Play Sports zet de kerstvakantie goed in

woensdag 19 december 2018

Midweekvoetbal in binnen- en buitenland, twee veldritklassiekers, toppers in het volleybal en een nieuwe aflevering van 'Belga Sport'! Geen betere manier om de kerstvakantie in te zetten dan met een hele reeks sportaffiches van het hoogste niveau.

Op het menu staan onder meer heel wat duels uit de hoogste klasse van het voetbal. In het weekend, maar ook tijdens de week worden er enkele sappige duels uitgevochten, dit zowel in binnen- als buitenland.


Een overvloed aan voetbal dus, maar uiteraard laten we ook de liefhebbers van andere sporten niet in de kou staan. Zo staan er volgende week onder andere twee veldritwedstrijden op het programma. In het weekend maken de renners zich op voor de wereldbeker in namen, een iconische cross op de flanken van de citadel. Op woensdag trekken de renners naar Heusden-Zolder waar we op zoek gaan naar een opvolger voor Mathieu Van der Poel.

Ook in de zaal worden er weer enkele spannende wedstrijden afgewerkt. In het basket krijgen we zowel de clash tussen Oostende en Brussels, als het duel tussen Brussels en Aalst voorgeschoteld.

In het volleybal volgen we het Europese avontuur van Roeselare in de Champions League volleybal. Daarin nemen ze het op tegen het Russische Zenit-Kazan. Daarnaast staat ook de terugmatch van de Euromillions Volley Cup op het programma. Zal Maaseik de 3-1 nederlaag uit de heenmatch nog kunnen rechtzetten? Het antwoord ontdekt u zaterdag.

Tot slot is er een nieuwe aflevering van Belga Sport. Deze keer komt de carrière van veldritlegende Roland Liboton aan bod.

Kortom, een hele resem prachtaffiches om je kerstvakantie goed mee te beginnen!

Voor meer info: ga naar playsports.be.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Radio 2 Eregalerij 2025

Isabelle A wordt geëerd voor ‘Een leven vol muziek’. Daarnaast zijn er optredens van Bart Peeters, K3, Gustaph en Nathalie Meskens. Ook het iconische nummer ‘Je t’adore’ van Kate Ryan kreeg zijn verdiende plekje in de Eregalerij. Het slotmoment is een pakkend eerbetoon aan Fred Bekky van The Pebbles met een gezamenlijke uitvoering van 'Seven Horses in the Sky'.

'Radio 2 Eregalerij 2025', om 21.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:55
    Radio 2 Top 2000
    01:55
    Live live live: de strafste optredens
  • 09:00
    De Tijdloze 100
    01:00
    Pet Shop Boys Dreamworld: The Greatest Hits Live at the Royal Arena Copenhagen
  • 17:30
    United compilaties
    04:50
    Geen uitzending
  • 16:35
    De Film van het Jaar
    01:25
    Kan ik het ook?
  • 17:35
    Achter gesloten deuren
    02:45
    Geen uitzending
  • 17:40
    Angel
    01:00
    S.W.A.T.
  • 17:05
    Xena: Warrior Princess
    01:20
    Geen uitzending
  • 17:40
    Five More Minutes: Moments Like These
    01:35
    JOE XMAS
  • 17:20
    SOS Piet
    01:35
    Geen uitzending
  • 16:55
    Huizenjagers
    01:45
    Play kerst haardvuur 2025
  • 16:55
    Walker
    01:30
    New Amsterdam
  • 17:15
    The Simpsons
    02:20
    Customer Wars
  • 17:20
    A European Christmas
    02:20
    Play kerst haardvuur 2025
  • 16:55
    The First 48 Presents Critical Minutes
    01:15
    My Life is Murder
  • 13:26
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:37
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 17:25
    Loïc: Zot van Koken
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:00
    All Creatures Great and Small
    01:25
    Beyond Paradise
  • 16:50
    American Pickers
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:10
    Tijd voor MAX Oudejaarsshow
    01:15
    Peter Pannekoek: Oudejaarsconference 2025
  • 17:00
    De rendierenfamilie & ik
    01:35
    MAX Muziekspecial - Bouke & The ElvisMatters Band
  • 17:25
    Het Grote Junior Songfestival Concert 2025
    02:35
    Muziekfeest van het Jaar 2025