Opmerkelijk moment in 'Huizenjagers': 'Ik ben de sleutel vergeten!'

zondag 19 januari 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Een verrassend moment in het 'Huizenjagers'-busje als drie kersverse makelaars onderweg zijn naar het eerste huis van de week.

De sfeer is uitstekend in de bus, tot er plots lichte paniek ontstaat bij huizenjager Robin: 'Ik ben de sleutel van het huis vergeten', beseft hij plots.


Als de potentiële kopers al staan te wachten aan het huis, schakelt Robin nog een hulplijn in om de sleutel tóch nog in handen te krijgen.


De makelaars
​Dari, een 31-jarige vastgoedmakelaar, is een vrolijke en gedreven man die zijn carrière in de vastgoedwereld met zelfvertrouwen voortzet. Hoewel zijn droom eerst bij de politie lag, heeft hij zijn plek gevonden in de vastgoedsector. Zijn competitieve zelve zal er alles aan doen om de 'Huizenjagers'-trofee binnen te halen.

Sophie, 46 jaar en werkzaam bij Viva Vastgoed, heeft inmiddels haar derde carrière in vastgoed opgebouwd. Met meer dan 10 jaar ervaring als zelfstandig makelaar weet ze als geen ander hoe ze klanten moet overtuigen en inpakken. Sophie staat bekend om haar informele aanpak en is zeker niet van plan zich afzijdig te houden in het busje.

Robin is met z'n 24 lentes de jongste van het trio. Hij is een geboren verkoper met een frisse kijk op de vastgoedmarkt. Hoewel hij zich als underdog beschouwt tegenover zijn meer ervaren tegenstanders, is hij vastbesloten om één of meerdere biedingen binnen te halen. Maar daarvoor moet je dus best wel een sleutel op zak hebben.

De kandidaat-kopers ​
​Junus en Michaela: Dit gepassioneerde vechterskoppel zoekt een woning waar ze hun gevechtsport ongestoord kunnen voortzetten. Hun budget van €400.000 moet hen naar een rustige en groene omgeving leiden, liefst met een tuin en een ruimte die makkelijk om te bouwen is tot hun eigen trainingsruimte.

Jasper en Lore: Dit koppel heeft een jonge zoon en is op zoek naar een ruime woning met moderne faciliteiten. Met een budget van €800.000 willen ze een open bebouwing met veel lichtinval, vier slaapkamers en vloerverwarming. Ze zoeken vooral rust, weg van lawaai en drukte.

An en Terence: Omdat hun huidige woning te veel trappen heeft, is An en Terence’s zoektocht gericht op een instapklare woning zonder trappen. Ze hebben een budget van €500.000 en willen een woning met veel licht, een tuin en een energiezuinig karakter.

Deborah en Dieter: Dit stel zoekt een upgrade van hun huidige woning en heeft daarvoor een budget tussen de €650.000 en €700.000. Ze zijn op zoek naar een open bebouwing met veel ruimte en een grote tuin, gelegen in een rustige, landelijke omgeving.

'Huizenjagers Brabantse Kouters', van maandag tot donderdag op Play4 en GoPlay.


Huizenjagers op tv
Woensdag 10 december 2025 om 11u45  »
Play 4
Liza en Frédéric vinden dat het tijd is voor een eigen plek voor hun gezin, in een rustige omgeving.
Woensdag 10 december 2025 om 19u00  »
Play 4
Charlien en Hilde gaan op zoek naar een co-housingproject vanwege de zorg voor Charliens broer.
Donderdag 11 december 2025 om 11u30  »
Play 4
Charlien en Hilde gaan op zoek naar een co-housingproject vanwege de zorg voor Charliens broer.
Vrijdag 12 december 2025 om 11u45  »
Play 4
Jos en Annemie zijn twee levensgenieters die op zoek zijn naar een bungalow, met plaats voor het archief van Jos én een schildersatelier voor Annemie.
Donderdag 11 december 2025 om 19u00  »
Play 4
Jos en Annemie zijn twee levensgenieters die op zoek zijn naar een bungalow, met plaats voor het archief van Jos én een schildersatelier voor Annemie.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Na de pijnlijke breuk met Tessa krijgt schrijver Hardin geen woord meer op papier. Hij reist naar Portugal om zijn verleden onder ogen te zien en om in het reine te komen met zichzelf. Daar komt hij tot het besef dat hij moet veranderen als hij zijn grote liefde wil terugwinnen.

'After Everything', film uit 2023 met oa. Hero Fiennes Tiffin, om 20.40 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Switch
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 13:55
    Kleine dingen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:40
    Familie
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 13:45
    24 Hours in A&E
    02:45
    Geen uitzending
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:30
    Angel
  • 13:30
    Baywatch
    07:00
    Willy
  • 13:00
    Christmas With Tucker
    05:45
    A Novel Noel
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 13:55
    De Redders
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 13:50
    C.S.I. New York
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:40
    Heavy Rescue: 401
    06:45
    Evil
  • 13:20
    A Dance in the Snow
    11:40
    Under the Christmas Tree
  • 13:35
    Snapped
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:38
    De ambachter
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 13:20
    Winterse Kost
    06:35
    Bon Appetit
  • 13:10
    Murdoch Mysteries
    07:00
    Death in Paradise
  • 13:35
    Storage Wars
    13:45
    NCIS: New Orleans
  • 13:20
    Ongehoord Nieuws
    11:15
    Tijd voor Max
  • 13:20
    Radar
    13:00
    NOS Journaal
  • 13:40
    Mike de Ridder
    13:00
    Kindertijd