Pure nostalgie met een jonge Koen Wauters op VTM GOLD

De 29-jarige Koen Wauters als centrale gast in 'Het Mooiste Moment'. Voor veel Clouseau-fans een niet te missen afspraak. En dat is niet het enige programma met Koen dat je dit weekend opnieuw kan ontdekken op VTM GOLD.
'Het Mooiste Moment' is opnieuw genieten van vakman Luc Appermont die nietsvermoedende Bekende Vlamingen uitnodigt in zijn studio om hun carrière te huldigen. Vrienden en familie van de BV getuigen openhartig. VTM GOLD herhaalt nu het allereerste seizoen uit 1996 met oa. Koen Wauters, Greet Rouffaer, Bert Anciaux en Will Tura als centrale gasten. Een aanrader voor wie nog eens wil genieten van échte jaren '90-televisie.
Maar VTM GOLD heeft nog meer Koen Wauters in petto. Zo is er dit weekend ook de 'Super 50' uit 1990, gepresenteerd door de Francesca Vanthielen en Koen Wauters. Een overzicht van de 50 populairste hits van dat moment.
En ook 'Binnen Zonder Bellen' kan je terug ontdekken. Koen Wauters viel in 1997 letterlijk binnen bij de Vlaamse kijker. Iedere week zat een kijker vanuit zijn bed of zetel plots in de liveshow van Koen, werd een BV beetgenomen of kreeg iemand uit het publiek de treiterdouche over zich heen. Een pure amusementsshow met Koen Wauters op zijn best.
Funfact: Ook 'Pak De Poen' was een vaste rubriek, een knipoog naar de hilarisch foutgelopen 'Pak De Poen-show' van de toenmalige BRT. Maar Koen kreeg een koekje van eigen deeg en beleefde hij een eigen 'Pak De Poen'-moment. Tijdens zijn eerste show liep het telefoonspelletje helemaal fout. Hij maakte 3x op rij de fout om het telefoonnummer van een mogelijke winnaar duidelijk in beeld te tonen. Hierdoor was de lijn keer op keer bezet en moest hij het telefoonspelletje afblazen.
'Het Mooiste Moment', de 'Super 50' en 'Binnen Zonder Bellen' dit weekend op VTM GOLD maar ook het volledige seizoen op VTMGO. Ontdek in de tv-gids alle programma's van VTM GOLD!
Lees ook:
Terug bij VTM GOLD: 'Ons Geluk', Vlaamse topreeks naar het werk van Gerard Walschap
Vanaf maandag op je tv: VTM GOLD
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Talpa Network en ZDF Studios verlengen hun samenwerking omtrent de populaire SOKO-misdaadseries
- Kijkcijfers: dinsdag 17 februari 2026
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- 'The Beckham Feud: Truth & Lies' donderdag bij TLC
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play?
Kijktip van de dag

Met uitzicht op het Grootste Lichtpunt tegen Kanker in De Schorre in Boom luistert Siska Schoeters naar verhalen van bekende en onbekende mensen die met kanker kampen. We ontdekken hoe lama’s helpen om kanker te bestrijden, dj Vincent Fierens en de leden van de dansende lotgenotengroep Esperanza doorbreken het taboe op kanker in de schaamstreek, en Goedele Wachters en Geert De Vlieger zijn klaar om 1.000 kilometer te fietsen voor Kom op tegen Kanker.
'Lichtpuntjes tegen Kanker', om 21.35 uur op VRT 1.




































