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:20
    Met Vier in Bed
    22:10
    Telefacts Zomer
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:25
    Collateral Damage
  • 20:35
    Inglourious Basterds
    23:35
    The Hunting Party
  • 20:35
    The Misfits
    22:20
    America's Toughest Jails
  • 20:50
    De Bunker
    22:55
    ER
  • 21:10
    Raf en Ronny
    21:45
    Tegen de Sterren Op
  • 21:15
    Knokke Tof
    22:15
    Zeg Eens Euh
  • 20:35
    Gunpowder Milkshake
    22:40
    Friends
  • 20:35
    Aquaman
    23:10
    The Ark
  • 20:35
    Het Blok
    21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 21:15
    World's Most Evil Killers
  • 21:17
    CEO van mijn leven
    21:46
    Z-Nieuws
  • 21:12
    Zelf gedaan, goed gedaan
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:05
    Wordt aangekondigd
    22:25
    De Dagschotel
  • 21:00
    Marie Antoinette
    22:00
    Unforgotten
  • 20:35
    Hudson & Rex
    21:30
    The Resident
  • 20:35
    Van onschatbare waarde
    21:30
    AVROTROS Triviant
  • 21:25
    Dit is de kwestie
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:20
    Muziekfeest van het jaar 2024
    23:10
    A Beautiful Mess