Play Sports zet de kerstvakantie goed in

woensdag 19 december 2018

Midweekvoetbal in binnen- en buitenland, twee veldritklassiekers, toppers in het volleybal en een nieuwe aflevering van 'Belga Sport'! Geen betere manier om de kerstvakantie in te zetten dan met een hele reeks sportaffiches van het hoogste niveau.

Op het menu staan onder meer heel wat duels uit de hoogste klasse van het voetbal. In het weekend, maar ook tijdens de week worden er enkele sappige duels uitgevochten, dit zowel in binnen- als buitenland.


Een overvloed aan voetbal dus, maar uiteraard laten we ook de liefhebbers van andere sporten niet in de kou staan. Zo staan er volgende week onder andere twee veldritwedstrijden op het programma. In het weekend maken de renners zich op voor de wereldbeker in namen, een iconische cross op de flanken van de citadel. Op woensdag trekken de renners naar Heusden-Zolder waar we op zoek gaan naar een opvolger voor Mathieu Van der Poel.

Ook in de zaal worden er weer enkele spannende wedstrijden afgewerkt. In het basket krijgen we zowel de clash tussen Oostende en Brussels, als het duel tussen Brussels en Aalst voorgeschoteld.

In het volleybal volgen we het Europese avontuur van Roeselare in de Champions League volleybal. Daarin nemen ze het op tegen het Russische Zenit-Kazan. Daarnaast staat ook de terugmatch van de Euromillions Volley Cup op het programma. Zal Maaseik de 3-1 nederlaag uit de heenmatch nog kunnen rechtzetten? Het antwoord ontdekt u zaterdag.

Tot slot is er een nieuwe aflevering van Belga Sport. Deze keer komt de carrière van veldritlegende Roland Liboton aan bod.

Kortom, een hele resem prachtaffiches om je kerstvakantie goed mee te beginnen!

Voor meer info: ga naar playsports.be.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Stef Wauters (VTM NIEUWS)

Exact 1 jaar na de eedaflegging van Donald Trump blikt VTM NIEUWS terug op een verrassend, boeiend en soms ronduit hallucinant jaar. Een jaar met een wereldwijde handelsoorlog, een inval in Venezuela, bombardementen in Iran, ruzie met Oekraïne en de NAVO-bondgenoten en een vredesakkoord in Gaza. Gaat de storm liggen of woedt hij in 2026 nog heviger? En wat is de impact op ons leven? Exporten beantwoorden uw vragen over de Amerikaanse en wereldpolitiek.

'VTM NIEUWS Special: 1 jaar Trump', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Journaallus
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 00:05
    90 minutes
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    07:00
    Sam & Julia
  • 01:20
    Gooische Vrouwen
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 01:50
    The Big Bang Theory
    11:50
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:05
    Baywatch
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:50
    De Tafel van Gert
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 01:45
    FBI
    06:45
    Friends
  • 01:50
    Running Wild With Bear Grylls
    12:45
    See
  • 01:25
    Embarrassing Bodies
    13:45
    De Chalet aan zee
  • 01:15
    Big Sky
    12:20
    Vanished: The Lucie Blackman Mystery
  • 23:47
    De CFO podcast
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:48
    Zo doe je het!
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 01:45
    Guillaume's Paris
  • 01:40
    The Wives
    06:55
    Death in Paradise
  • 01:15
    Transplant
    12:45
    Storage Wars
  • 01:10
    Pauw & De Wit
    13:00
    NOS Journaal
  • 01:05
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 01:25
    Eva
    12:55
    Saïd & Anna