Opmerkelijk moment in 'Huizenjagers': 'Ik ben de sleutel vergeten!'

Een verrassend moment in het 'Huizenjagers'-busje als drie kersverse makelaars onderweg zijn naar het eerste huis van de week.
De sfeer is uitstekend in de bus, tot er plots lichte paniek ontstaat bij huizenjager Robin: 'Ik ben de sleutel van het huis vergeten', beseft hij plots.
Als de potentiële kopers al staan te wachten aan het huis, schakelt Robin nog een hulplijn in om de sleutel tóch nog in handen te krijgen.
De makelaars
Dari, een 31-jarige vastgoedmakelaar, is een vrolijke en gedreven man die zijn carrière in de vastgoedwereld met zelfvertrouwen voortzet. Hoewel zijn droom eerst bij de politie lag, heeft hij zijn plek gevonden in de vastgoedsector. Zijn competitieve zelve zal er alles aan doen om de 'Huizenjagers'-trofee binnen te halen.
Sophie, 46 jaar en werkzaam bij Viva Vastgoed, heeft inmiddels haar derde carrière in vastgoed opgebouwd. Met meer dan 10 jaar ervaring als zelfstandig makelaar weet ze als geen ander hoe ze klanten moet overtuigen en inpakken. Sophie staat bekend om haar informele aanpak en is zeker niet van plan zich afzijdig te houden in het busje.
Robin is met z'n 24 lentes de jongste van het trio. Hij is een geboren verkoper met een frisse kijk op de vastgoedmarkt. Hoewel hij zich als underdog beschouwt tegenover zijn meer ervaren tegenstanders, is hij vastbesloten om één of meerdere biedingen binnen te halen. Maar daarvoor moet je dus best wel een sleutel op zak hebben.
De kandidaat-kopers
Junus en Michaela: Dit gepassioneerde vechterskoppel zoekt een woning waar ze hun gevechtsport ongestoord kunnen voortzetten. Hun budget van €400.000 moet hen naar een rustige en groene omgeving leiden, liefst met een tuin en een ruimte die makkelijk om te bouwen is tot hun eigen trainingsruimte.
Jasper en Lore: Dit koppel heeft een jonge zoon en is op zoek naar een ruime woning met moderne faciliteiten. Met een budget van €800.000 willen ze een open bebouwing met veel lichtinval, vier slaapkamers en vloerverwarming. Ze zoeken vooral rust, weg van lawaai en drukte.
An en Terence: Omdat hun huidige woning te veel trappen heeft, is An en Terence’s zoektocht gericht op een instapklare woning zonder trappen. Ze hebben een budget van €500.000 en willen een woning met veel licht, een tuin en een energiezuinig karakter.
Deborah en Dieter: Dit stel zoekt een upgrade van hun huidige woning en heeft daarvoor een budget tussen de €650.000 en €700.000. Ze zijn op zoek naar een open bebouwing met veel ruimte en een grote tuin, gelegen in een rustige, landelijke omgeving.
'Huizenjagers Brabantse Kouters', van maandag tot donderdag op Play4 en GoPlay.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson': 'Ik ben dat niet gewoon, niet-gefrituurd eten'
- 'Ik verdien het om te blijven zitten!': Stephanie Coorevits en Thomas Smith vechten voor hun laatste kans in ‘De Verraders’
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































