Pascale Platel maakt zich boos in 'De Vakantiegast'

Christophe Deborsu is ongetwijfeld de bekendste Waal in Vlaanderen. Voorheen Wetstraatjournalist van de RBTF, beroemd sinds hij Yves Leterme de Marseillaise liet inzetten en nu één van de vijf 'Kruitfabriek'-gezichten.
Christophe heeft er met zijn vakantiegezin net een tocht van 1000 kilometer in de wagen opzitten, en installeert zich in de vakantiebungalow. Pascale Platel vaart als vakantiegast mee in de zeilboot van een vijfkoppig gezin. Dat ze zich voorlopig niet echt als zeerat liet gelden aan boord is een understatement. Benieuwd of daar tijdens deze aflevering verandering in komt. Marc Reynebeau had acht jaar lang amper op een fiets gezeten, maar toonde zich een ware flandrien door samen met zijn vakantiegenoten naar Parijs te fietsen. Hun beloning wacht even verderop.
Christophe Deborsu scoort punten
Christophe Deborsu installeert zich in zijn vakantiebungalow aan de voet van de Pyreneeën. Bij gebrek aan een eigen kamer, zal hij de nachten doorbrengen op een zetel in de living. Hij scoort al meteen goede punten bij Lieven en Ann door met Hanne en Sara spaghetti te maken. En in een lekkere bolognaisesaus hoort ook ajuin thuis, en daar wordt Christophe toch wel erg emotioneel van. Gelukkig kennen Hanne en Sara als uitstekende hulpkoks een perfecte remedie.
Boze Pascale Platel
Voor Pascale Platel begint het leven op de zee geleidelijk aan te wennen. Ze geraakt stilaan gewoon aan het typische bootgeschommel en waant zich zelfs heel even King (of Queen) of the World. Maar dat gevoel verdwijnt snel wanneer de wind een tandje bijsteekt. De zeiler in Arik neemt de bovenhand en Pascale wordt bang. De angst slaat even later zelfs om in boosheid wanneer ze het echt niet meer ziet zitten.
Marc Reynebeau naar Disneyland
Marc Reynebeau heeft Parijs met zijn geleende fiets gehaald en is daar net als zijn vakantiegezin trots op. De beloning voor Hannah en Ellen is bijzonder want ze krijgen een bezoek aan Disneyland cadeau. Niet onmiddellijk de natuurlijke biotoop van Marc, maar even later staat hij op een historische foto met Mickey Mouse. Een parachutedrop zit hij niet onmiddellijk zitten, maar rondtollen in een autootje en in de legendarische theekopjes wel.
'De Vakantiegast', dinsdag 4 december om 22.10 uur op VIER.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Aida Macpherson versterkt het team van 'Karrewiet'
- Kijkcijfers: donderdag 5 februari 2026
- Nieuw seizoen van 'Boomer' met 'familie Van Looveren' op VRT 1
- Ruben Van Gucht trapt jubileumseizoen van 'Stukken Van Mensen' op gang
- Talpa scherpt strategie aan en verandert topstructuur
- Ortál Vriend is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Deze onderwerpen behandelt 'Kassa' zaterdag
- Jani Kazaltzis openhartig in 'Maison Verhulst'
- De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Hoe een drugsbaron de touwtjes in handen heeft in de Antwerpse haven
- Rosie Stuart, TROY en WASTE zijn de winnaars van De Nieuwe Lichting 2026
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol muzieknieuws
- Qmusic stuurt fans naar de allereerste show van Harry Styles in de ArenA
- Nostalgie presenteert 'De Grote Nummer 1 Top 1000'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise'
Kijktip van de dag

Carmen is haar winkeltje beu en in samenspraak met Boma besluit ze ermee te stoppen. Fernand stelt voor haar inboedel en resterende stock op de rommelmarkt te verkopen. Doortje en Pol willen verhuizen. Hiermee komt Pascal alleen te staan en moet er personeel worden gezocht voor het café. Fernand stelt zich kandidaat, samen met twee jonge vrouwen, waarvan één door Boma is gestuurd. Er worden selectieproeven gehouden in het café.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.





































