Opmerkelijk moment in 'Huizenjagers': 'Ik ben de sleutel vergeten!'

Een verrassend moment in het 'Huizenjagers'-busje als drie kersverse makelaars onderweg zijn naar het eerste huis van de week.
De sfeer is uitstekend in de bus, tot er plots lichte paniek ontstaat bij huizenjager Robin: 'Ik ben de sleutel van het huis vergeten', beseft hij plots.
Als de potentiële kopers al staan te wachten aan het huis, schakelt Robin nog een hulplijn in om de sleutel tóch nog in handen te krijgen.
De makelaars
Dari, een 31-jarige vastgoedmakelaar, is een vrolijke en gedreven man die zijn carrière in de vastgoedwereld met zelfvertrouwen voortzet. Hoewel zijn droom eerst bij de politie lag, heeft hij zijn plek gevonden in de vastgoedsector. Zijn competitieve zelve zal er alles aan doen om de 'Huizenjagers'-trofee binnen te halen.
Sophie, 46 jaar en werkzaam bij Viva Vastgoed, heeft inmiddels haar derde carrière in vastgoed opgebouwd. Met meer dan 10 jaar ervaring als zelfstandig makelaar weet ze als geen ander hoe ze klanten moet overtuigen en inpakken. Sophie staat bekend om haar informele aanpak en is zeker niet van plan zich afzijdig te houden in het busje.
Robin is met z'n 24 lentes de jongste van het trio. Hij is een geboren verkoper met een frisse kijk op de vastgoedmarkt. Hoewel hij zich als underdog beschouwt tegenover zijn meer ervaren tegenstanders, is hij vastbesloten om één of meerdere biedingen binnen te halen. Maar daarvoor moet je dus best wel een sleutel op zak hebben.
De kandidaat-kopers
Junus en Michaela: Dit gepassioneerde vechterskoppel zoekt een woning waar ze hun gevechtsport ongestoord kunnen voortzetten. Hun budget van €400.000 moet hen naar een rustige en groene omgeving leiden, liefst met een tuin en een ruimte die makkelijk om te bouwen is tot hun eigen trainingsruimte.
Jasper en Lore: Dit koppel heeft een jonge zoon en is op zoek naar een ruime woning met moderne faciliteiten. Met een budget van €800.000 willen ze een open bebouwing met veel lichtinval, vier slaapkamers en vloerverwarming. Ze zoeken vooral rust, weg van lawaai en drukte.
An en Terence: Omdat hun huidige woning te veel trappen heeft, is An en Terence’s zoektocht gericht op een instapklare woning zonder trappen. Ze hebben een budget van €500.000 en willen een woning met veel licht, een tuin en een energiezuinig karakter.
Deborah en Dieter: Dit stel zoekt een upgrade van hun huidige woning en heeft daarvoor een budget tussen de €650.000 en €700.000. Ze zijn op zoek naar een open bebouwing met veel ruimte en een grote tuin, gelegen in een rustige, landelijke omgeving.
'Huizenjagers Brabantse Kouters', van maandag tot donderdag op Play4 en GoPlay.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Intiem moment in jacuzzi zorgt voor concurrentiestrijd in 'Winter Vol Liefde'
- Dit zijn de 9 finalisten van 'De Nieuwe Lichting 2026'
- Maakt Kürt Rogiers de overstap naar Play? 'Dit is mijn ontmaagding als het ware'
- 'Tijd voor MAX' en 'MAX Maakt Mogelijk' bundelen krachten met winteractie voor ouderen in Oost-Europa
- EO organiseert unieke ondernemersdag ZAKENDOEN
- Man met 52 veroordelingen verschijnt nóg maar eens voor de rechter in 'De Rechtbank'
- 'Focus' over het vergeten broeikasgas methaan
- Dit zie je in februari bij RTL
- 'De Verdwenen Buurt': uitgeroeide Joodse buurt in beeld gebracht door EO-documentaire van de Joodse wereld
- 'Radar' over je reisverzekering en klachten over een bezorgdienst
- Ja, poit! De Jordy kaapt wekelijks digitale themazender Q-Foute Radio met zijn 'Happy Hour'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Hengelo
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM Op 5' zaterdag over troubadour Ad de Laat
Multimedia SPOTLIGHT
-
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
Kijktip van de dag

Vandaag mogen de stagiairs uitslapen. William draait mee in de groendienst, terwijl de anderen hechtere banden smeden met de patiënten. De sfeer tijdens de late shift is losser en jovialer en dat bevalt de stagiairs wel.
'Een Echte Job', om 20.40 uur op VTM.




































