Nieuwkomers Niels Destadsbader en Tourist LeMC jagen op dezelfde talenten in 'The Voice van Vlaanderen'

Wie volgt Ibe op en wordt 'The Voice van Vlaanderen' 2021? Vanaf vrijdagavond, 5 februari om 20.40 bij VTM, bouwen coaches Koen Wauters, Niels Destadsbader, Tourist LeMC, Natalia en vijfde coach Laura Tesoro elk aan hun eigen team vol zangtalent, te beginnen bij de spannende Blind Auditions.
Er wordt meteen heel wat afgelachen en ook de twee nieuwkomers Tourist LeMC en Niels zorgen voor een verrassende dynamiek: zij jagen vaak op dezelfde talenten. Niels weet te charmeren in het West-Vlaams en Tourist LeMC gooit zijn poëtische woorden in de strijd. Bezwijken de kandidaten voor de populaire zanger uit Deerlijk of kiezen ze voor de Troubadour uit Antwerpen?
Tijdens de eerste Blind Auditions passeert er heel wat talent op het podium. Dat is ook Natalia - die tijdens de opnames hoogzwanger was - niet ontgaan. Volgens haar zit dé revelatie van het seizoen meteen in de eerste aflevering… Maar ook de andere kandidaten maken indruk: de ene krijgt de coaches aan het dansen en waagt zich zelfs aan een stukje rap, de ander gaat de gevoelige toer op. 'Ze zeggen wel eens dat je een gevoelige snaar kan raken, dat was bij mij een hele gitaar', zegt Niels. Koen probeert als spraakwaterval te overtuigen met zijn bakken ervaring terwijl Tourist LeMC soms niet meer weet wat zeggen. 'Je hebt al zoveel pluimen opgeprikt gekregen dat ik schrik heb dat je eieren gaat leggen', lacht hij.
Ook Laura is als vijfde coach klaar voor de strijd. Zij volgt alle audities backstage mee en kan niet-gekozen kandidaten oppikken in haar team. Laura heeft alvast één groot voordeel: 'Ik kan de audities niet enkel horen maar ook zien. En ondertussen hoop ik natuurlijk dat er niemand draait zodat ze in mijn team terecht kunnen komen', zegt ze. En wanneer dat gebeurt, stormt Laura het podium op om de kandidaat op te vissen. Kijkers kunnen het verdere traject van Laura's team volgen via 'The Voice Comeback Stage' op VTM GO, dat meteen na elke aflevering op VTM online komt.
Dit seizoen zijn ook hosts An Lemmens en Sean Dhondt opnieuw van de partij. Met tonnen enthousiasme, de juiste woorden en onweerlegbare peptalks staan ze klaar om de kandidaten en hun familie naast het podium op te vangen.
Bekijk hier hoe de andere coaches reageren op de komst van Laura als vijfde coach:
Dit zijn de talenten die hun kans wagen tijdens de eerste Blind Auditions:
- Joke (20, Aalst). Haar grote droom is om ooit op Werchter te spelen. Ze doet auditie met 'Wasting My Young Years' van London Grammar.
- Miek (29, Geel) en Joshua (24, Laakdal) zijn een koppel, maar doen apart mee aan The Voice. Voor Miek is het de tweede keer. Miek doet auditie met 'Believer' van Imagine Dragons en Joshua met 'Feel It Still' van Portugal. The Man.
- Lotte (20, Genk). Staat graag op een podium en speelt cello, gitaar en piano. Ze brengt 'Alarm' van Anne-Marie.
- Aurora (22, Sint-Niklaas). Is een grote fan van rockmuziek en haalt alles uit de kast met 'Somebody To Love' van Queen.
- Glenn (28, Stabroek). Zingt graag in het Nederlands en doet dan ook auditie met 'Een Ster' van Stan Van Samang.
- Justine (18, Zwevegem). Volgt nog maar een jaar zangles en waagt haar kans met 'Bad Romance' van Lady Gaga.
- Julie (25, Willebroek). Zingen is voor haar een uitlaatklep. Ze doet auditie met 'Good Luck' van Basement Jaxx.
- Tim (26, Sint-Amandsberg). Speelt vooral muziek op zijn kamer en wil met zijn deelname zijn onzekerheden overwinnen. Hij brengt 'Too Close' van Alex Clare.
- Yvette (21, Gent). Werkt naast haar studies al opvoedster op een internaat. Zingen is haar leven. Ze wil de coaches wegblazen met een eigen versie van 'Turn Your Lights Down Low' van Bob Marley.
- Selina (18, Zulte). Vroeger keek ze altijd samen met haar gezin naar The Voice en nu zit ze er zelf in. Ze gaat het avontuur aan met 'Sober' van Demi Lovato.
De opnames van The Blind Auditions en The Knock-Outs van 'The Voice van Vlaanderen' vonden plaats voor de coronapandemie uitbrak.
'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 5 februari om 20.40 uur bij VTM.
DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- VTM brengt hulde aan 'de man van 1 miljard smoelen' in 'Viva Vermeire'
- Jacques wordt 70: Vader en dochter Vermeire op roadtrip langs plekken waar het voor hem begon
- 'Helden van Hier: De Kust': hoe beleefden hulpdiensten Oostende moeilijkste zomer ooit?
- Dit zijn de reporters van het nieuwe 'Vlaanderen Vakantieland'
- Fitmom Delphine ruilt met ambulancier Debby in eerste aflevering van 'Op Een Ander'
- 'De Kemping': Tijs Vanneste start met negen jongeren in hartje Kempen een camping op
- Nieuw gezin én nieuwe huisregels in nieuw Play5-programma 'Op Een Ander'
- Wat als er een vergeten fortuin op je ligt te wachten? Axel Daeseleire start de zoektocht!
- Bekende Vlamingen laten Loïc Van Impe kookbattles aangaan met chef-koks in 'Loïc Tussen 2 Vuren'
- Arnout Hauben start maandag zijn tocht 'Dwars door de Middellandse Zee'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe namen voor romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Astrid Kersseboom verteller van 'The Passion 2026'
- Peter Lubbers nieuwe Directeur Content RTL en Videoland
- Meer dan ooit dé thuishaven voor het darts: VTM verwerft rechten voor alle PDC-toernooien
- Kijkcijfers: donderdag 19 maart 2026
- Maan is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Kassa' over de dure olieprijzen en een piramidespel
- 'Ineens ben ik niet meer zo chill': Zita Wauters warmt zich op voor haar auditie in 'The Voice'
- Emma Wortelboer en Jurre Geluk laten zich 'Steken en Prikken op Vakantie' in Zuid-Afrika
- Documentaire 'Twee kanten van één geschiedenis' op NPO 2
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Q-dj Vincent Fierens daagt Vlaanderen uit: Wie wint de jacht op 'Vincent Live' en wint… een jacht?
- Willy-dj Tomas De Soete duikt de 'Willy 500 van de jaren '90' in met smerigste filmscène ooit
- Merel Westrik stopt op JOE
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
Multimedia SPOTLIGHT
-
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Jurgen heeft zijn knappe collega Sibel na een korte affaire ten huwelijk gevraagd. Hij is een Vlaming, zij heeft Turkse roots. Voor de ouders van beide twintigers komt de trouw als een complete verrassing. Sibel en Jurgen zijn smoorverliefd en kijken enorm uit naar een prachtig trouwfeest. Dat is echter buiten de druk, de verwachtingen en de twijfels van hun families gerekend. Eén ding is zeker: het wordt een trouwfeest om nooit meer te vergeten.
'Trouw met Mij!', film uit 2014 met oa. Mieke Bouve, om 20.40 uur op VRT 1.
































