Paul De Grande krijgt portret van zichzelf aangeboden in 'Stukken Van Mensen'

zaterdag 16 november 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

In de zesde aflevering van 'Stukken Van Mensen' krijgen de dealers een heel bijzonder stuk voorgeschoteld. De 23-jarige Gauthier uit Zulte komt langs met een zelfgemaakt portret van de godfather van de antiek himself: Paul De Grande.

Gauthier is door 'Stukken Van Mensen' grote fan geworden van Paul en maakte daarom een groot portret van hem. De jonge kunstenaar geeft al z'n portretten een luxueuze touch door er Champagnekronen in te verwerken. Gauthier schildert niet de minsten, want Paul komt in een rijtje terecht met onder andere Marilyn Monroe en Karl Lagerfeld.


Paul is alvast enorm vereerd: 'Het streelt mijn ego als iemand zo'n schilderij maakt van mij.' En als hij plaatsneemt naast het schilderij, met de sigaar in de mond, is de gelijkenis treffend. 'Hij lijkt er echt op, het is net echt!', aldus Frank. Of Paul zijn portret ook zelf mee naar huis mag nemen, zal nog moeten blijken tijdens de onderhandelingen.


Gauthier is niet de enige jonge verkoper die langskomt met een uniek stuk, ook de 17-jarige Xenne uit Linter komt aankloppen bij het Art Center Hugo Voeten. Hij heeft een ​ gesigneerd truitje meegenomen van Michael Jordan. Maar de dealers moeten op hun hoede zijn, want voor dit object ligt er een bekende geheime koper op de loer. Wie wordt er op de bank gezet, en wie krijgt de kans om een driepunter te scoren?

'Stukken Van Mensen', zaterdag 16 november om 21.00 uur op Play4 en GoPlay.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Château Planckaert'

De familie keert terug naar Frankrijk, waar de renovatie van het kasteel eindelijk in een hogere versnelling gaat. De binnenwerken zijn gestart en dat geeft iedereen weer goede moed. Terwijl op het kasteel de hamers en het beton in het rond vliegen, ontbreekt een vertrouwd gezicht: Junior moet thuis revalideren na een nieuwe knieoperatie. Ook Elara krijgt met tegenslag te maken en belandt bij een Franse arts. Maar er valt ook wat te vieren. Iluna wordt 21 en de familie wil er een onvergetelijke dag van maken. Onvergetelijk is zeker ook het kanovaren. Eddy en Christa blijken allesbehalve natuurtalenten op het water, met hilarische momenten tot gevolg.

'Château Planckaert', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:20
    Professor T: UK
    19:56
    Het weer
  • 18:25
    Zig & Sharko
    18:30
    Wannabe's
  • 18:15
    Het Echte Leven in de ZOO NL
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:05
    Kitchen Nightmares
    19:00
    Steenrijk, Straatarm
  • 18:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    All of Us
  • 18:05
    Police Interceptors
    22:30
    L'aile ou la cuisse
  • 18:10
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 18:15
    SOS Piet
    19:20
    Hallo België!
  • 17:25
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    19:55
    Café De Mol: Voorbeschouwing
  • 17:45
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 18:25
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    10,000 B.C.
  • 18:15
    Komen Eten
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 17:45
    Fear Thy Neighbour
    20:30
    The Prison Confessions of Gypsy Rose Blanchard
  • 18:25
    Business Branding
    18:28
    Z-Weekoverzicht
  • 18:20
    Red de meubelen
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:45
    Het Weekmenu
    18:30
    De Dagschotel
  • 18:15
    Hope Street
    19:10
    Whitstable Pearl
  • 18:10
    Law & Order: Special Victims Unit
    19:05
    The Resident
  • 18:10
    NOS Studio Sport
    19:00
    Cruijff
  • 18:20
    MAX Muziekspecial
    19:25
    Vroege Vogels
  • 18:25
    Mollenstreken
    18:40
    Rachel valt binnen