Restaurants uit 'Ja, Chef!' draaien op volle toeren enkele weken na heropening

maandag 30 november 2020

Financieel blijft 2020 ook voor de toprestaurants in ons land een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw.

De vijf restaurants zijn opnieuw open en draaien op volle toeren. De eerste recensenten en foodbloggers zijn alweer van de partij. Fouten moeten vermeden worden. 'Perfectie is de maatstaf', zegt chef Pajtim Bajrami.


De koks vinden opnieuw geluk in lekkere producten en koken. Martijn Defauw van restaurant 'Rebelle' doet mee aan de kookwedstrijd 'Soilmates' waarbij ze vegetarische gerechten moeten maken met producten uit de tuin van 'Le Monde des Milles Couleurs’' Filip De Pauw kweekt allerlei zaken in zijn eigen tuin. 'Zo leer je over de smaken', vertelt hij ons.

Covid-19 zorgt opnieuw voor annulaties
Na enkele weken waarin meer mogelijk was voor de restaurants, gooit Covid-19 opnieuw roet in het eten. Filip De Pauw ziet bij zijn restaurant 'Jerom' in Antwerpen de annulaties toenemen. Lode De Roover staat dan weer voor een moeilijke beslissing. Trainen hij en zijn team nog verder voor de prestigieuze wedstrijd 'Bocuse D'Or Europe'? Het is belangrijk dat er duidelijkheid is. Alle chefs moeten ook in het oog houden welke gasten uit Antwerpen komen. Zij moeten op tijd thuis kunnen raken voor de avondklok!

Ook financieel blijft 2020 een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw. 'Natuurlijk hebben we ambitie om ook door te groeien in de gidsen, maar ik vind het belangrijker om nu te gaan voor een vol restaurant', verklaart Thijs Vervloet.

'Ja, Chef!', dinsdag 1 december om 20.35 uur op VIER.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

In de regio Auvergne runnen Gentenaars Christophe en Evelyne een drukke doorreiscamping, waar reizigers tot rust kunnen komen. Ex-mijnwerker Geert en Martine zijn de trotse eigenaars van hun camping in het zonnige Portugal.

'Vlaamse campings in het buitenland', om 21.20 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:35
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:50
    De popcast
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:25
    The Good Doctor
    02:40
    Geen uitzending
  • 00:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    09:45
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    How I Met Your Mother
    09:05
    Geen uitzending
  • 00:20
    MythBusters
    07:00
    Willy
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:30
    La Brea
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 23:55
    Oogappels
    02:10
    Geen uitzending
  • 00:40
    Fire Country
    02:20
    Geen uitzending
  • 00:10
    Seal Team
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    Come Dine with Me: The Professionals
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    FBI: International
    03:20
    Geen uitzending
  • 00:38
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    Hallo Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:35
    Meesterlijke Klassiekers
    02:05
    Culinair Thailand
  • 00:40
    Happy Valley
    03:00
    Father Brown
  • 00:55
    American Housewife
    02:30
    Below Deck
  • 22:20
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    02:10
    NOS Journaal
  • 01:00
    Ongehoord Nieuws
    08:20
    Natuur in de Cariben
  • 00:35
    Who's that girl