Nieuw op Ketnet: 'Op Schok' met Jelle en Kristien

dinsdag 16 oktober 2007

Vanaf maandag 29 oktober staat Ketnet in het teken van vriendschap én avontuur. Elke maandag geeft Jelle Cleymans of Kristien Maes aan een ander vriendengroepje het startsein voor de avontuurlijke tocht 'Op schok'. Een hele week lang volgt Ketnet hen op hun avontuur. Negen weken lang, elke week een ander vriendengroepje.

T


ijdens de zomermaanden ging Ketnet op zoek naar avontuurlijke vriendengroepjes - telkens vier vrienden of vriendinnen van 12 à 13 jaar voor het avontuurlijke programma 'Op schok'. Vanaf maandag 29 oktober start het avontuur voor de negen geselecteerde vriendengroepjes, negen weken lang, elke week een andere bende. Elke maandag overvalt Jelle Cleymans of Kristien Maes het vriendengroepje van de week thuis, op school of waar ze op dat moment ook zijn. Jelle of Kristien hebben een mysterieuze enveloppe met de eerste opdracht meegebracht. Die eerste opdracht is het startsein voor een avontuurlijke tocht 'Op schok'.

Tijdens die week wordt hun vriendschap op de proef gesteld. Zij krijgen namelijk een reeks waanzinnige opdrachten voorgeschoteld en rollen zo van de ene uitdaging in de andere, grensverleggend en leerrijk.
Vrienden onder elkaar die samen een kunstwerk maken, een brandweeropleiding volgen, soldaat worden, leren schieten als een cowboy, beroemd worden of met een echte auto rijden, het zijn stuk voor stuk opdrachten waar zij iets kunnen van opsteken.

Ook Jelle en Kristien weten niet wat hen allemaal te wachten staat, zij nemen deel aan alle opdrachten. Zij brengen de bende van hot naar her met de 'Op schok'-mobiel en storten zich mee in elk avontuur.

Elke week doet een nieuw vriendengroepje een sprong in het ongewisse. Aan het einde van elke opdracht wacht er telkens een nieuwe enveloppe met een nieuwe missie. Leerrijk en grensverleggend, want samen leren ze bij. Elke opdracht doet weer een beroep op andere vaardigheden, stelt hen op de proef, om bijvoorbeeld bepaalde angsten te overwinnen.

Elke opdracht brengt hen dichter bij de beloning, de laatste enveloppe met daarin vier exclusieve 'Op schok' T-shirts.

Ketnet neemt je vijf dagen per week en negen afleveringen lang op sleeptouw en 'Op schok'.
Van maandag tot vrijdag krijg je een deel van het traject te zien, goed voor een reportage van telkens ongeveer 7 minuten, op zaterdag worden alle reportages samengevoegd tot een compilatie-uitzending van 35 minuten.

'Op Schok', vanaf maandag 29 oktober, van maandag tot vrijdag om 17.45 uur op Ketnet met telkens een   compilatie-uitzending op zaterdag om 17.30 uur (herh. zondag, 09.15 uur).

DOSSIER: Het najaar van 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Ellen Callebout, Dominique Persoone, Patricia Kargbo, Amelie Albrecht en Frank Boeckx zijn deze week de gasten van Niels Destadsbader. Amelie vertelt hoe ze haar verloofde leerde kennen via een datingapp. Ozark Henry en tenor Denzil Delaere brengen een beklijvende versie van 'Miss Sarajevo' van Bono en Pavarotti. Isabelle A, Mayorga, Dina Ayada en Stijn Meuris staan ook op het podium. Voor het publiek steekt Niels het nummer 'Roller Coaster' van Danny Vera in een 'eigen' jasje.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:30
    Mironins
    11:35
    Yetili vertelt
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 11:15
    Geen uitzending
    13:15
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 11:30
    The Goldbergs
    11:50
    Geen uitzending
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    Baywatch Hawaii
  • 08:45
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:30
    Huizenjagers
  • 11:25
    FBI
    12:15
    NCIS
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:00
    Borderforce USA: The Bridges
  • 11:15
    MasterChef UK
    11:50
    Chateau Meiland
  • 11:30
    World's Most Evil Killers
  • 08:01
    Herhalingslus
    12:00
    Wijzer Wonen
  • 11:20
    Het zelfbouwhuis
    11:55
    5-voor-12
  • 11:10
    Vlaamse Klassiekers
    11:55
    Becoming Meewis
  • 11:25
    Death in Paradise
    12:30
    The Good Ship Murder
  • 11:15
    First Dates Australia
    12:20
    Scrubs
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:20
    BinnensteBuiten
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:30
    Simon
    11:35
    Pipi, Pupu & Rosemarie