Openhartige prinses Delphine op bezoek in het veilinghuis van Carlo Bonte

maandag 2 december 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Carlo Bonte krijgt hoog bezoek over de vloer, want prinses Delphine komt langs in zijn veilinghuis. In het negende seizoen van 'Stukken Van Mensen' kon hij een werk van de adellijke kunstenares op de kop tikken.

Het is 16 jaar geleden dat Delphine haar werk nog heeft gezien en dat maakt heel wat los bij haar.

Voor Frank Van Laer is het dan weer een belangrijke avond, want hij houdt een fototentoonstelling in zijn antiekwinkel met werken van Frank Raes. Met o.a. Peter Vandenbempt, Cath Luyten en Luk Alloo is de opkomst alvast geslaagd. Bie is voor de 2de keer jurylid bij de verkiezing van de mooiste hoed op Waregem Koerse en laat voor de gelegenheid ook zelf een prachtige hoed maken. Yves is dan weer druk in de weer met een nieuw homestaging-project. Naast de verkoop van vintage meubels, richt hij ook huizen in die te koop staan met zijn exclusieve meubels. Deze keer neemt hij een pand van 1,5 miljoen in de Kempen onder handen.

'Stukken Van Dealers', dinsdag 3 december om 22.25 uur op Play4 en GoPlay.

TVvisie Extra

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Tijdens stormweer moet piloot Brodie Torrance met zijn lijnvliegtuig een noodlanding maken op een Filipijns eiland. Daar zwaaien gevaarlijke criminelen en rebellenmilities echter de plak. Terwijl de hele wereld op zoek is naar het verdwenen vliegtuig, probeert Brodie zijn passagiers in leven te houden. Hij krijgt hulp van Louis Gaspare, een man die beschuldigd wordt van moord.

'Plane', film uit 2023 met oa. Gerard Butler, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:57
    Videoclips #likeme
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    00:45
    Nachtlus
  • 06:50
    Mojo Wisseltop
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:55
    Heidi
    06:20
    Kabouter Plop
  • 03:05
    Geen uitzending
    00:00
    Rev
  • 11:50
    Geen uitzending
    00:50
    Yellowjackets
  • 10:00
    Geen uitzending
    00:55
    Xena: Warrior Princess
  • 08:40
    Geen uitzending
    00:15
    Buffy the Vampire Slayer
  • 10:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:50
    Geen uitzending
  • 06:35
    Grey's Anatomy
  • 06:40
    Brooklyn Nine-Nine
    02:10
    See
  • 06:55
    The Block Australia
    01:00
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 11:45
    Amish Affair
    00:20
    C.S.I. New York
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:48
    Hobbyklus
    00:00
    Oh What A Night
  • 06:45
    DIY
    01:15
    Puur Oosters
  • 06:25
    Ghosts
    01:00
    Harry Wild
  • 06:45
    Zombie House Flipping
    01:00
    The Resident
  • 06:50
    NOS Journaal
    01:35
    NOS Journaal Laat
  • 00:40
    Nieuwsuur
    01:35
    Café Kockelmann
  • 06:59
    Sneeuwpret
    06:30
    Clangers