Primeur in 'Blind Gekocht': een budget van 1 miljoen euro!

woensdag 30 maart 2022

Na jaren zelf een huis te zoeken, beslissen om al je spaarcenten over te laten aan drie experten: Bart, Béa en Kelly – dat is de gekende formule van 'Blind Gekocht'! In het vierde seizoen verwelkomt Play4 naast zeven duo's, ook een nieuwe presentator: Jani Kazaltzis!

Samen met makelaar Béa Vandendael en interieurarchitecten Kelly Claessens en Bart Appeltans gaat Jani op zoek naar dat ene droomhuis dat de duo's zelf maar niet te pakken krijgen. De kersverse eigenaars krijgen hun woning pas te zien nadat de experten het voor hen hebben gekocht.


Caroline (42) & Filip (40): op zoek naar een droomhuis voor 1 miljoen euro!
Caroline: 'Voor mij was het even met de voeten op de grond dat het geen nieuwbouwwoning zal zijn.'

Jani gaat op bezoek bij Filip en Caroline, zij wonen samen samen met dochters Julie (8), Marie (7) en zoon Thomas (19) in Grobbendonk. Filip en Caroline zijn ondernemers in hart en nieren: op een terrein in Heusden-Zolder baten ze sinds vier jaar de grootste binnenspeeltuin van de Benelux – Tarzan en Jane – uit die ze volledig van nul uit de grond stampten. Enkele jaren geleden bouwden ze hun droomwoning in Grobbendonk: een moderne pastoriewoning met alles erop en eraan. Als rasechte ondernemers besteden Caroline en Filip lange dagen in hun zaak, tijd voor vakantie is er niet echt. Om de drukke dagen te compenseren houden ze van ontspanning in huis: hun huidige woning is uitgerust met zwembad, fitnessruimte, cinemazaal en biljartplaats. Een ideale woning, alleen bevindt de woning zich te ver van hun zaak waardoor er weinig tijd overblijft om samen te genieten met hun kinderen.


Béa: 'Ik vraag me af of 1 miljoen euro wel genoeg is om aan hun wensen te voldoen, ik vrees er een beetje voor.'

Caroline en Filip gaan op zoek naar een nieuwe woning op maximaal 15 minuten van hun zaak zodat ze meer tijd kunnen doorbrengen met hun kinderen. Het ambitieuze ondernemerskoppel weet wat ze willen: een ruime open bebouwing met vier slaapkamers, een studio voor hun zoon, een zwembad voor de kinderen en een ruime tuin. Béa krijgt voor het realiseren van hun droomhuis het hoogste bedrag ooit in de geschiedenis van 'Blind Gekocht': 1.000.000 euro!

Aisha (31) & Robin (39): de hopeloze zoektocht in het Gentse voor 350.000 euro
Jani maakt ook kennis met het goedlachse koppel Aisha en Robin, zij wonen samen met hun zoontjes Otis (3,5) en Morris (15 maanden) aan de rand van Gent. Ze huren al jaren een appartement in het centrum van Gent maar dat is sinds de komst van hun zonen te klein en te luidruchtig. 'Achteraan is er een opnamestudio waar muziekgroepen zoals o.a. Arsenal en Arno muziek opnemen.' Daarnaast droomt Robin ook van een vrijstaande garage bij de woning, want hij is de trotse eigenaar van een oldtimer BMW die hij oplapte. Aisha en Robin weten wat ze willen: een half open bebouwing, zuidgerichte tuin, oprit met plaats voor 2 auto's, 3 slaapkamers, ruime leefruimte met open keuken. En liefst op fietsafstand van Gent.

Maar na drie jaar lang ongeveer elk weekend huizen te bezoeken, zitten ze met hun handen in het haar. Ook hier zal Béa alles uit de kast moeten halen: '350.000 euro rond de stand Gent, instapklaar? Wish me luck hé! Wat koop je voor 350.000 euro? Een te renoveren pand.'

'Blind Gekocht', donderdag 31 maart om 20.40 uur op Play4.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Home sweet home: Vlamingen in Amerika' (VRT 1)

Twintiger Emma trok naar Hawaii voor haar studies en verloor er haar hart aan surfen. Haar buurman en mede-Belg George vocht voor de VS in Irak en Afghanistan. Het duo neemt Karine mee in de wondere wereld van het prachtige eiland. Onder meer surfen, met haaien duiken en een ontroerend bezoek aan Pearl Harbor staan op het programma.

'Home Sweet Home: Vlamingen in Amerika', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:00
    Onder ons: crimi
    01:30
    Nachtlus
  • 21:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:10
    Kotmadam Sergeant
    01:20
    NYPD Blue
  • 00:25
    Blind Getrouwd UK
    02:00
    Geen uitzending
  • 01:10
    The Big Bang Theory
    01:45
    Geen uitzending
  • 00:25
    Caught on Dashcam
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:00
    Jingle All the Way to Love
    01:40
    Joe
  • 00:45
    SOS Piet
    01:20
    Geen uitzending
  • 01:10
    Zeg Eens Euh
    02:05
    De Tafel van Tine
  • 01:10
    Superman & Lois
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:15
    Hawaii Five-0
    01:15
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 01:00
    Masterchef New Zealand
    02:55
    Geen uitzending
  • 00:35
    Cold Case
    02:10
    Geen uitzending
  • 00:20
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:05
    Kan ik het ook?
    01:20
    Hobbyklus
  • 00:50
    Vanavond bij ons
    01:30
    Puur Oosters - Japans
  • 00:40
    Miss Scarlet and the Duke
    01:30
    London Kills
  • 01:10
    Burn Notice
    01:55
    Below Deck Down Under
  • 00:55
    Pauw & De Wit
    01:45
    EenVandaag
  • 00:35
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:00
    Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg
    01:55
    NPO Doc: Eindeloos gepest - het verhaal van Rien