Primeur in 'Blind Gekocht': een budget van 1 miljoen euro!

woensdag 30 maart 2022
Foto: Play4 - © SBS Belgium 2022

Na jaren zelf een huis te zoeken, beslissen om al je spaarcenten over te laten aan drie experten: Bart, Béa en Kelly – dat is de gekende formule van 'Blind Gekocht'! In het vierde seizoen verwelkomt Play4 naast zeven duo's, ook een nieuwe presentator: Jani Kazaltzis!

Samen met makelaar Béa Vandendael en interieurarchitecten Kelly Claessens en Bart Appeltans gaat Jani op zoek naar dat ene droomhuis dat de duo's zelf maar niet te pakken krijgen. De kersverse eigenaars krijgen hun woning pas te zien nadat de experten het voor hen hebben gekocht.


Caroline (42) & Filip (40): op zoek naar een droomhuis voor 1 miljoen euro!
Caroline: 'Voor mij was het even met de voeten op de grond dat het geen nieuwbouwwoning zal zijn.'

Jani gaat op bezoek bij Filip en Caroline, zij wonen samen samen met dochters Julie (8), Marie (7) en zoon Thomas (19) in Grobbendonk. Filip en Caroline zijn ondernemers in hart en nieren: op een terrein in Heusden-Zolder baten ze sinds vier jaar de grootste binnenspeeltuin van de Benelux – Tarzan en Jane – uit die ze volledig van nul uit de grond stampten. Enkele jaren geleden bouwden ze hun droomwoning in Grobbendonk: een moderne pastoriewoning met alles erop en eraan. Als rasechte ondernemers besteden Caroline en Filip lange dagen in hun zaak, tijd voor vakantie is er niet echt. Om de drukke dagen te compenseren houden ze van ontspanning in huis: hun huidige woning is uitgerust met zwembad, fitnessruimte, cinemazaal en biljartplaats. Een ideale woning, alleen bevindt de woning zich te ver van hun zaak waardoor er weinig tijd overblijft om samen te genieten met hun kinderen.


Béa: 'Ik vraag me af of 1 miljoen euro wel genoeg is om aan hun wensen te voldoen, ik vrees er een beetje voor.'

Caroline en Filip gaan op zoek naar een nieuwe woning op maximaal 15 minuten van hun zaak zodat ze meer tijd kunnen doorbrengen met hun kinderen. Het ambitieuze ondernemerskoppel weet wat ze willen: een ruime open bebouwing met vier slaapkamers, een studio voor hun zoon, een zwembad voor de kinderen en een ruime tuin. Béa krijgt voor het realiseren van hun droomhuis het hoogste bedrag ooit in de geschiedenis van 'Blind Gekocht': 1.000.000 euro!

Aisha (31) & Robin (39): de hopeloze zoektocht in het Gentse voor 350.000 euro
Jani maakt ook kennis met het goedlachse koppel Aisha en Robin, zij wonen samen met hun zoontjes Otis (3,5) en Morris (15 maanden) aan de rand van Gent. Ze huren al jaren een appartement in het centrum van Gent maar dat is sinds de komst van hun zonen te klein en te luidruchtig. 'Achteraan is er een opnamestudio waar muziekgroepen zoals o.a. Arsenal en Arno muziek opnemen.' Daarnaast droomt Robin ook van een vrijstaande garage bij de woning, want hij is de trotse eigenaar van een oldtimer BMW die hij oplapte. Aisha en Robin weten wat ze willen: een half open bebouwing, zuidgerichte tuin, oprit met plaats voor 2 auto's, 3 slaapkamers, ruime leefruimte met open keuken. En liefst op fietsafstand van Gent.

Maar na drie jaar lang ongeveer elk weekend huizen te bezoeken, zitten ze met hun handen in het haar. Ook hier zal Béa alles uit de kast moeten halen: '350.000 euro rond de stand Gent, instapklaar? Wish me luck hé! Wat koop je voor 350.000 euro? Een te renoveren pand.'

'Blind Gekocht', donderdag 31 maart om 20.40 uur op Play4.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Verhulstjes in Saint-Tropez' (Play4)

De Verhulstjes vertrekken op welverdiende vakantie naar Saint-Tropez. Maar eerst moet er flink wat ingepakt worden. Marie toont zich specialist in het volproppen van reiskoffers. Gert vraagt zich af waarom er in godsnaam een staanlamp mee moet. Viktor eet meteen alle voorgesmeerde sandwiches op en Ellen is druk in de weer om de reis voor Leo en Marcel zo aangenaam mogelijk te maken. En dan moeten ze nog afscheid nemen van Martine.

'De Verhulstjes Saint-Tropez', om 19.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 13:00
    Radio 1: Sporza Tour
    17:10
    Murnau - In the Shadow of Nosferatu
  • 12:45
    GameKeepers
    13:10
    Ninja Express
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 12:30
    Achter gesloten deuren
    13:15
    Blind Getrouwd USA
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:30
    The Goldbergs
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:20
    Stargate SG-1
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 13:00
    Het Blok
    13:55
    Blind Gekocht
  • 12:30
    NCIS
    13:20
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:50
    Storage Wars
    13:55
    Highway Thru Hell
  • 12:25
    Botched
    13:20
    Top op het bot: Het Varken
  • 12:25
    My Boyfriend, My Rapist: The Secret Footage
    13:20
    Murdered at First Sight
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:50
    Ver Gevorderd
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 12:45
    Open Vuur
    13:30
    Lekker Messy
  • 13:00
    Beyond Paradise
    14:05
    Grantchester
  • 12:35
    Grey's Anatomy
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:20
    NOS Tour de France 2026
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:20
    Adieu! volgende kaart
  • 13:01
    Olga da Polga
    13:13
    Zin in Zappelin