'My Life As A Rolling Stone': Charlie Watts

zaterdag 8 oktober 2022

Als drummer bepaalde Charlie Watts (1941-2021) 60 jaar lang mee het ritme van de Rolling Stones. In deze laatste aflevering van de reeks kijken Mick Jagger, Keith Richards en Ron Wood samen met tal van andere muzikale grootheden terug op het leven en de carrière van Watts.

Charlie Watts was een rockmuzikant in hart en nieren, maar had ook een levenslange liefde voor jazz. Mick Jagger en Keith Richards noemen hem de rots in de branding en de lijm die de Stones bij elkaar hield. Gedurende zes decennia was hij de stille kracht en de swingende backbeat van de groep. Tegelijk was hij ook ‘de minst opzichtige drummer in de rockgeschiedenis’. Hoe behield Charlie Watts al die jaren lang zijn reputatie als ‘drummer aller drummers’, onverstoorbare steunpilaar en spil van de band, ongevoelig voor de verleidingen van de roem, maar cruciaal voor het succes van de band?


Met getuigenissen van Mick Jagger, Keith Richards, Ron Wood, Tina Turner, Jon Bon Jovi, Slash, Sheryl Crow, Lars Ulrich, Brian Johnson, Jamie Cullum, Glyn Johns, Gail Ann Dorsey, Lulu Kennedy-Cairns, Courtney Pine, Bernard Fowler, Chris Kimsey, Chuck Leavell, Dario Carnera, Regina Schock, Earl Young, David Green, Don Was, Jane Rose, Martin Oldham, Max Weinberg, Patrick Woodroffe, Steve Brown, Steve Jordan en Stewart Copeland.

'My Life As A Rolling Stone'; zondag 9 oktober om 20.10 uur op Canvas en VRT MAX.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De jonge Reggie Dwight, een verlegen pianotalent, gaat in Londen naar het beroemde conservatorium Royal Academy of Music. Zo maakt hij kennis met songwriter Bernie Taupin, met wie hij een succesvolle samenwerking aangaat. Reggie zal uiteindelijk uitgroeien tot de extravagante wereldster Elton John.

'Rocketman', film uit 2019 met oa. Taron Egerton, om 22.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:30
    Sporza: EK Wielrennen 2026
    17:35
    Clips
  • 16:35
    The Americas
    17:20
    Wilderness with Simon Reeve
  • 17:00
    Nachtwacht
    17:25
    GameKeepers
  • 17:00
    Helmut, Meer dan Lotti
    18:10
    Lili en Marleen
  • 16:30
    Als de brandweer
    17:25
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 16:45
    The Good Doctor
    18:40
    Daddy Day Care
  • 16:35
    Caught on Dashcam
    22:30
    The Black Demon
  • 15:35
    A Christmas in Switzerland
    17:15
    A Christmas to Savour
  • 17:05
    Binnenstebuiten
    17:35
    'Allo 'Allo!
  • 16:35
    Huizenjagers
    19:25
    Nonkels
  • 16:50
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 16:45
    Two and a Half Men
    20:45
    Samaritan
  • 16:50
    Het Roer Om
    20:35
    Oh Oh Den Haag
  • 17:00
    World's Most Evil Killers
  • 17:09
    Business Branding
    17:15
    Z-Weekoverzicht
  • 17:08
    Mijn tuin
    18:00
    Classics 55
  • 16:45
    De Smaaktoerist
    17:20
    Winterse Kost
  • 16:20
    Harry Wild
    17:10
    Art Detectives
  • 16:20
    Burn Notice
    18:10
    White Collar
  • 16:50
    De Opening LIVE 2026
    17:57
    Socutera
  • 17:00
    NOS Journaal 17.00 uur
    17:10
    Petrus in het land
  • 16:45
    Checkpoint
    17:10
    Summer Break