Opmerkelijk moment in 'Huizenjagers': 'Ik ben de sleutel vergeten!'

zondag 19 januari 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Een verrassend moment in het 'Huizenjagers'-busje als drie kersverse makelaars onderweg zijn naar het eerste huis van de week.

De sfeer is uitstekend in de bus, tot er plots lichte paniek ontstaat bij huizenjager Robin: 'Ik ben de sleutel van het huis vergeten', beseft hij plots.


Als de potentiële kopers al staan te wachten aan het huis, schakelt Robin nog een hulplijn in om de sleutel tóch nog in handen te krijgen.


De makelaars
​Dari, een 31-jarige vastgoedmakelaar, is een vrolijke en gedreven man die zijn carrière in de vastgoedwereld met zelfvertrouwen voortzet. Hoewel zijn droom eerst bij de politie lag, heeft hij zijn plek gevonden in de vastgoedsector. Zijn competitieve zelve zal er alles aan doen om de 'Huizenjagers'-trofee binnen te halen.

Sophie, 46 jaar en werkzaam bij Viva Vastgoed, heeft inmiddels haar derde carrière in vastgoed opgebouwd. Met meer dan 10 jaar ervaring als zelfstandig makelaar weet ze als geen ander hoe ze klanten moet overtuigen en inpakken. Sophie staat bekend om haar informele aanpak en is zeker niet van plan zich afzijdig te houden in het busje.

Robin is met z'n 24 lentes de jongste van het trio. Hij is een geboren verkoper met een frisse kijk op de vastgoedmarkt. Hoewel hij zich als underdog beschouwt tegenover zijn meer ervaren tegenstanders, is hij vastbesloten om één of meerdere biedingen binnen te halen. Maar daarvoor moet je dus best wel een sleutel op zak hebben.

De kandidaat-kopers ​
​Junus en Michaela: Dit gepassioneerde vechterskoppel zoekt een woning waar ze hun gevechtsport ongestoord kunnen voortzetten. Hun budget van €400.000 moet hen naar een rustige en groene omgeving leiden, liefst met een tuin en een ruimte die makkelijk om te bouwen is tot hun eigen trainingsruimte.

Jasper en Lore: Dit koppel heeft een jonge zoon en is op zoek naar een ruime woning met moderne faciliteiten. Met een budget van €800.000 willen ze een open bebouwing met veel lichtinval, vier slaapkamers en vloerverwarming. Ze zoeken vooral rust, weg van lawaai en drukte.

An en Terence: Omdat hun huidige woning te veel trappen heeft, is An en Terence’s zoektocht gericht op een instapklare woning zonder trappen. Ze hebben een budget van €500.000 en willen een woning met veel licht, een tuin en een energiezuinig karakter.

Deborah en Dieter: Dit stel zoekt een upgrade van hun huidige woning en heeft daarvoor een budget tussen de €650.000 en €700.000. Ze zijn op zoek naar een open bebouwing met veel ruimte en een grote tuin, gelegen in een rustige, landelijke omgeving.

'Huizenjagers Brabantse Kouters', van maandag tot donderdag op Play4 en GoPlay.


Huizenjagers op tv
Woensdag 22 april 2026 om 12u05  »
Play 4
Robin en Elise zijn twee creatieve duizendpoten, maar weten niet wat ze willen. Ze laten zich volledig verrassen door de makelaars. Het enige wat echt belangrijk is, is dat de woning in een levendig dorp ligt op maximum veertig minuten van Antwerpen.
Woensdag 22 april 2026 om 17u10  »
Play 4
Jolien en Matthias wonen momenteel in hartje Antwerpen. Ondertussen hebben ze een zoontje, Max, waarmee ze de drukte van de stad willen ontvluchten. Met een budget van 600.000 euro zoeken ze een huis in een rustige en groene buurt met een tuin.
Donderdag 23 april 2026 om 12u10  »
Play 4
Jolien en Matthias wonen momenteel in hartje Antwerpen. Ondertussen hebben ze een zoontje, Max, waarmee ze de drukte van de stad willen ontvluchten. Met een budget van 600.000 euro zoeken ze een huis in een rustige en groene buurt met een tuin.
Donderdag 23 april 2026 om 17u20  »
Play 4
Michelle en Axelle willen graag naar de kunstacademie in Mechelen, en daarom zoekt de identieke tweeling een woonst waarvan ze met de fiets naar school kunnen. De dames hebben echter nogal wat eisen. Ze werken met een budget van 300.000 euro.
Vrijdag 24 april 2026 om 12u05  »
Play 4
Michelle en Axelle willen graag naar de kunstacademie in Mechelen, en daarom zoekt de identieke tweeling een woonst waarvan ze met de fiets naar school kunnen. De dames hebben echter nogal wat eisen. Ze werken met een budget van 300.000 euro.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:35
    Yetili vertelt
    11:45
    Casper en Emma
  • 09:55
    Geen uitzending
    11:55
    Familie
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:15
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 11:30
    The Goldbergs
    11:50
    Geen uitzending
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:30
    Baywatch Hawaii
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:15
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:05
    Huizenjagers
  • 11:10
    FBI
    12:00
    NCIS
  • 11:25
    Geen uitzending
    12:25
    Borderforce USA: The Bridges
  • 11:30
    Masterchef USA
    12:20
    Chateau Meiland
  • 11:10
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:24
    Het appartement
    11:55
    5-voor-12
  • 11:20
    Sarah's Sweet Table
  • 11:25
    Death in Paradise
    12:25
    The Good Ship Murder
  • 11:00
    First Dates Australia
    12:00
    Scrubs
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:20
    BinnensteBuiten
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:35
    Pop Papierstad
    11:45
    Simon