Restaurants uit 'Ja, Chef!' draaien op volle toeren enkele weken na heropening

maandag 30 november 2020

Financieel blijft 2020 ook voor de toprestaurants in ons land een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw.

De vijf restaurants zijn opnieuw open en draaien op volle toeren. De eerste recensenten en foodbloggers zijn alweer van de partij. Fouten moeten vermeden worden. 'Perfectie is de maatstaf', zegt chef Pajtim Bajrami.


De koks vinden opnieuw geluk in lekkere producten en koken. Martijn Defauw van restaurant 'Rebelle' doet mee aan de kookwedstrijd 'Soilmates' waarbij ze vegetarische gerechten moeten maken met producten uit de tuin van 'Le Monde des Milles Couleurs’' Filip De Pauw kweekt allerlei zaken in zijn eigen tuin. 'Zo leer je over de smaken', vertelt hij ons.

Covid-19 zorgt opnieuw voor annulaties
Na enkele weken waarin meer mogelijk was voor de restaurants, gooit Covid-19 opnieuw roet in het eten. Filip De Pauw ziet bij zijn restaurant 'Jerom' in Antwerpen de annulaties toenemen. Lode De Roover staat dan weer voor een moeilijke beslissing. Trainen hij en zijn team nog verder voor de prestigieuze wedstrijd 'Bocuse D'Or Europe'? Het is belangrijk dat er duidelijkheid is. Alle chefs moeten ook in het oog houden welke gasten uit Antwerpen komen. Zij moeten op tijd thuis kunnen raken voor de avondklok!

Ook financieel blijft 2020 een zware dobber. 'We hebben met moeite vijftig euro om schoenen te kopen', vertelt Filip De Pauw. 'Natuurlijk hebben we ambitie om ook door te groeien in de gidsen, maar ik vind het belangrijker om nu te gaan voor een vol restaurant', verklaart Thijs Vervloet.

'Ja, Chef!', dinsdag 1 december om 20.35 uur op VIER.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    02:00
    VRT NWS laat
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:49
    Rintje
    05:15
    Geen uitzending
  • 09:45
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 02:10
    Geen uitzending
    09:50
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Ozark Law
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 09:45
    Modern Family
    02:05
    Geen uitzending
  • 09:15
    Leverage: Redemption
    02:45
    Geen uitzending
  • 09:15
    Interior Design Masters
    02:40
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 09:10
    Killer at the Crime Scene
    02:25
    Geen uitzending
  • 09:25
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:49
    Het zelfbouwhuis
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:50
    Wordt aangekondigd
    02:20
    Open Vuur
  • 09:10
    Midsomer Murders
    02:00
    Agatha Christie's Marple
  • 09:30
    American Housewife
    02:20
    Grey's Anatomy
  • 09:45
    NOS Journaal
    02:10
    NOS WK Avond
  • 09:35
    Zentijd
    02:45
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:50
    Nelli en Nora
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal