Opmerkelijk moment in 'Huizenjagers': 'Ik ben de sleutel vergeten!'

zondag 19 januari 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Een verrassend moment in het 'Huizenjagers'-busje als drie kersverse makelaars onderweg zijn naar het eerste huis van de week.

De sfeer is uitstekend in de bus, tot er plots lichte paniek ontstaat bij huizenjager Robin: 'Ik ben de sleutel van het huis vergeten', beseft hij plots.


Als de potentiële kopers al staan te wachten aan het huis, schakelt Robin nog een hulplijn in om de sleutel tóch nog in handen te krijgen.


De makelaars
​Dari, een 31-jarige vastgoedmakelaar, is een vrolijke en gedreven man die zijn carrière in de vastgoedwereld met zelfvertrouwen voortzet. Hoewel zijn droom eerst bij de politie lag, heeft hij zijn plek gevonden in de vastgoedsector. Zijn competitieve zelve zal er alles aan doen om de 'Huizenjagers'-trofee binnen te halen.

Sophie, 46 jaar en werkzaam bij Viva Vastgoed, heeft inmiddels haar derde carrière in vastgoed opgebouwd. Met meer dan 10 jaar ervaring als zelfstandig makelaar weet ze als geen ander hoe ze klanten moet overtuigen en inpakken. Sophie staat bekend om haar informele aanpak en is zeker niet van plan zich afzijdig te houden in het busje.

Robin is met z'n 24 lentes de jongste van het trio. Hij is een geboren verkoper met een frisse kijk op de vastgoedmarkt. Hoewel hij zich als underdog beschouwt tegenover zijn meer ervaren tegenstanders, is hij vastbesloten om één of meerdere biedingen binnen te halen. Maar daarvoor moet je dus best wel een sleutel op zak hebben.

De kandidaat-kopers ​
​Junus en Michaela: Dit gepassioneerde vechterskoppel zoekt een woning waar ze hun gevechtsport ongestoord kunnen voortzetten. Hun budget van €400.000 moet hen naar een rustige en groene omgeving leiden, liefst met een tuin en een ruimte die makkelijk om te bouwen is tot hun eigen trainingsruimte.

Jasper en Lore: Dit koppel heeft een jonge zoon en is op zoek naar een ruime woning met moderne faciliteiten. Met een budget van €800.000 willen ze een open bebouwing met veel lichtinval, vier slaapkamers en vloerverwarming. Ze zoeken vooral rust, weg van lawaai en drukte.

An en Terence: Omdat hun huidige woning te veel trappen heeft, is An en Terence’s zoektocht gericht op een instapklare woning zonder trappen. Ze hebben een budget van €500.000 en willen een woning met veel licht, een tuin en een energiezuinig karakter.

Deborah en Dieter: Dit stel zoekt een upgrade van hun huidige woning en heeft daarvoor een budget tussen de €650.000 en €700.000. Ze zijn op zoek naar een open bebouwing met veel ruimte en een grote tuin, gelegen in een rustige, landelijke omgeving.

'Huizenjagers Brabantse Kouters', van maandag tot donderdag op Play4 en GoPlay.


Huizenjagers op tv
Zaterdag 5 september om 14u40  »
Play 4
Haki en Jana hebben al een dochtertje, maar denken nog aan verdere gezinsuitbreiding. Hun huidige huis is daar te klein voor. Ze zoeken op max. vijftien km van Dilbeek naar een familiehuis met authentieke elementen en een tuin.
Zaterdag 5 september om 17u30  »
Play 4
Debby en Johans kinderen worden groter en hun huis wordt daardoor te klein. Daarom zoeken ze een groter stekje in de buurt van Londerzeel. Ze hebben vaak en graag vrienden over de vloer en ze vinden het tof als die langs achter binnen kunnen komen.
Zaterdag 5 september om 18u20  »
Play 4
De twintigers Lindsey en Joni hebben een gigantische verlanglijst en een minder gigantisch budget. De villa die ze zoeken tussen Halle en Dilbeek moet beschikken over twee slaapkamers, een mooie tuin, een fitnessruimte, een inkomhal en een dressing.
Zaterdag 5 september om 19u10  »
Play 4
Daan en Dylan willen een gezinnetje stichten en zijn volop bezig met een traject met draagmoederschap. Daarvoor zoeken ze een groter huis in Sint-Genesius-Rode en omstreken. Ze willen graag drie slaapkamers en een tuin met plaats voor een jacuzzi.
Maandag 7 september om 17u00  »
Play 4
De eerste opdracht van de miljoenenweek is de zoektocht naar een woning met een loods.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' - Terug naar School met Andy Peelman en Dina Tersago

Dina en Andy trekken opnieuw naar de schoolbanken om enkele hardnekkige schoolmythes aan de realiteit te toetsen. Werken leerkrachten wel hard? Gaan kinderen soms met een lege brooddoos naar school? En moeten leerlingen echt stilzitten in de klas?

'Ze zeggen dat: Terug naar school', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:20
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:30
    Het weer
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 03:40
    Geen uitzending
    05:30
    Plop & de Peppers
  • 01:30
    Geen uitzending
    10:35
    Achter gesloten deuren
  • 01:55
    Geen uitzending
    01:20
    S.W.A.T.
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:15
    La Brea
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:55
    Geen uitzending
    02:10
    De Tafel van de Week
  • 02:30
    Geen uitzending
    05:25
    FBI: Most Wanted
  • 02:35
    Gravity
    02:00
    Geen uitzending
  • 02:25
    Geen uitzending
    07:00
    Virgin Island
  • 02:10
    Geen uitzending
    06:50
    Without a Trace
  • 00:49
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:37
    De perfecte werkplaats
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:45
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:10
    Urban Barbecue
  • 03:25
    Midsomer Murders
    02:35
    Ripper Street
  • 03:30
    Grey's Anatomy
  • 02:50
    NOS Journaal
    06:35
    Nederland in Beweging
  • 01:35
    Nieuwsuur
    08:10
    Sue Perkins ontdekt Alaska
  • 03:35
    Meiden die rijden
    02:00
    Reizen Waes: terug naar Oekraïne