Nieuw seizoen van 'Wat een Jaar!' start in 2005

woensdag 6 januari 2021

Het weekend start vanaf nu al op donderdag bij VTM met een gloednieuw seizoen van 'Wat Een Jaar!', waarin Koen Wauters en teamcaptains Nathalie Meskens en Jonas Van Geel elke aflevering in de huid kruipen van bekende figuren.

In de eerste aflevering van morgen, donderdag 7 januari om 20.40 uur, haalt U2-frontman Bono, die verdacht veel lijkt op Koen, het jaar 2005 van onder het stof. Het jaar waarin onder andere de orkaan Katrina over New Orleans raasde, Duitsland voor het eerst een vrouwelijke bondskanselier kreeg en iedereen gek werd van de ‘Crazy Frog’. Nathalie en Jonas worden omgetoverd tot ‘Queen of Pop’ Madonna en rapper 50 Cent, en krijgen het gezelschap van Frances Lefebure en Sean Dhondt. Met een Pastis in de hand duiken ze 16 jaar terug in de tijd.


In 2005 tourde de 21-jarige Sean Dhondt met zijn band Nailpin en popster Avril Lavigne in Japan. 'Op het einde van haar concert speelde Avril Lavigne ‘Song 2’ van Blur. Zij kroop dan achter de drums en de zanger van het voorprogramma mocht het nummer meezingen op het podium. Dat was ik dan', blikt Sean enthousiast terug. Terwijl Sean met Nailpin Japan veroverde, zat de toen 17-jarige Frances Lefebure op de schoolbanken van de Steinerschool in Gent. Of Frances fan was van Nailpin? 'Ik luisterde er totaal niet naar. Ik herinner me Sean enkel van de tijd bij TMF', lacht ze. Ook van Nathalie en Jonas zijn er beelden uit 2005. Zo maakte Nathalie haar tv-debuut in Kaat & Co en speelde Jonas een gevaarlijke gastrol in 'Witse'.

Hoe gaat het met het meisje van 'Schnappi, das kleine Krokodil'?
Naast het tot leven wekken van bekende televisietunes en het bovenhalen van talloze hits uit 2005, krijgt het gezelschap ook bezoek uit het buitenland. In 2005 kan niemand de radio aanzetten of er is een krokodil aan het zingen. En iedereen kan het uit volle borst meezingen: ‘ich bin Schnappi, das kleine Krokodil’. Het kleine Duitse meisje Joy Gruttmann werd er in no time wereldberoemd mee en maar liefst drie versies van het nummer stonden in de Vlaamse Ultratop. Maar hoe gaat het 16 jaar later met Joy Gruttmann?

Bekijk hier de video:


De afleveringen van 'Wat Een Jaar!' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Wat een Jaar!', vanaf donderdag 7 januari om 20.40 uur bij VTM.



DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vastbesloten zijn leven te beteren, vertrekt Kamal vanuit België naar Syrië om oorlogsslachtoffers te helpen. Maar eenmaal daar wordt hij ingelijfd in het leger. Thuis valt ondertussen zijn jongere broer Nassim ten prooi aan radicalisten. Hun moeder Leila wil koste wat het kost voorkomen dat Nassim in de voetsporen van Kamal treedt.

'Rebel', film uit 2022 van Adil El Arbi en Bilall Fallah met oa. Aboubakr Bensaihi, om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Villa Politica
    15:50
    Clips
  • 12:25
    Sporza: Baanwielrennen
    15:30
    Winterbeelden
  • 14:25
    Meneer Papier
    14:30
    Kaatjes Kameraadjes
  • 14:15
    Wittekerke
    15:20
    Gooische Vrouwen
  • 13:50
    De alarmcentrale: pech onderweg
    14:50
    Blind Getrouwd UK
  • 14:20
    S.W.A.T.
    15:10
    Parks and Recreation
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 13:50
    Komen eten
    14:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 14:20
    The Way Home
    16:10
    Grey's Anatomy
  • 14:05
    The First 48 Presents Critical Minutes
    15:00
    Seal Team
  • 14:20
    The Real Housewives of Beverly Hills
    15:15
    The Block Australia
  • 14:20
    Snapped
    15:10
    Mark of a Serial Killer
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:21
    Aan de wand
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:20
    Uit de Schelp
    14:35
    Comfort Food
  • 14:05
    The Madame Blanc Mysteries
    16:00
    Murdoch Mysteries
  • 13:50
    First Dates Australia
    14:55
    Bob's Burgers
  • 14:15
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 14:10
    De verwondering
    14:45
    De Geknipte Gast
  • 14:20
    De Smurfen
    14:35
    Masha en de Beer