Peter Van Asbroeck op vliegmissie in 'Stukken van Mensen'

zondag 10 februari 2019

In de derde aflevering van 'Stukken van Mensen' hopen de experten opnieuw bijzondere dingen te kunnen kopen aan een zacht prijsje.

Al hoopt Peter Van Asbroeck toch vooral veel geld te krijgen voor zijn uniek stuk: een Hamilton-propeller van een Boeing Stearman. 'Ik ben eigenlijk op missie, want afgelopen zomer is er in de Aeroclub van Brasschaat, waar ik zelf ook lid van ben, een hangar volledig afgebrand. Na de vele benefietacties vond ik het een ongelooflijke opportuniteit om ook geld in te zamelen via deze weg en zo het patrimonium van onze club te bewaren', vertelt Peter. Gaat Peter uiteindelijk van grond met één van de experten?


De schroef van Peter is meer dan 2 meter lang en weegt maar liefst 100 kilogram, maar gelukkig zijn er ook lichtere dingen te vinden, zelfs letterlijk. Zo strijden de experten onder andere om een palmboomlamp van het Parijse designhuis Maison Janssen. Ook een achttiende-eeuws Frans kamerscherm valt duidelijk in de smaak. En wie ziet brood in een schilderij van Herman Brood?

'Stukken van Mensen', elke maandag om 21.35 uur op VIER.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Door de Bomen' - Joke Devynck (VRT 1)

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.

'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Iedereen zomert
  • 19:10
    De Campus Cup
    20:00
    Terzake
  • 19:20
    Dance Academy
    19:45
    Karrewiet
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 18:45
    Interlandvoetbal Mannen
    20:25
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
  • 19:10
    The Simpsons
    19:35
    How I Met Your Mother
  • 18:40
    Ultimate Police Interceptors
    20:35
    The Rundown
  • 19:10
    S.W.A.T.
    20:50
    Red Eye
  • 19:15
    De keuken van Sofie
    19:30
    David
  • 19:15
    De Container Cup
    20:05
    Stukken van mensen
  • 18:45
    The Rookie
    19:40
    FBI: International
  • 19:10
    Storage Wars
    19:40
    Lost Car Rescue
  • 18:45
    Next Level Chef
    19:45
    Chateau Meiland: En Route
  • 18:45
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:17
    De tip
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 18:45
    Open Vuur
    19:35
    Wordt aangekondigd
  • 19:15
    Father Brown
    20:10
    Hudson & Rex
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:05
    BinnensteBuiten
    19:50
    Met het Mes op Tafel
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    First Dates