Paul De Grande krijgt portret van zichzelf aangeboden in 'Stukken Van Mensen'

zaterdag 16 november 2024

In de zesde aflevering van 'Stukken Van Mensen' krijgen de dealers een heel bijzonder stuk voorgeschoteld. De 23-jarige Gauthier uit Zulte komt langs met een zelfgemaakt portret van de godfather van de antiek himself: Paul De Grande.

Gauthier is door 'Stukken Van Mensen' grote fan geworden van Paul en maakte daarom een groot portret van hem. De jonge kunstenaar geeft al z'n portretten een luxueuze touch door er Champagnekronen in te verwerken. Gauthier schildert niet de minsten, want Paul komt in een rijtje terecht met onder andere Marilyn Monroe en Karl Lagerfeld.


Paul is alvast enorm vereerd: 'Het streelt mijn ego als iemand zo'n schilderij maakt van mij.' En als hij plaatsneemt naast het schilderij, met de sigaar in de mond, is de gelijkenis treffend. 'Hij lijkt er echt op, het is net echt!', aldus Frank. Of Paul zijn portret ook zelf mee naar huis mag nemen, zal nog moeten blijken tijdens de onderhandelingen.


Gauthier is niet de enige jonge verkoper die langskomt met een uniek stuk, ook de 17-jarige Xenne uit Linter komt aankloppen bij het Art Center Hugo Voeten. Hij heeft een ​ gesigneerd truitje meegenomen van Michael Jordan. Maar de dealers moeten op hun hoede zijn, want voor dit object ligt er een bekende geheime koper op de loer. Wie wordt er op de bank gezet, en wie krijgt de kans om een driepunter te scoren?

'Stukken Van Mensen', zaterdag 16 november om 21.00 uur op Play4 en GoPlay.


Stukken van mensen op tv
Dinsdag 10 november om 18u50  »
Play 4
Een handtas van Herm?s, een salontafel van Paul Michel en minister Petra De Sutter verkoopt een schilderij van haar vrouw Claire. Ook nu is er een geheime koper die mogelijk roet in het eten gooit.
Woensdag 11 november om 18u50  »
Play 4
Werk van Japanse artiest Matsutani, Francesco Vanderjeugd verkoopt een beenspalk van Eames, Sven De Leijer verkoopt zijn favoriete flipperkast van Star Trek en de dealers watertanden bij een werk van Bram Bogart. Een geheime koper ligt op de loer.
Donderdag 12 november om 18u50  »
Play 4
Cath Luyten heeft een werk mee van Klaas Vanderperren, een design loungestoel van Falkenberg, vier speciale hanglampen en een ets van Sam Dillemans.
Vrijdag 13 november om 18u55  »
Play 4
Wim Soutaer verkoopt een kleurpotloodtekening van James Ensor, een kermisbootje. Jan Peumans verkoopt een oude filmposter van Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen en een schedel van een dinosaurus.
Dinsdag 17 november om 18u50  »
Play 4
Een Chanel-jurk, een bronzen alienbeeld en Frank Raes wil graag een eigen foto verkopen.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:20
    Amelie Albrecht: 'Goe genoeg'
  • 21:30
    Je verrai toujours vos visages
    23:25
    The Tourist
  • 21:50
    VRT NWS journaal met VGT
    22:25
    Geen uitzending
  • 22:05
    Geldwolven
    23:05
    Gevangenisdirecteurs
  • 20:30
    Venom: Let There Be Carnage
    22:20
    Milk Inc. Forever - Live In Concert
  • 20:30
    Despicable Me 4
    22:20
    Mr. Bean's Holiday
  • 21:30
    Police Interceptors
    22:30
    Charlie's Angels: Full Throttle
  • 20:35
    Holiday Crashers
    22:10
    A Christmas Love Story
  • 22:05
    Slisse & Cesar
    22:35
    Tegen de Sterren Op
  • 20:00
    Harry Potter and the Order of the Phoenix
    22:25
    Daan & Jani
  • 21:15
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 20:30
    Empire of the Sun
    23:30
    Blade Runner
  • 21:35
    Personal trainers
    22:35
    Naked Attraction
  • 21:25
    Killer Grannies
    22:25
    Her Son's Secret
  • 22:02
    Z- Work different
    22:13
    Z-Defensie
  • 21:57
    Bouwjournaal
    22:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 21:30
    Becoming Meewis
    22:10
    De Smaaktoerist
  • 22:05
    Ms. X
    23:05
    Blue Lights
  • 21:50
    The Resident
    05:00
    First Dates Australia
  • 21:30
    Even tot hier
    22:30
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Leven tot het laatst: de wandeling
  • 21:30
    Vigil
    22:35
    Herinneringen Top 50 concert