Nieuw op Ketnet: 'Op Schok' met Jelle en Kristien

dinsdag 16 oktober 2007

Vanaf maandag 29 oktober staat Ketnet in het teken van vriendschap én avontuur. Elke maandag geeft Jelle Cleymans of Kristien Maes aan een ander vriendengroepje het startsein voor de avontuurlijke tocht 'Op schok'. Een hele week lang volgt Ketnet hen op hun avontuur. Negen weken lang, elke week een ander vriendengroepje.

T


ijdens de zomermaanden ging Ketnet op zoek naar avontuurlijke vriendengroepjes - telkens vier vrienden of vriendinnen van 12 à 13 jaar voor het avontuurlijke programma 'Op schok'. Vanaf maandag 29 oktober start het avontuur voor de negen geselecteerde vriendengroepjes, negen weken lang, elke week een andere bende. Elke maandag overvalt Jelle Cleymans of Kristien Maes het vriendengroepje van de week thuis, op school of waar ze op dat moment ook zijn. Jelle of Kristien hebben een mysterieuze enveloppe met de eerste opdracht meegebracht. Die eerste opdracht is het startsein voor een avontuurlijke tocht 'Op schok'.

Tijdens die week wordt hun vriendschap op de proef gesteld. Zij krijgen namelijk een reeks waanzinnige opdrachten voorgeschoteld en rollen zo van de ene uitdaging in de andere, grensverleggend en leerrijk.
Vrienden onder elkaar die samen een kunstwerk maken, een brandweeropleiding volgen, soldaat worden, leren schieten als een cowboy, beroemd worden of met een echte auto rijden, het zijn stuk voor stuk opdrachten waar zij iets kunnen van opsteken.

Ook Jelle en Kristien weten niet wat hen allemaal te wachten staat, zij nemen deel aan alle opdrachten. Zij brengen de bende van hot naar her met de 'Op schok'-mobiel en storten zich mee in elk avontuur.

Elke week doet een nieuw vriendengroepje een sprong in het ongewisse. Aan het einde van elke opdracht wacht er telkens een nieuwe enveloppe met een nieuwe missie. Leerrijk en grensverleggend, want samen leren ze bij. Elke opdracht doet weer een beroep op andere vaardigheden, stelt hen op de proef, om bijvoorbeeld bepaalde angsten te overwinnen.

Elke opdracht brengt hen dichter bij de beloning, de laatste enveloppe met daarin vier exclusieve 'Op schok' T-shirts.

Ketnet neemt je vijf dagen per week en negen afleveringen lang op sleeptouw en 'Op schok'.
Van maandag tot vrijdag krijg je een deel van het traject te zien, goed voor een reportage van telkens ongeveer 7 minuten, op zaterdag worden alle reportages samengevoegd tot een compilatie-uitzending van 35 minuten.

'Op Schok', vanaf maandag 29 oktober, van maandag tot vrijdag om 17.45 uur op Ketnet met telkens een   compilatie-uitzending op zaterdag om 17.30 uur (herh. zondag, 09.15 uur).

DOSSIER: Het najaar van 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Box' (VTM)

Tien onbekende Vlamingen starten aan een spel waarvan ze de regels niet kennen. Het enige wat ze weten is dat elke keer de boxen openen, de opdracht meteen begint en ze zelf moeten zoeken wat de bedoeling is. Dit zorgt voor hilariteit en onzekerheid.

'De Box', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    01:00
    Journaallus
  • 09:00
    Winterbeelden
    09:25
    Sporza: WK Basketbal Vrouwen Kwalificatie 2026
  • 08:58
    Tik Tak
    05:20
    Geen uitzending
  • 09:00
    Maya de Bij
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    23:05
    Te bepalen
  • 09:00
    Geen uitzending
    23:20
    Te bepalen
  • 07:00
    Willy
    00:40
    Mee met de Flikken
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:20
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 06:00
    Joe
    01:20
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 09:00
    New Girl
    01:00
    Criminal Minds
  • 08:15
    Seal Team
    01:45
    MacGyver
  • 08:55
    De Gezonde Goesting
    01:40
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    Cold Case Killers
    02:10
    C.S.I. New York
  • 04:29
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:54
    De ambachter
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:45
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    01:35
    Becoming Meewis
  • 08:50
    Midsomer Murders
    03:30
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 08:25
    The Kardashians
    01:00
    Below Deck Down Under
  • 09:00
    NOS Journaal
    01:50
    MolTalk
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    01:30
    De Nachtzoen
  • 09:00
    Babar en de belevenissen van Badou
    01:20
    First Dates