Njam!-chef Jeroen De Pauw gaat op culinaire roadtrip in 'De Smaaktoerist 3.0'

zaterdag 27 mei 2023
Foto: njam! - © Studio 100 2023

Goesting in een roadtrip vol lekkere wendingen? Volg dan Jeroen De Pauw op zijn nieuwe culinaire reis! Het derde seizoen van 'De Smaaktoerist' trapt hij in gang met een vers vervoersmiddel: een BAKfiets mét BBQ.

De 'Smaaktoerist' is dus hipper, duurzamer en flexibeler dan ooit tevoren! En ook nu weer bewijst Jeroen dat je niet ver moet voor avontuur. Hij zet koers naar het Hageland, Zeeland, de Brabantse Kouters en voelt de urban vibes in Vilvoorde en Gent. Zijn neus leidt je naar de lekkerste streekproducten en zijn oren naar de mooiste ambachtelijke verhalen. Alle zintuigen op scherp, voor 'De Smaaktoerist 3.0'!


Hageland
In het Hageland vind je heerlijke streekproducten. Denk maar aan de pensen van Vangramberen en de pikante saus van Hilko. De perfecte ingrediënten voor streetfood. En nog lekkerder met bier uit Bierbeek!

Gent
Jeroen zet z'n zintuigen op scherp in Gent. Hij proeft van de pikante mosterd van Tierenteyn, steekt zijn neus in de geurige kruidentuin van Geert en zet zijn tanden in de blauwe kaas van het Hinkelspel. Een vree wijs Gents bezoekje!

Zeeland
Zeeland, het land met zalig zilte zeegroenten, Zeeuwse zee-oesters en veel zeezout. Jeroen verwerkt zijn buit tot een zonnig bordje.

De Brabantse Kouters
Het oogsten van asperges, voederen van Wagyukalfjes en plukken van aardbeien... Al dat harde werk wordt beloond met een heerlijke BBQ in de Brabantse Kouters.

Vilvoorde
Jeroen zet per boot koers naar Vilvoorde, doet er een marktbezoekje en houdt halt op de hipste plekken van de stad. Hij kookt Spaans en dat heeft zo z'n redenen…

Jeroen De Pauw
Na een opleiding aan de hotelschool van Mechelen en een voortgezette opleiding gastronomie veroverde Jeroen De Pauw meteen een plaatsje in de keuken van sterrenrestaurants als ‘Comme Chez Soi’ en ‘Hof van Cleve’. Tijdens een verblijf in Aix-en-Provence leert de jonge kok de Franse keuken kennen en wijdt hij zich een tijdlang aan deze nieuwe liefde. Maar Jeroen wil vooral creatief zijn!  Zo wordt ‘Cookie Boys’ geboren: met zijn mobiele keuken, opgeborgen in tien koffers, toerde Jeroen door Europa en verwende artiesten als Axelle Red, Tom Waits, Hooverphonic,... Nadien volgde ook nog een kookatelier waarbij een kleine groep gasten een vijfgangendiner in zijn eigen keuken geserveerd kreeg. Na 10 jaar wou hij iets nieuws: Jeroen richtte ‘Canape’ op. Een nieuwe horecabeleving met restaurants en een webshop waar alles draait rond aperitieven.

Na een lange weg via verschillende zenders werd hij njam!-kok. Voor hem was dat een beetje thuiskomen. Vele collega’s met wie hij in die afgelopen jaren samenwerkte, maken deel uit van het njam!-team.

Kom alvast in de sfeer van 'De Smaaktoerist' en bekijk de trailer hieronder en beluister de 'Smaaktoerist-playlist' op het njam! Spotify account.


'De Smaaktoerist 3.0', vanaf 28 mei elke zondag om 11.00, 16.00 en 23.00 uur op njam!.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.

'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Journaallus
    01:05
    VRT NWS laat
  • 22:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:10
    Gooische Vrouwen
    01:10
    Kan ik het ook?
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:15
    Random Breath Test
  • 00:55
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 00:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 01:15
    The Golden Girls
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:45
    Komen Eten
    01:55
    De Tafel van Gert
  • 01:05
    FBI
    02:25
    Neighbours: A New Chapter
  • 01:20
    Fear Factor USA.
    02:05
    Geen uitzending
  • 00:25
    Love Island UK
    01:30
    Botched
  • 01:10
    Big Sky
    01:05
    The Rookie
  • 00:35
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:14
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:10
    Bon Appetit
    01:30
    Puur Oosters - Japans
  • 01:00
    Devil's Peak
  • 01:05
    Below Deck Down Under
    01:05
    First Dates Australia
  • 01:05
    NOS Journaal Laat
    01:30
    Pauw & De Wit
  • 01:20
    Ongehoord Nieuws
    01:15
    Nieuwsuur
  • 01:20
    Je Zal Het Maar Hebben
    01:30
    Vol gas door de modder