Pure nostalgie met een jonge Koen Wauters op VTM GOLD

De 29-jarige Koen Wauters als centrale gast in 'Het Mooiste Moment'. Voor veel Clouseau-fans een niet te missen afspraak. En dat is niet het enige programma met Koen dat je dit weekend opnieuw kan ontdekken op VTM GOLD.
'Het Mooiste Moment' is opnieuw genieten van vakman Luc Appermont die nietsvermoedende Bekende Vlamingen uitnodigt in zijn studio om hun carrière te huldigen. Vrienden en familie van de BV getuigen openhartig. VTM GOLD herhaalt nu het allereerste seizoen uit 1996 met oa. Koen Wauters, Greet Rouffaer, Bert Anciaux en Will Tura als centrale gasten. Een aanrader voor wie nog eens wil genieten van échte jaren '90-televisie.
Maar VTM GOLD heeft nog meer Koen Wauters in petto. Zo is er dit weekend ook de 'Super 50' uit 1990, gepresenteerd door de Francesca Vanthielen en Koen Wauters. Een overzicht van de 50 populairste hits van dat moment.
En ook 'Binnen Zonder Bellen' kan je terug ontdekken. Koen Wauters viel in 1997 letterlijk binnen bij de Vlaamse kijker. Iedere week zat een kijker vanuit zijn bed of zetel plots in de liveshow van Koen, werd een BV beetgenomen of kreeg iemand uit het publiek de treiterdouche over zich heen. Een pure amusementsshow met Koen Wauters op zijn best.
Funfact: Ook 'Pak De Poen' was een vaste rubriek, een knipoog naar de hilarisch foutgelopen 'Pak De Poen-show' van de toenmalige BRT. Maar Koen kreeg een koekje van eigen deeg en beleefde hij een eigen 'Pak De Poen'-moment. Tijdens zijn eerste show liep het telefoonspelletje helemaal fout. Hij maakte 3x op rij de fout om het telefoonnummer van een mogelijke winnaar duidelijk in beeld te tonen. Hierdoor was de lijn keer op keer bezet en moest hij het telefoonspelletje afblazen.
'Het Mooiste Moment', de 'Super 50' en 'Binnen Zonder Bellen' dit weekend op VTM GOLD maar ook het volledige seizoen op VTMGO. Ontdek in de tv-gids alle programma's van VTM GOLD!
Lees ook:
Terug bij VTM GOLD: 'Ons Geluk', Vlaamse topreeks naar het werk van Gerard Walschap
Vanaf maandag op je tv: VTM GOLD
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 16 april 2026
- Nieuwe serie 'About Face' vanaf zaterdag op TLC
- 'Daar Zijn Beelden Van': een hilarische duik in 70 jaar VRT-geschiedenis
- Dit zijn de artiesten van het nieuwe seizoen 'Beste Zangers'
- Play brengt de zondagochtendnostalgie van Samson en Gert eenmalig terug met originele aflevering
- Dit zie je zaterdag in 'Kassa'
- Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice': 'Deze song is vocaal het strafste dat er tussen zit'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug!
Kijktip van de dag

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.
'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.




































