Nieuw op Ketnet: 'Op Schok' met Jelle en Kristien

Vanaf maandag 29 oktober staat Ketnet in het teken van vriendschap én avontuur. Elke maandag geeft Jelle Cleymans of Kristien Maes aan een ander vriendengroepje het startsein voor de avontuurlijke tocht 'Op schok'. Een hele week lang volgt Ketnet hen op hun avontuur. Negen weken lang, elke week een ander vriendengroepje.
T
ijdens de zomermaanden ging Ketnet op zoek naar avontuurlijke vriendengroepjes - telkens vier vrienden of vriendinnen van 12 à 13 jaar voor het avontuurlijke programma 'Op schok'. Vanaf maandag 29 oktober start het avontuur voor de negen geselecteerde vriendengroepjes, negen weken lang, elke week een andere bende. Elke maandag overvalt Jelle Cleymans of Kristien Maes het vriendengroepje van de week thuis, op school of waar ze op dat moment ook zijn. Jelle of Kristien hebben een mysterieuze enveloppe met de eerste opdracht meegebracht. Die eerste opdracht is het startsein voor een avontuurlijke tocht 'Op schok'.
Tijdens die week wordt hun vriendschap op de proef gesteld. Zij krijgen namelijk een reeks waanzinnige opdrachten voorgeschoteld en rollen zo van de ene uitdaging in de andere, grensverleggend en leerrijk.
Vrienden onder elkaar die samen een kunstwerk maken, een brandweeropleiding volgen, soldaat worden, leren schieten als een cowboy, beroemd worden of met een echte auto rijden, het zijn stuk voor stuk opdrachten waar zij iets kunnen van opsteken.
Ook Jelle en Kristien weten niet wat hen allemaal te wachten staat, zij nemen deel aan alle opdrachten. Zij brengen de bende van hot naar her met de 'Op schok'-mobiel en storten zich mee in elk avontuur.
Elke week doet een nieuw vriendengroepje een sprong in het ongewisse. Aan het einde van elke opdracht wacht er telkens een nieuwe enveloppe met een nieuwe missie. Leerrijk en grensverleggend, want samen leren ze bij. Elke opdracht doet weer een beroep op andere vaardigheden, stelt hen op de proef, om bijvoorbeeld bepaalde angsten te overwinnen.
Elke opdracht brengt hen dichter bij de beloning, de laatste enveloppe met daarin vier exclusieve 'Op schok' T-shirts.
Ketnet neemt je vijf dagen per week en negen afleveringen lang op sleeptouw en 'Op schok'.
Van maandag tot vrijdag krijg je een deel van het traject te zien, goed voor een reportage van telkens ongeveer 7 minuten, op zaterdag worden alle reportages samengevoegd tot een compilatie-uitzending van 35 minuten.
'Op Schok', vanaf maandag 29 oktober, van maandag tot vrijdag om 17.45 uur op Ketnet met telkens een compilatie-uitzending op zaterdag om 17.30 uur (herh. zondag, 09.15 uur).
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Het najaar van 2007
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Viktor Brand kijkt mee in de portemonnee in 'Waar Doen Ze Het Van?'
- Nieuw live-programma 'Nationale Lichtjesavond' brengt Nederland samen rond herinnering, verlies en hoop
- De veerkracht van de Nederlandse natuur in 'Vroege Vogels'
- Is ’t gelukt? Sven de Leijer deelt geheime uitdagingen uit aan acht bekende deelnemers: 'Ik ben al een heel jaar paranoïde'
- Linda de Mol presenteert 'Postcode Loterij Spel van het Jaar' op SBS6
- Dit kookt Jeroen Meus deze week in 'Dagelijkse Kost'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away'
- Persoonlijk verslag van een reis door naoorlogs Europa in NPO Doc
- 'Kamp Jeroom' is terug: Gert Verhulst verliest zijn geduld met Viktor
- 'De Twaalf' keert terug met 'De Botoxmoorden': nieuwe assisenzaak zondag op VRT 1
- Tim van Wim De Craene verovert eerste plaats in 'Radio 1 Lage Landenlijst'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Zwammerdam
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol met muzieknieuws
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug!
Kijktip van de dag

Fien Germijns, Ward Lemmelijn, Annemie Struyf, Bart Cannaerts, Birgit Aertgeerts, Mohsin Abbas, Stephanie Planckaert en Timon Verbeeck moesten het afgelopen jaar in alle discretie uitdagingen tot een goed einde brengen. Elke aflevering stellen drie van hen hun uitdaging voor aan hun tegenspelers, die moeten inschatten of het wel of niet gelukt is. In de studio krijgen ze voor het eerst beelden te zien van elkaars uitdagingen.
'Is 't Gelukt?', om 20.00 uur op VRT 1.
































