Paul De Grande krijgt portret van zichzelf aangeboden in 'Stukken Van Mensen'

zaterdag 16 november 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

In de zesde aflevering van 'Stukken Van Mensen' krijgen de dealers een heel bijzonder stuk voorgeschoteld. De 23-jarige Gauthier uit Zulte komt langs met een zelfgemaakt portret van de godfather van de antiek himself: Paul De Grande.

Gauthier is door 'Stukken Van Mensen' grote fan geworden van Paul en maakte daarom een groot portret van hem. De jonge kunstenaar geeft al z'n portretten een luxueuze touch door er Champagnekronen in te verwerken. Gauthier schildert niet de minsten, want Paul komt in een rijtje terecht met onder andere Marilyn Monroe en Karl Lagerfeld.


Paul is alvast enorm vereerd: 'Het streelt mijn ego als iemand zo'n schilderij maakt van mij.' En als hij plaatsneemt naast het schilderij, met de sigaar in de mond, is de gelijkenis treffend. 'Hij lijkt er echt op, het is net echt!', aldus Frank. Of Paul zijn portret ook zelf mee naar huis mag nemen, zal nog moeten blijken tijdens de onderhandelingen.


Gauthier is niet de enige jonge verkoper die langskomt met een uniek stuk, ook de 17-jarige Xenne uit Linter komt aankloppen bij het Art Center Hugo Voeten. Hij heeft een ​ gesigneerd truitje meegenomen van Michael Jordan. Maar de dealers moeten op hun hoede zijn, want voor dit object ligt er een bekende geheime koper op de loer. Wie wordt er op de bank gezet, en wie krijgt de kans om een driepunter te scoren?

'Stukken Van Mensen', zaterdag 16 november om 21.00 uur op Play4 en GoPlay.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:20
    Sisters
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 06:25
    Simon
    06:00
    Tik Tak
  • 06:25
    Kabouter Plop
    00:50
    The Floor
  • 00:55
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:40
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:30
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:45
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    Two and a Half Men
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:30
    Zo Man Zo Vrouw
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    The Spencer Sisters
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:15
    Mijn tuin
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:50
    Open Vuur
    02:30
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 06:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:55
    Six Four
  • 06:20
    Storage Wars
    02:15
    Law & Order: Organized Crime
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:35
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:15
    Sesamstraat
    02:50
    Andere Tijden Sport