Opmerkelijk moment in 'Huizenjagers': 'Ik ben de sleutel vergeten!'

zondag 19 januari 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Een verrassend moment in het 'Huizenjagers'-busje als drie kersverse makelaars onderweg zijn naar het eerste huis van de week.

De sfeer is uitstekend in de bus, tot er plots lichte paniek ontstaat bij huizenjager Robin: 'Ik ben de sleutel van het huis vergeten', beseft hij plots.


Als de potentiële kopers al staan te wachten aan het huis, schakelt Robin nog een hulplijn in om de sleutel tóch nog in handen te krijgen.


De makelaars
​Dari, een 31-jarige vastgoedmakelaar, is een vrolijke en gedreven man die zijn carrière in de vastgoedwereld met zelfvertrouwen voortzet. Hoewel zijn droom eerst bij de politie lag, heeft hij zijn plek gevonden in de vastgoedsector. Zijn competitieve zelve zal er alles aan doen om de 'Huizenjagers'-trofee binnen te halen.

Sophie, 46 jaar en werkzaam bij Viva Vastgoed, heeft inmiddels haar derde carrière in vastgoed opgebouwd. Met meer dan 10 jaar ervaring als zelfstandig makelaar weet ze als geen ander hoe ze klanten moet overtuigen en inpakken. Sophie staat bekend om haar informele aanpak en is zeker niet van plan zich afzijdig te houden in het busje.

Robin is met z'n 24 lentes de jongste van het trio. Hij is een geboren verkoper met een frisse kijk op de vastgoedmarkt. Hoewel hij zich als underdog beschouwt tegenover zijn meer ervaren tegenstanders, is hij vastbesloten om één of meerdere biedingen binnen te halen. Maar daarvoor moet je dus best wel een sleutel op zak hebben.

De kandidaat-kopers ​
​Junus en Michaela: Dit gepassioneerde vechterskoppel zoekt een woning waar ze hun gevechtsport ongestoord kunnen voortzetten. Hun budget van €400.000 moet hen naar een rustige en groene omgeving leiden, liefst met een tuin en een ruimte die makkelijk om te bouwen is tot hun eigen trainingsruimte.

Jasper en Lore: Dit koppel heeft een jonge zoon en is op zoek naar een ruime woning met moderne faciliteiten. Met een budget van €800.000 willen ze een open bebouwing met veel lichtinval, vier slaapkamers en vloerverwarming. Ze zoeken vooral rust, weg van lawaai en drukte.

An en Terence: Omdat hun huidige woning te veel trappen heeft, is An en Terence’s zoektocht gericht op een instapklare woning zonder trappen. Ze hebben een budget van €500.000 en willen een woning met veel licht, een tuin en een energiezuinig karakter.

Deborah en Dieter: Dit stel zoekt een upgrade van hun huidige woning en heeft daarvoor een budget tussen de €650.000 en €700.000. Ze zijn op zoek naar een open bebouwing met veel ruimte en een grote tuin, gelegen in een rustige, landelijke omgeving.

'Huizenjagers Brabantse Kouters', van maandag tot donderdag op Play4 en GoPlay.


Huizenjagers op tv
Maandag 4 mei 2026 om 17u25  »
Play 4
Boezemvrienden Jonas en Sybren werden door hun vrouwen gevraagd om een huis te zoeken waar ze kunnen co-housen met de twee gezinnen. Ze hebben het liefst een afgelegen hoeve die ze nog naar hun smaak en wensen kunnen inrichten.
Dinsdag 5 mei 2026 om 12u20  »
Play 4
Boezemvrienden Jonas en Sybren werden door hun vrouwen gevraagd om een huis te zoeken waar ze kunnen co-housen met de twee gezinnen. Ze hebben het liefst een afgelegen hoeve die ze nog naar hun smaak en wensen kunnen inrichten.
Dinsdag 5 mei 2026 om 17u15  »
Play 4
Fien en Emmanuel zoeken een woning met praktijkruimte in Wevelgem. Een parking voor de klanten van Fien is dus heel belangrijk. Voor henzelf wensen ze drie slaapkamers en een tuin.
Woensdag 6 mei 2026 om 12u15  »
Play 4
Fien en Emmanuel zoeken een woning met praktijkruimte in Wevelgem. Een parking voor de klanten van Fien is dus heel belangrijk. Voor henzelf wensen ze drie slaapkamers en een tuin.
Woensdag 6 mei 2026 om 17u10  »
Play 4
Rani en Lowi zoeken een instapklaar huis in Deerlijk met drie slaapkamers, een badkamer met bad en douche en een tuin. Het huis mag in ieder geval niet aan een drukke baan liggen. Het budget is 350.000 euro.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT1 logo

André probeert Luc met een geschenk aan zijn kant te krijgen. Rudy's pogingen om opnieuw een goede beenhouwer te worden, zijn niet echt succesvol. Joepie, de hond van de familie, zorgt ervoor dat Luc en Rudy een andere kant van André leren kennen.

'Van Vlees en Bloed', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:37
    Het weer
    19:40
    Joker+ en Lotto
  • 18:25
    The Brokenwood Mysteries
    20:00
    VRT NWS Update
  • 19:30
    De regels van Floor
    19:40
    Stresskippen
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 18:40
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 18:30
    The Karate Kid III
    20:30
    Knock at the Cabin
  • 19:00
    Police Interceptors
    22:30
    Ironclad: Battle for Blood
  • 19:00
    Allegiance
    00:40
    Murder in a Small Town
  • 19:30
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 19:05
    Huizenjagers
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 19:25
    NCIS
    22:45
    Criminal Minds
  • 19:20
    Two and a Half Men
    19:55
    Journey to the Center of the Earth
  • 18:55
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 19:30
    World's Most Evil Killers
  • 19:29
    De CFO podcast
    20:03
    Fleet TV
  • 19:29
    De kunstenaar
    19:50
    Mijn tuin
  • 19:10
    De Zomerkeuken
    19:40
    Guillaume's Paris
  • 18:55
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 19:05
    White Collar
    20:00
    See How They Run
  • 19:05
    De kleine reuzenpanda - Het echte leven in de dierentuin
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:00
    Woonkoorts
    19:55
    Blauw Bloed
  • 19:20
    Bommetje!
    19:50
    Snapflat