Primeur in 'Blind Gekocht': een budget van 1 miljoen euro!

woensdag 30 maart 2022
Foto: Play4 - © SBS Belgium 2022

Na jaren zelf een huis te zoeken, beslissen om al je spaarcenten over te laten aan drie experten: Bart, Béa en Kelly – dat is de gekende formule van 'Blind Gekocht'! In het vierde seizoen verwelkomt Play4 naast zeven duo's, ook een nieuwe presentator: Jani Kazaltzis!

Samen met makelaar Béa Vandendael en interieurarchitecten Kelly Claessens en Bart Appeltans gaat Jani op zoek naar dat ene droomhuis dat de duo's zelf maar niet te pakken krijgen. De kersverse eigenaars krijgen hun woning pas te zien nadat de experten het voor hen hebben gekocht.


Caroline (42) & Filip (40): op zoek naar een droomhuis voor 1 miljoen euro!
Caroline: 'Voor mij was het even met de voeten op de grond dat het geen nieuwbouwwoning zal zijn.'

Jani gaat op bezoek bij Filip en Caroline, zij wonen samen samen met dochters Julie (8), Marie (7) en zoon Thomas (19) in Grobbendonk. Filip en Caroline zijn ondernemers in hart en nieren: op een terrein in Heusden-Zolder baten ze sinds vier jaar de grootste binnenspeeltuin van de Benelux – Tarzan en Jane – uit die ze volledig van nul uit de grond stampten. Enkele jaren geleden bouwden ze hun droomwoning in Grobbendonk: een moderne pastoriewoning met alles erop en eraan. Als rasechte ondernemers besteden Caroline en Filip lange dagen in hun zaak, tijd voor vakantie is er niet echt. Om de drukke dagen te compenseren houden ze van ontspanning in huis: hun huidige woning is uitgerust met zwembad, fitnessruimte, cinemazaal en biljartplaats. Een ideale woning, alleen bevindt de woning zich te ver van hun zaak waardoor er weinig tijd overblijft om samen te genieten met hun kinderen.


Béa: 'Ik vraag me af of 1 miljoen euro wel genoeg is om aan hun wensen te voldoen, ik vrees er een beetje voor.'

Caroline en Filip gaan op zoek naar een nieuwe woning op maximaal 15 minuten van hun zaak zodat ze meer tijd kunnen doorbrengen met hun kinderen. Het ambitieuze ondernemerskoppel weet wat ze willen: een ruime open bebouwing met vier slaapkamers, een studio voor hun zoon, een zwembad voor de kinderen en een ruime tuin. Béa krijgt voor het realiseren van hun droomhuis het hoogste bedrag ooit in de geschiedenis van 'Blind Gekocht': 1.000.000 euro!

Aisha (31) & Robin (39): de hopeloze zoektocht in het Gentse voor 350.000 euro
Jani maakt ook kennis met het goedlachse koppel Aisha en Robin, zij wonen samen met hun zoontjes Otis (3,5) en Morris (15 maanden) aan de rand van Gent. Ze huren al jaren een appartement in het centrum van Gent maar dat is sinds de komst van hun zonen te klein en te luidruchtig. 'Achteraan is er een opnamestudio waar muziekgroepen zoals o.a. Arsenal en Arno muziek opnemen.' Daarnaast droomt Robin ook van een vrijstaande garage bij de woning, want hij is de trotse eigenaar van een oldtimer BMW die hij oplapte. Aisha en Robin weten wat ze willen: een half open bebouwing, zuidgerichte tuin, oprit met plaats voor 2 auto's, 3 slaapkamers, ruime leefruimte met open keuken. En liefst op fietsafstand van Gent.

Maar na drie jaar lang ongeveer elk weekend huizen te bezoeken, zitten ze met hun handen in het haar. Ook hier zal Béa alles uit de kast moeten halen: '350.000 euro rond de stand Gent, instapklaar? Wish me luck hé! Wat koop je voor 350.000 euro? Een te renoveren pand.'

'Blind Gekocht', donderdag 31 maart om 20.40 uur op Play4.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Is't gelukt?' met Sven de Leijer

Fien Germijns, Ward Lemmelijn, Annemie Struyf, Bart Cannaerts, Birgit Aertgeerts, Mohsin Abbas, Stephanie Planckaert en Timon Verbeeck moesten het afgelopen jaar in alle discretie uitdagingen tot een goed einde brengen. Elke aflevering stellen drie van hen hun uitdaging voor aan hun tegenspelers, die moeten inschatten of het wel of niet gelukt is. In de studio krijgen ze voor het eerst beelden te zien van elkaars uitdagingen.

'Is 't Gelukt?', om 20.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Zomerbeelden
    12:00
    De Zevende Dag
  • 08:00
    Zomerbeelden
    16:50
    Mammals
  • 11:25
    Vos en Haas
    11:40
    Sarah zingt
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:55
    De Mutti's
  • 10:40
    Een huis vol
    11:40
    Champions League Magazine
  • 05:30
    Geen uitzending
    13:35
    Grosse Pointe Garden Society
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:20
    Airwolf
  • 09:30
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:15
    Meesterlijke Klassiekers
    11:45
    Fingerfood
  • 11:15
    Superman & Lois
    12:10
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:45
    Geen uitzending
    11:45
    Most Outrageous Crimes
  • 11:15
    A Place in the Sun
    12:15
    Op hete kolen
  • 11:00
    Hailey Dean Mystery: Deadly Estate
    12:30
    Accident, Suicide, or Murder
  • 11:27
    Z-Weekoverzicht
    12:00
    Trends Talk
  • 11:26
    De perfecte badkamer
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 11:00
    Open Vuur
    11:35
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 11:30
    Father Brown
    12:25
    Darby and Joan
  • 10:50
    NCIS
    18:05
    Scandal
  • 11:05
    Zussen
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:30
    EO Metterdaad
    11:40
    De Verandering
  • 11:25
    Mojo Fliptop
    11:35
    Lassie Animated