Paul De Grande krijgt portret van zichzelf aangeboden in 'Stukken Van Mensen'

zaterdag 16 november 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

In de zesde aflevering van 'Stukken Van Mensen' krijgen de dealers een heel bijzonder stuk voorgeschoteld. De 23-jarige Gauthier uit Zulte komt langs met een zelfgemaakt portret van de godfather van de antiek himself: Paul De Grande.

Gauthier is door 'Stukken Van Mensen' grote fan geworden van Paul en maakte daarom een groot portret van hem. De jonge kunstenaar geeft al z'n portretten een luxueuze touch door er Champagnekronen in te verwerken. Gauthier schildert niet de minsten, want Paul komt in een rijtje terecht met onder andere Marilyn Monroe en Karl Lagerfeld.


Paul is alvast enorm vereerd: 'Het streelt mijn ego als iemand zo'n schilderij maakt van mij.' En als hij plaatsneemt naast het schilderij, met de sigaar in de mond, is de gelijkenis treffend. 'Hij lijkt er echt op, het is net echt!', aldus Frank. Of Paul zijn portret ook zelf mee naar huis mag nemen, zal nog moeten blijken tijdens de onderhandelingen.


Gauthier is niet de enige jonge verkoper die langskomt met een uniek stuk, ook de 17-jarige Xenne uit Linter komt aankloppen bij het Art Center Hugo Voeten. Hij heeft een ​ gesigneerd truitje meegenomen van Michael Jordan. Maar de dealers moeten op hun hoede zijn, want voor dit object ligt er een bekende geheime koper op de loer. Wie wordt er op de bank gezet, en wie krijgt de kans om een driepunter te scoren?

'Stukken Van Mensen', zaterdag 16 november om 21.00 uur op Play4 en GoPlay.


Stukken van mensen op tv
Maandag 30 maart 2026 om 16u00  »
Play 4
Vijf topdealers worden bezocht door verkopers met een missie: een exclusief pronkstuk voor een zo hoog mogelijke prijs aan de man brengen.
Donderdag 2 april 2026 om 22u20  »
Play 4
Vijf topdealers worden bezocht door verkopers met een missie: een exclusief pronkstuk voor een zo hoog mogelijke prijs aan de man brengen.
Vrijdag 3 april 2026 om 18u55  »
Play 4
Vijf topdealers worden bezocht door verkopers met een missie: een exclusief pronkstuk voor een zo hoog mogelijke prijs aan de man brengen.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Tattoorist' (VRT Canvas)

Met Emmanuel Item verkent Tijs Wenen, een stad vol verborgen lagen. Van de Secession en klassieke én hedendaagse koffiehuizen tot het Amalienbad en de Akademie der bildenden Künste. Ze bezoeken de Plaster Cast Collection, Kugelmugel en het Prater, terwijl verhalen over spionnen een andere kant van de gelukkigste stad ter wereld blootleggen.

'Tattoorist', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 02:10
    Geen uitzending
    07:15
    The Motorway
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:15
    Geen uitzending
    01:05
    Fare Dodgers: At War With The Law
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:25
    Geen uitzending
    02:35
    De Tafel van de Week
  • 03:20
    Geen uitzending
    06:25
    This Is Us
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:55
    Brooklyn Nine-Nine
  • 02:20
    Geen uitzending
    02:35
    Op Een Ander
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:55
    Shades of Blue
  • 01:09
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:46
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:35
    Chris Cooks Cymru
    02:30
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 03:55
    Midsomer Murders
    02:05
    Death Valley
  • 03:50
    Cougar Town
    02:25
    Blowing LA
  • 03:10
    NOS Journaal
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:10
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:55
    Eva
    02:00
    NOS Studio Sport