Njam!-chef Jeroen De Pauw gaat op culinaire roadtrip in 'De Smaaktoerist 3.0'

Goesting in een roadtrip vol lekkere wendingen? Volg dan Jeroen De Pauw op zijn nieuwe culinaire reis! Het derde seizoen van 'De Smaaktoerist' trapt hij in gang met een vers vervoersmiddel: een BAKfiets mét BBQ.
De 'Smaaktoerist' is dus hipper, duurzamer en flexibeler dan ooit tevoren! En ook nu weer bewijst Jeroen dat je niet ver moet voor avontuur. Hij zet koers naar het Hageland, Zeeland, de Brabantse Kouters en voelt de urban vibes in Vilvoorde en Gent. Zijn neus leidt je naar de lekkerste streekproducten en zijn oren naar de mooiste ambachtelijke verhalen. Alle zintuigen op scherp, voor 'De Smaaktoerist 3.0'!
Hageland
In het Hageland vind je heerlijke streekproducten. Denk maar aan de pensen van Vangramberen en de pikante saus van Hilko. De perfecte ingrediënten voor streetfood. En nog lekkerder met bier uit Bierbeek!
Gent
Jeroen zet z'n zintuigen op scherp in Gent. Hij proeft van de pikante mosterd van Tierenteyn, steekt zijn neus in de geurige kruidentuin van Geert en zet zijn tanden in de blauwe kaas van het Hinkelspel. Een vree wijs Gents bezoekje!
Zeeland
Zeeland, het land met zalig zilte zeegroenten, Zeeuwse zee-oesters en veel zeezout. Jeroen verwerkt zijn buit tot een zonnig bordje.
De Brabantse Kouters
Het oogsten van asperges, voederen van Wagyukalfjes en plukken van aardbeien... Al dat harde werk wordt beloond met een heerlijke BBQ in de Brabantse Kouters.
Vilvoorde
Jeroen zet per boot koers naar Vilvoorde, doet er een marktbezoekje en houdt halt op de hipste plekken van de stad. Hij kookt Spaans en dat heeft zo z'n redenen…
Jeroen De Pauw
Na een opleiding aan de hotelschool van Mechelen en een voortgezette opleiding gastronomie veroverde Jeroen De Pauw meteen een plaatsje in de keuken van sterrenrestaurants als ‘Comme Chez Soi’ en ‘Hof van Cleve’. Tijdens een verblijf in Aix-en-Provence leert de jonge kok de Franse keuken kennen en wijdt hij zich een tijdlang aan deze nieuwe liefde. Maar Jeroen wil vooral creatief zijn! Zo wordt ‘Cookie Boys’ geboren: met zijn mobiele keuken, opgeborgen in tien koffers, toerde Jeroen door Europa en verwende artiesten als Axelle Red, Tom Waits, Hooverphonic,... Nadien volgde ook nog een kookatelier waarbij een kleine groep gasten een vijfgangendiner in zijn eigen keuken geserveerd kreeg. Na 10 jaar wou hij iets nieuws: Jeroen richtte ‘Canape’ op. Een nieuwe horecabeleving met restaurants en een webshop waar alles draait rond aperitieven.
Na een lange weg via verschillende zenders werd hij njam!-kok. Voor hem was dat een beetje thuiskomen. Vele collega’s met wie hij in die afgelopen jaren samenwerkte, maken deel uit van het njam!-team.
Kom alvast in de sfeer van 'De Smaaktoerist' en bekijk de trailer hieronder en beluister de 'Smaaktoerist-playlist' op het njam! Spotify account.
'De Smaaktoerist 3.0', vanaf 28 mei elke zondag om 11.00, 16.00 en 23.00 uur op njam!.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen van 'Boomer' met 'familie Van Looveren' op VRT 1
- Ruben Van Gucht trapt jubileumseizoen van 'Stukken Van Mensen' op gang
- Talpa scherpt strategie aan en verandert topstructuur
- Pickx+ viert Lifetime Achievement Award Axelle Red
- Otto-Jan Ham en Gloria Monserez zoeken enthousiaste jongeren voor gloednieuw programma
- Jani Kazaltzis openhartig in 'Maison Verhulst'
- De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Hoe een drugsbaron de touwtjes in handen heeft in de Antwerpse haven
- Warm deze winter lekker op met de heetste MTV-shows in februari
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen Op Eén Buik'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol muzieknieuws
- Qmusic stuurt fans naar de allereerste show van Harry Styles in de ArenA
- Nostalgie presenteert 'De Grote Nummer 1 Top 1000'
- 7 opdrachten, 1 camper: wie rijdt weg met het huis op wielen van JOE-dj’s Sven & Anke?
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise'
Kijktip van de dag

Barry Allen, een wetenschapper bij de politie, wordt geraakt door de bliksem en krijgt daardoor een kosmische kracht: bliksemsnelheid. Wanneer hij zijn superkracht gebruikt om terug te reizen in de tijd en zijn moeder te redden, creëert hij per ongeluk een wereld zonder superhelden waar Generaal Zod is teruggekeerd. Om hem te kunnen verslaan, moet The Flash de hulp inroepen van een gepensioneerde Batman.
'The Flash', film uit 2023 met oa. Michael Keaton, om 20.40 uur op Play.



































