Pijnlijke vuurdoop voor nieuwe 'Blind Gekocht'-experten: 'Dit is disgusting'

maandag 21 april 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

'Blind Gekocht' trapt het nieuwe seizoen af in Brussel, waar tortelduifjes Lenna en Narek op zoek zijn naar een authentiek appartement met karakter, veel lichtinval, een terras en... een goede EPC.

En dat liefst allemaal voor een budget van 420.000 euro. Wie thuis is in de Belgische hoofdstad weet dat de immomarkt er bikkelhard is. De Brusselse vuurdoop zorgt dan ook voor de nodige stress bij gloednieuwe experten Daan Alferink en Sophie Beguin. Niet onterecht, zo blijkt, want het koppel is niet opgezet met hun nieuwe appartement: 'De view is zot, maar als we dat hier zelf bezocht hadden, zou het direct een ‘nee’ zijn. Dit parketpatroon is disgusting.' Makelaar Sophie is er het hart van in: 'Daar kan ik echt niet bij. Ze hebben een karakterpand gevraagd…'


Bovendien valt interieurstylist Daan ook niet meteen in de smaak bij Lenna. Haar boodschap aan zijn adres is duidelijk: 'Ik ben in shock. Je hebt een mooie stijl, maar het is niet onze stijl. Dorien is gewoon copy-paste mijn Pinterest-bord. Als je je wil uitleven met kleur, doe dat dan maar met iets wat we daarna gewoon kunnen oververven en liefst niet in de keuken of de badkamer.' Ook Daan is duidelijk in shock: 'De aambeien springen in mijn reet. Dit wordt echt vreselijk.'

Jani en co starten ook hun zoektocht naar een kangoeroewoning. Laurens (30) en Fien (30) dromen ervan om samen onder één dak te wonen met Eddy (78) en Tilly (78), de grootouders van Laurens. Samen met hun twee dochtertjes zijn het geen twee, geen vier, maar wel zes handen op één buik. Wanneer Laurens' grootvader te horen kreeg dat hij prostaatkanker heeft, was het een trigger om zoveel mogelijk tijd te spenderen met elkaar. En ook de twee dochtertjes van Laurens en Fien staan te popelen om zich nóg meer te laten verwennen door oma Tilly en opa Eddy.

'Blind Gekocht', maandag 21 april om 21.15 uur op Play4 en GoPlay.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.

'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:15
    Sisters
    00:10
    Journaallus
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    00:00
    Nachtlus
  • 06:25
    Simon
    21:45
    Geen uitzending
  • 06:25
    Kabouter Plop
    01:20
    Geen uitzending
  • 02:15
    Geen uitzending
    07:20
    Urk!
  • 06:00
    Qmusic
    01:25
    Geen uitzending
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    01:45
    De Container Cup
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:55
    This Is Us
  • 06:20
    Brooklyn Nine-Nine
    01:25
    Bar Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:25
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:15
    FBI
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:20
    De ambachter
    00:00
    Oh What A Night
  • 06:05
    Hidden Gems
    02:00
    A la carte
  • 06:00
    Mrs Sidhu Investigates
    01:20
    DCI Banks
  • 06:25
    Make You Laugh Out Loud
    01:40
    Scrubs
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    02:00
    EenVandaag
  • 01:40
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:20
    Sesamstraat
    01:55
    Je Zal Het Maar Hebben Special