Natuurfenomeen El Niño brengt bemanning van 'Over De Oceaan' in de problemen

zaterdag 26 oktober 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

In de Tweede aflevering van 'Over De Oceaan' krijgt de bemanning te maken met El Niño, een natuurfenomeen waarbij het oppervlaktewater van de oceaan ongewoon warm wordt.

Tijdens El Niño kan de wind sterk afnemen, of zelfs van richting veranderen, en dat kan roet in het eten gooien van de planning én de voedselvoorraad van onze vaarders. Als Kat, de weervrouw van dienst, en co-schipper Willem de weersvoorspellingen checken, ziet het er alvast niet rooskleurig uit: 'We hebben bijna negen dagen geen wind.'



'Dit hebben we nog niet gezien. Als het zo blijft, is onze reis naar de vaantjes.' Co-schipper Willem en Kat Kerkhofs hebben er geen goed oog in. Door het weerfenomeen dreigen ze een lange tijd zonder wind te vallen en moeten ze misschien een tussenstop maken in Kaapverdië om extra voorraad in te slaan. 'Gaan we Kerst wel nog bij onze familie kunnen vieren?', maakt Kat meteen de reflex. De bemanning kan enkel hopen op gunstige weergoden die zorgen voor een duwtje in de rug, letterlijk dan.

'Over De Oceaan', zondag 27 oktober vanaf 19.55 uur op Play4 en GoPlay.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:30
    Niks te zien
    23:24
    Eurodreams
  • 21:35
    The serpent: conversation with a criminal
    23:05
    Titane
  • 22:15
    VRT NWS journaal met VGT
    22:55
    Geen uitzending
  • 22:15
    Telefacts Zomer
    23:20
    B&B zoekt Lief
  • 22:45
    Shaft
    00:45
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 22:50
    Costa!!
    00:50
    S.W.A.T.
  • 22:25
    Foute vrienden
    23:05
    The Rolling Stones: Welcome to Shepherd's Bush
  • 22:20
    ER
    00:15
    Suits
  • 22:30
    Cheers
    23:00
    Chez Bompa Lawijt
  • 22:45
    De Tafel van Gert
    00:00
    Zeg Eens Euh
  • 22:45
    Friends
    23:15
    Modern Family
  • 22:35
    The Ark
    23:35
    NCIS: Los Angeles
  • 22:25
    Komen Eten
    23:20
    Love It or List It
  • 22:15
    Without a Trace
    23:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:47
    Z-Energy
    22:52
    Z-Nieuws
  • 22:37
    Hallo Roger
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:35
    A la carte
    23:00
    Lekker Messy
  • 22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 22:25
    Hudson & Rex
    23:20
    The Resident
  • 22:20
    Goedenavond Nederland
    23:15
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    De Kist
    23:15
    De Joodse wereld: Palestijnen zijn Joden
  • 22:50
    Louis Theroux
    23:55
    Meiden die rijden