Nieuw seizoen 'Groeten Uit' opent met de Pfaffs in 1965

maandag 6 januari 2020

Tijdreizen? Het kan! Of toch als het van An Lemmens afhangt, want in het nieuwe seizoen van 'Groeten Uit' stuurt ze vanaf 7 januari 2020 elke dinsdagavond opnieuw een hele reeks Bekende Vlamingen terug in de tijd.

Tijdens een nostalgisch weekend herontdekken ze samen met hun gezin de muziek, het speelgoed, de televisieprogramma’s en de kledij van toen ze 12 jaar waren. Voor dit vierde seizoen worden onder meer de Pfaffs en hun (klein)kinderen voor het eerst terug herenigd op televisie. Daarnaast kruipen ook Tine Embrechts en haar gezin en Goedele Liekens met haar twee dochters in de teletijdmachine.


Zo ziet de Pfaff-familie er uit met kerst in 1965
In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen, op dinsdag 7 januari, keert de familie Pfaff terug naar 1965 om samen kerst te vieren. Het jaar waarin de kerstboom nog versierd werd met echte kaarsen, je in elke kleerkast wel een minirokje vond en The Beatles hun debuut maakten op het witte doek met de film 'Help!'. Maar ook het jaar waarin Jean-Marie Pfaff 12 werd.

Via een kerstkaart uit 1965 komen Jean-Marie (66), Carmen (63), kleindochter Shania (19) en kleinzoon Kenji (18) het adres te weten. 'We zitten al met een probleem want daar zit geen gps in', lacht Carmen wanneer An Lemmens hen de sleutel van de Opel Kadett A overhandigt. Jean-Marie is alvast enthousiast: 'Dat brengt enorm veel herinneringen met zich mee… In zo’n auto kan je goed over elkaars billekes wrijven.'

Na een ritje auto-karaoke waarin Shania en Kenji kennismaken met de muziek van 1965, is het tijd voor een eerste tussenstop: een wooncaravan waarin neefjes Liam (13) en Keano (15) hun opwachting maken. Shania en Kenji hebben alvast een boeiende discussie: 'Ik word geen huisman', besluit Kenji, 'Alhoewel, dat lijkt mij nog wel lachen!' 'Gij? Gij kunt niet eens uwe was naar beneden brengen, wat ga jij nu huisvader worden?', lacht Shania.

Aangekomen in het jaren ‘60-huis duiken ook Debby (44), Kelly (42), Nicolas (39) en Sam (46) op om mee kerst te vieren. Daar wagen de vrouwen zich aan een traditioneel kerstmenu met zelfgemaakte kroketten en gevulde kalkoen terwijl de mannen genieten van 'een glaasje': 'Vroeger was dat de normale gang van zaken. Vrouwen in de keuken en de mannen kwamen alleen zagen als de drank op was', lacht Carmen. Wanneer An Lemmens tijdens het weekend opduikt is het tijd voor cadeautjes uit 1965. De 'Pater Familias' krijgt een wel heel emotioneel cadeau…

De volgende ochtend wordt er aan de deur gebeld… Het zijn kleinkinderen Fay (12) en Bruce (13) die, voor een zakcentje, Nieuwjaarsliedjes komen zingen, iets wat Jean-Marie in zijn jeugdjaren ook veel heeft gedaan. En hoe reageren Jean-Marie en Carmen wanneer de kleinkinderen – in ware Familie von Trapp-stijl - hun Nieuwjaarsbrief voorlezen?

Nieuw seizoen 'Groeten Uit', vanaf 7 januari elke dinsdag om 20.35 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Crime logo

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.

'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:30
    De repair shop
    17:10
    Witse
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:45
    Red shadow over the White House
  • 17:00
    3Hz
    17:25
    GameKeepers
  • 16:35
    Sara
    17:10
    Aspe
  • 16:20
    My Kitchen Rules
    17:40
    De Planckaerts
  • 15:40
    The Blue Lagoon
    17:25
    9-1-1
  • 16:40
    Cheers
    17:10
    Stargate SG-1
  • 16:55
    Suits
    17:45
    ER
  • 16:45
    Wat nu weer?
    17:20
    SOS Piet
  • 16:30
    Oogappels
    17:25
    Lang Leve de Liefde
  • 16:40
    This Is Us
    17:25
    Manifest
  • 16:20
    Leverage: Redemption
    17:15
    Two and a Half Men
  • 16:35
    Property Brothers
    17:25
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 16:35
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:51
    Het perfecte terras
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:00
    Wordt aangekondigd
    17:30
    Lekker Messy
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    17:50
    Below Deck
  • 17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
    17:15
    De Arbeidsvitaminen Quiz
  • 16:30
    Van boerenkool tot kurkuma
    17:10
    MAX Geheugentrainer
  • 16:55
    Troublemakers
    17:10
    Lucas etc.